13 EKİM 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Kalite olarak rakiplerinin önünde olduğunu düşündüğüm (6) DEAR MOLLY için sıkıntı start sorunu ama buna rağmen risk alıp tek kullanacağım.

2. KOŞU: (1) BAŞPEHLİVAN bu gruba fazla ama Karataş’ın binmesi ve (4) LORD’un yarışı düşük tempoda götürme şansının olması nedeniyle ikisini birlikte yazıyorum.

3. KOŞU: Sıkıntıları olmasına ve aradan dönmesine rağmen uygun rakipler yanında koşacak (2) GLOIN ikinci tekim.

4. KOŞU: İyi bir pedigri ve hazırlığa sahip olan (3) HAWKING ile kumda daha etkili koşmasını beklediğim Kurtel tayı (8) FEARLESS ARRIVAL önde tuttuğum isimler.

5: KOŞU: Sürprize müsait gördüğüm bu yarışta hepsi dememek için eleme yaptım, sıralamam şablonda.

6. KOŞU: Karatepeli hariç denk sayılacak grupta yeniden daha iyi koştuğu kaba kuma dönen (1) CİBEK OĞLU, seri rakiplerinin fazlalığını iyi değerlendirebilir favorim. Yanına; öne düşeceklerden (5) İNFİCAR ile yarışın tek dişisi olmasına rağmen iyi atlarla mücadele eden (2) ATEŞBİBİ’yi ekleyerek kapanışı yapıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6
2.AYAK: 4/1
3.AYAK: 2
4.AYAK: 3,8/7,9,2,4
5.AYAK: 9,10,8,5/6,1,(3,4),11,7
6.AYAK: 1,5,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Selamlar iyi hafta sonları sevgili mehmet kardeşim çok ara verdiniz bir sorun yoktur inş sık sık yorum ve tahminlerinizi bekliyorum.diğer tahmincilerimiz de degerliler tabiki ama herkez kendi kafa yapısına uyanı takip etmeyi sever bende mehmet28 ve özgün cüyüm ama yoksunuz lütfen mümkün olduğunca daha sık tahmin :)
Saygılar

Mustafa

Çok tşkler elbette öncelik kendi tuttuğumuz atlar ama yorumlarınızın çok faydası oluyor.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x