bursa altili tahminleri

13 EKİM 2017 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Eküri savaşlarına sahne olacak günün birinci ayağında uzun mesafeli kum koşularındaki performansını beğendiğim İÇİL-4- formda ekürisi İYONE ile birlikte favorim olacak.Bu safkan biraz riskle tek olarak da denenebilir.Son üçüncülüğünde kıpırdayan SOYUGÜZEL -6-öncelikli rakibidir.Çalışmaları etkili KONUKSEVER-7-  daha sonra şans verdiğim isim olup,ekürilerden KOBAT-2- ve SANEMKIZ-11-’ın yanısıra zaman zaman ters koşabilen KARAGÜLÜM-1- ve bu kez daha etkili bir yarış koşmasını beklediğim RABAT GÜZEL-10-İ’ne de şans verilerek bu koşu geniş tutulmalıdır.

2.ayak: SHESHBESH-3- uygun grubu yakaladı, bu kez kazanabilir, yine hepyek atarsa pist ve mesafede etkili ÖZBİLGİN -2-öncelikle devreye girer. Çalışmalarında etkili AŞIKBEY-1- ve HEYBELİ-12- iyi koşacak isimler olup,güçleri  bu tarz gruplarda birbirlerine herzaman yetebilecek kapasitede isimler ola KRALIN ADAMI-4-,KIZGIN ÖFKE-6-,GÜVENBEY-8-, GÜÇLÜ BERKAY-10- ve CUKKA-9- burada kazanırsa sürpriz olmaz.

3.ayak: LEGEND RING-8-, CORITIBA-1-, PERFECTUS-4- üçlüsü blok halinde yazılmalı.Görmüş olduğu koşuların ardından formunu yükseltmeye başlayan VICTORY RIVER-10- bu safkanlar hata yaparsa devreye girer.

4.ayak: Mesafe-pist uyumlarını yüksek bulduğum FRENKLİ RÜZGARI-3- ve THE WORLD IS YOURS-5- mücadelesinin koşunun birincisini belilemesini bekliyorum.

5.ayak: Bu kez çok etkili koşmasını beklediğim , çalışmalarında çok etkili gözüken MEHMET BABA-6- favorim.Yarış hayatının ilk koşusunda tatminkar bir ikincilik elde eden TARANTULA -8-öncelikli rakibidir, bu safkanlar ekonomik kuponlar için yeterli olur görüşündeyim.İdmanları yeterli gözüken ZIPIR-10- ve ONURKAANOĞLU-7- daha sonra.

6.ayak: Kenterlerle hazırlanan, pist ve mesafe performansını bu grup için yeterli bulduğum EGE RÜZGARI-10- etkili KURTEL ahır bakımı ile kazanmaya yakın gördüğüm isimdir.BANKOM!

KUPON

4//6-7-2-11-1-10

3-2-1-12-4-6-8-10-9

8-1-4//10

5-3

6-8-//10-7

10

6,42//45//120TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol şans Binbastar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

binbastar
Ziyaretçi
binbastar

Bol şanslar beyler