13 EKİM 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Ankara’da zayıf bir program var. İlk altılı dahilinde toplam 44 at start alacak. Herkese bol şanslar.

1 – KOŞU: Ara sonrasında güzel bir tabela yapan 3 – MASSANDRA ve potansiyelinin altında koştuğuna inandığım 2 – ALBUSE favorilerim.

2 – KOŞU: 1 – BAŞPEHLİVAN ve 2 – GÖKKURT arasındaki mücadele kazananı belirleyecek.

3 – KOŞU: Dinç gireceği yarışta 2 – GLOIN uygun grupta favorim olup 4 – TURAP rakibidir.

4 – KOŞU: Koşu tecrübesi ile 8 – FEARLESS ARRIVAL favorim, tek olarak düşünülebilecek isimlerden. 9 – MISS MATRA rakibi olup işlerine göre 3 – HAWKING, 4 – MISTER HEART ve 5 – TONGA sürpriz.

5 – KOŞU: Ağır kg ile koşacak olmasına rağmen 4 – PALERMO ve seri kazanan 8 – BİLGEPRENSES favorilerim. İzmir koşusu ölçü olmayan 5 – DEDEMANBEYİ, iyi hazırlıkları ile 6 – ZEHİR HAFİYE, son koşularında derece yapmasa da çalışmaları ile 9 – YANTAR ve uygun kilo ile koşacak 11 – SİNGAPORE PRENSİ favorilere rakip isimler.

6 – KOŞU: Ay başında güzel bir yarış kazanan 2 – ATEŞBİBİ, iyi çalışmaları ile favorimdir. 1 – CİBEK OĞLU ve 5 – İNFİCAR sert rakipleridir.

Kupon

3-2
1-2
2-4
8 // 9-3-4-5
4-8-5-6-9-11
2-1-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şans adminim

Anonim

ayakta 1 numara gelir düşünüyorum siz ne diyor sunuz

Ahmet

İZMİR 7.KOŞU 5.AYAKTA 1NUMARA BABADOGAN KOŞMAZ

baranovici

iyi hafta sonları olsun herkese umarım şans yanımızda olur. Adana civarındaki dostları Adana lezzet festivalinde agırlayabiliriz çok içten bir teklif. El kıymamız, kuşbaşımız, şırdanımız, şalgamımız, kekimiz pastamız soframız geniş yani dostlar..

Uzman34

Şırdan mı dediniz🤣😂 bayılırım afiyet olsun

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x