13 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL 1.ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbulda gayet cazip bir programla karşı karşıyayız. Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile diyerek;

 

1.AYAK: Koşmuş olduğu maiden yarışlardan sonra bukez hemcinsleriyle mücadele edecek olan, mesafeyi tanıyan ve uzayan mesafenin tamamen lehine olacağını düşündüğüm, kazanmakta zorluk çeksede, 3-ERPINARLI güne tek ile başlamak isteyenlere önerimdir. Ilk yarışında beklentilerin çok altında kalan, ancak yapmış olduğu çalışmalarla formunu dahada yükseltme başarısı göstermiş olan 2-DOMATES GÜZELİ, uzun süren bir hazırlık dönemi geçiren, çok iyi ve uzun galoplarla bu koşuya hedef yapıldığını düşündüğüm Montego’nun anneden kardeşi 10-VARGAS kesinlikle kuponlarda bulunması gereken isimlerdir.

2.AYAK: Sert gruplardaki kosuları sonrası bu defa dişine göre grubu bulan ve kazanamaması hicbir neden göremediğim 9-GÜLMELEK, Ankaradan Kocaeliye giden ve oradaki koşusunu kesinlikle ölçü almadığım eküri avantajıyla 7-SEYŞELLER, henüz maiden olmasına rağmen maiden koşmayan bir isim olan, sprint yeteneğinin yüksek olduğunu düşündüğüm ancak henüz bunu sahaya yansıtamayan ve edindiği koşu tecrübeleri ile 2-FERFORJE buraya yeterli gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK: Kum pistte cok etkili yarışlar koşan ve son çim pist yarışını kesinlikle ölçü almadığım 2-GANANDO SOLO, kalitesini her geçen gün daha fazla ispatlayacak yetenekte olan 3-NAKIT, koşmuş olduğu G2 Tay Deneme Koşusunu ölçü almadığım, sentetikte birkez koşup güzel bir dereceyle kazanma basarısı gösteren 4-TOPANGA ile bu ayak kapanır.

4.AYAK: Birbirine denk gücteki isimler olarak gördüğüm zorlu koşuda, yavaş tempoda gitmesini beklediğim, önde boş kalması halinde, son günlerdeki formda görüntüsüyle bombayı patlatmaya yakın görünen 5-ERAYHAN ilk isimdir. Mesafenin kendisine ters görünmesine ragmen bu mesafedeki 2.08.06’lık derecesi bile bu gruba yetebilecek olan 6-METECİK, koşunun biraz süratli gitmesi durumunda Ankaradan gelen ve Karataş tercihinide alan 7-GÖLCÜK ASLANI ve son olarak son günlerde formunu oldukca yukarılara taşıyan 1-KARAYÜREK arasında gecmesini beklediğim bir koşu. Bütçesi geniş olanlar yada başka bir teki olanlar Hepsi yaparak rahat izlemelidir.

5.AYAK: Neresinden tutarsak elde kalacak bir maiden koşu. Buradaki tayların hicbirisi ileriki yarış yaşamı için benim gözümde ümit vermiyor. Kimi elesek o gelecek gibi gözükmesine rağmen eleyerek gittiğimizde 5 isme kadar düşürebildim. Gruba göre nispeten iyi görünen koşuları sonrası 8-NAZO SULTAN burada favori olmayı hakeder. Eksik yarış tecrübelerine rağmen 2-ATAKIZIM ve ilk yarışı gayet tatminkar olan ve bu grupta maidena veda edebilecek isim olarak gözüken 3-ATLIGÜL ilk plandaki rakipleridir. Dileyen bu üçlüyle risk edebilir. Ancak galoplarında gruba oranla farklı dereceler yapan 6-KAVİNTAY ve çim pistteki ilk koşusunda kapalı kutu olarak gördüğüm 11-SON SÜRAT sigorta olarak kuponumda bulunduracağım isimler olacaktır.

6.AYAK: Bana göre bu grubun çok üzerinde bir isim olan, son kazandığı 1900 metrelik yarışında yapmış olduğu 1.56.35’lik derecesiyle grupta ön plana çıkan ve gruba göre bu derecesinin bile kazanmaya yeterli olacağını düşündüğüm, uzayan her metrenin kendine avantaj sağlayacağı aşikâr olan 2-KHAN OF GHOST günün en sağlam BANKOSUDUR..

1.ALTILI TAHMİNİM

3-2-10

9-7-2

2-3-4

5-6-7-1

8-2-3-6-11

2 KHAN OF GHOST

Kupon Bedeli: 32.40

BOL ŞANSLAR.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
06Cengo06

Bolsanslar kardeş 😊

Mehmet28

bol şanslar

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x