13.09.2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (TİMOTHY)

Tüm dostlara bol şanslar, Bahtımız açık olsun.

1.KOŞU: Koşu performanslarına bakınca üç tay ön plana çıkıyor. Bunlar; (2) DOMATES GÜZELİ, (4) FERHAL ve (3) ERPINARLI. İlk kez start alacak (10) VARGAS ve 1000 1,06,20 Rahat galobu ile yazmazsak çarpılabileceğimiz (9) TANYERİ bu ayak için yeterli olur.

2.KOŞU: Şatış 2 koşusu nispeten düşük performanslı dişi tayların bir araya geldiği günün zor koşularından biri. (9) GÜLMELEK, (7) SEYŞELLER ve (2) FERFORJE diğer taylardan biraz ayrılıyorlar. İdman pistindeki dereceleri ve Halis Karataş’ın tercihi ile (3) LADY STONEHEART yarışın süprizi.

3.KOŞU: Fethi Atan koşusunda (4) TOPANGA yarışın favorisi. Özellikle Ö.Yıldırım’ın (3) NAKİT ile yarış kazanmasına rağmen Topanga’yı tercih etmesi, bu durumu perçinliyor. Ancak Halis Karataş ile start alacak olan Nakit’in limitleri henüz belli değil. Topanga ile baş edebilir. İki at yeterli.

4.KOŞU: Muzaffer Bozok koşusu günün en ilginç koşusu bence. Admin sitede anket bile açmış bu koşu için. Toraman’dan hiç ders almamış Kaya’ların sahip olduğu, 38 gün içinde altıncı yarışına çıkan kısrakları (3) AMANKAYA yarışın favorisi. Rakibi ise kazandığı son çim yarışının üstünden 3 yıl geçen (4) DERHADIR. Bu İki favoriden de umudu olmayanlar için (ben dahil) diğer 5 ata baktığımızda ise performanslar birbirine çok yakın. Başta (7) GÖLCÜK ASLANI olmak üzere hepsi demek daha iyi olur.

5.KOŞU: Maiden koşuda (8) NAZO SULTAN favorim. (2) ATAKIZIM ve (3) ATLIGÜL rakipleri. Yarışın bombasını (6) KAVİNTAY yapar.

6.KOŞU: Gerek ara sonrası kazandığı koşu, gerekse bu koşudan sonraki idman pist görünümü ile kolay rakiplerinin arasında (2) KHAN OF GHOST zor geçilir. Bankomdur.

7.KOŞU: Akbatur koşusu günün en zevkli koşusu olmaya aday. Ankara’da Mehmet Ali Kiper koşusunu kazanırken 1.37.40’lık derece yapan (3) DİLİRAN yarışın en şanslı tayı. Tayın, Ankara kumunda 1400’ü bu derece ile kolayca kazanması bence çok önemli. 2016 yılında Mehmet Ali Kiper koşusunu Kadhan 1.37.92 ile kazanmış ve bu derece geçen yıl Ankara’da pist ve mesafenin en iyi derecesi olmuştu. Kadhan, bu yarıştan sonra “tesadüf bu ya” İstanbul’a gelip Akbatur koşusunu Saadın Gücü önünde kazanmıştı. Sentetik pistte bir sorun yaşamazsa, Diliran da aynı yarışı kazanır. Benim bankomdur. Güvenmeyip yanına at yazacaklar için rakipler belli zaten. (8) TALİPHAN, (9) YELTAY ve (1) ALTEPE.

8.KOŞU: Maiden koşuda iki isim ön plana çıkıyor. (4) ISLAH ve (2) GÖRÜNMEZ. Ancak antrenör değişikliğine gidilen ve hemen çalışmalarında farklılaşan (5) İLİZ yarışın süprizini gerçekleştirebilir.

9.KOŞU: Son ayak tam bir facia. Sabah erken kalkan yarışı kazanır. Hepsi.

TAHMİNLERİM:
1. ALTILI :
1.AYAK: 2-4-3-10-9
2.AYAK: 9-7-2-3
3.AYAK: 4-3
4.AYAK: Hepsi
5.AYAK: 8-2-3-6
6.AYAK: 2
67,20 TL.

2. ALTILI :
1.AYAK: Hepsi
2.AYAK: 8-2-3-6
3.AYAK: 2
4.AYAK: 3
5.AYAK: 4-2-5
6.AYAK: Hepsi
75,60 TL.

Herkese bol şanslar.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: timothy

Avatar
At yarışını, üniversite öğrenciliğimden beri yaklaşık 25 yıldır takip ediyorum. 44 Yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım. İzmirliyim.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
06Cengo06

Bolşans kardeş 😊

Mehmet28

bol şanslar

ozgun1

Bol şanslar

alev yazgan

tahminler dogru cikiyorrmu acaba ben oynamasini bilmiyorum ama ara sira takip ediyorum

Timothy

Sitemizde tutan oyunların olduğu bir bölüm var. Arkadaşlarının tutan tahminlerine oradan ulaşabilirsiniz. Altılı tuturmak bıraz doğru kurgu, biraz da şans işidir. Ama koşu koşu yorumcu arkadaşların görüşlerini incelerseniz, çok isabetli paylaşımlar bulabilirsiniz. Dediğim gibi gerisi tamamen size kalıyor. Şansınız bol olsun.

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x