Ana Sayfa / Tahminler / 13 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

13 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ara sonrası Ankara'da sıkıştırılmadan bir yarış görüp gerekli nefesi kazanan 3-KIRDERE'yi bugün için rakiplerinin önünde görüyorum BANKOM.

2.AYAK: İlk yarışında elde giderken bir anda sapan ona rağmen tabelanın dibinde kendine yer bulan son çim yarışında ise sentetikte daha iyi koşacağını belli eden 11-BEHNANE favorim. İlk yarışından önce sahada çok konuşulan bir isim olan 8-FATİH, koştukça iyi yerlere gelebilecek kapasitesi olduğuna inandığım 7-EFESLİ, koştukları yarışlar başarılı olan 4-CANYOLDAŞ, 3-CAN TU CAN ve ilk kez koşmasına rağmen orjinini çok beğendiğim 2-CABBAR REİS sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: İlk startında 3 boy startta kalmasına rağmen düzlük sprintiyle üçüncülük yapan 6-FERFORJE'nin bugün aynı talihsizliği yaşamadığı halde daha iyi koşmasını beklediğim çim pistte kazanmasını bekliyorum BANKOM.

4.AYAK: Uzundan kısaya dönmesi kendisi için sorun teşkil etmez ise 2-VAKURKIZ'ın kazanması gerekir ama ben çok ters bir sonuç çıkabilecek koşu olarak gördüğümden tercihim HEPSİ.

5.AYAK: İlk kez çıkacağı kum pistte çok farklı koşmasını beklediğim 9-GÜNERBEY favorim. Rakip olarak ilk koşusunda üçüncülük elde eden 1-ALİŞİR, son koşusu çok başarılı 6-GALİÇYA ve ilk kez koşacak olsa da 13-ŞERİFE BACI şanslı olabilir.

6.AYAK: Tahmini zor bir G3 mücadele ile ilk altılıya noktayı koyacağız. Ben ilk şansı 32,75 ganyanla kazandığı yarışta da buradan favori olarak gösterdiğim 1-AŞEMEZ'e veriyorum. Daha sonra sprint mesafesini ayarlaması halinde 5-FİRİKYA, Karataş tercihi ile 8-YILMABAŞAR, Selim Kaya'lı 2-BİLDENHAN ve sonunda çok ağır kilolardan kurtulan 9-KADHAN şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3

2.AYAK: 11-8-7-4-3-2

3.AYAK: 6

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 9-1-6-13

6.AYAK: 1-5-8-2-9

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

12 yorum

 1. Bol şanslar Arda

 2. emeginize yűreginize saglik

 3. toprak_tan

  Bol Şanslar

 4. Erdal Balcı

  Sevgili ADMİN, resim paylaşılamıyor mu artık?

 5. bol şanslar bombacı

 6. Bol şanslar Arda bey :)

 7. Altılıının ilk iki ayağını ilk at olarak bildiniz. Keşke geri kalanı için de tahminleriniz olsaymış :)

 8. emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir