bursa altili tahminleri

13 EKİM 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

İşlerin yoğunluğundan çok fazla fırsat bulamayınca ilk fırsatta bakma fırsatı gördüğüm programda ki şablonum şöyledir.Herkeze Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : İlk bakıldığında çok karışık performans olarak öne çıkmayan isimlerin bir araya buluştuğu bu koşuda ilk şansı izmir den gelen eküri 4 İÇEL‘ veriyorum. yarış için yapmış olduğu çalışmalarını beyendiğim 7 KONUKSEVER, eküri koşacak olan 3 ALANGU ve 2 KOBAT, son olarak yarışın süprizine imza atabilecek hazırlık aşamasındaki 10 RABAT GÜZELİ sıralamasına şans veriyorum.

2.AYAK : Süpriz beklentilerimin yüksek olduğu bu ayakda öncelikli şansı 2 ÖZBİLGİN’e veriyorum. Rakiplerine baktığımda kendisine denk bir grup u bulan ismin bugün etkili bir yarış koşması doğal bir sonuç gibi, Kilosuna rağmen bu grupla baş edebilecek performans ve güce sahip olan 1 AŞIKBEY, idmanlarda ki hazır durumlarıyla yarış da söz sahibi olabilecek 3 SHESBESH , 8 GÜVENBEY , 9 CUKKA sıralamasına şans veriyorum.

3.AYAK : Yarışın mutlak favorisi yarışı süratlandirecek olan coritiba fotoyu önde geçer mi bugün için bilemem ama yarış hazırlık aşaması ve kendisine göre çok daha uygun grupla koşacak olan ve bu grubun çok üzerinde ki rakiplerinle mücadele içersinde yarışlar koşup aradan sonra gördüğü yarışlarla yeteri kadar hazır halde olduğunu idmanda ki görüntüsüyle belli eden ilerleyen yaşına rağmen bugün çok etkili koşmasını beklediğim 8 LEGEND RİNG i kuponumda BANKO olarak tek geçiyorum.

4. AYAK : İki ismin rakiplerine göre daha formda ve hazır olduğunu düşünüp ikisini de ayırım etmeden kuponumda yer veriyorum. Öncelikli isim 5 THE WORLD IS YOURS olmak üzere 3 FRENKLİ RÜZGARI arasındaki mücadeleden koşunun birincisinin çıkacağını tahmin ediyorum.

5.AYAK : Maiden mücadeleden tatlı bir süpriz çıkabilir öncelik ilk koşusunda etkili bir ikincilik elde etmiş olan 8 TARANTULA‘ya veriyorum İstanbul pistinden sonra bugün Bursa pistine çıkacak olan ismin pisti yadırgamazsa muhtemelen birinciliğin en güçlü adayı, hazırlıkları dikkat çekici olan 6 MEHMET BABA ve 4 HALAY BAŞI, ilk yarışında beklenenin altında kalsa da bugün etkili bir koşu çıkarabilecek 1 BAY SEMİH,koşu tecrübesi ile etkili bir sonuç çıkarabilecek 3 GÜMÜŞKUŞAK sıralamasına şans veriyorum.

6.AYAK : Mesafenin kısalığı yakın atların bir araya geldiği bu koşuda imkanlarınız doğrultusunda fazla at yazmanızı tavsiye ediyorum sıralamam ; 11 SELAYATLI, 12 CANIM CİGERİM, 13 BABA SEYFİ, 14 KARAZEYTİN, 10 EGE RÜZGARI , 1 HALİME HANIM, 2 SIRA DAĞLAR ve 7 CANDOSTUM sıralamasına şans veriyorum.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK : 4,7,3,2,10

2.AYAK : 2,1,3,8,9

3.AYAK : 8

4.AYAK : 5,3

5.AYAK : 8,6,4,1,3

6.AYAK : 11,12,13,14,10,1,2,7

TUTAR : 120 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar

Rotaryo
Ziyaretçi
Rotaryo

Legend ring 8 numara bilginiz olsun

okan
Ziyaretçi
okan

Merhaba yavuz bey bol şanlar 3.ayakta 7. tekin numarası yanlış yazmışsın 8. LEGEND RİNG olacak değiştirme zamanın olursa değiştir okuyan arkadaşlar dikkat etsin….