Ana Sayfa / Tahminler / 13 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

13 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Ara sonrası Ankara'da sıkıştırılmadan bir yarış görüp gerekli nefesi kazanan 3-KIRDERE'yi bugün için rakiplerinin önünde görüyorum BANKOM.

2.AYAK: İlk yarışında elde giderken bir anda sapan ona rağmen tabelanın dibinde kendine yer bulan son çim yarışında ise sentetikte daha iyi koşacağını belli eden 11-BEHNANE favorim. İlk yarışından önce sahada çok konuşulan bir isim olan 8-FATİH, koştukça iyi yerlere gelebilecek kapasitesi olduğuna inandığım 7-EFESLİ, koştukları yarışlar başarılı olan 4-CANYOLDAŞ, 3-CAN TU CAN ve ilk kez koşmasına rağmen orjinini çok beğendiğim 2-CABBAR REİS sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: İlk startında 3 boy startta kalmasına rağmen düzlük sprintiyle üçüncülük yapan 6-FERFORJE'nin bugün aynı talihsizliği yaşamadığı halde daha iyi koşmasını beklediğim çim pistte kazanmasını bekliyorum BANKOM.

4.AYAK: Uzundan kısaya dönmesi kendisi için sorun teşkil etmez ise 2-VAKURKIZ'ın kazanması gerekir ama ben çok ters bir sonuç çıkabilecek koşu olarak gördüğümden tercihim HEPSİ.

5.AYAK: İlk kez çıkacağı kum pistte çok farklı koşmasını beklediğim 9-GÜNERBEY favorim. Rakip olarak ilk koşusunda üçüncülük elde eden 1-ALİŞİR, son koşusu çok başarılı 6-GALİÇYA ve ilk kez koşacak olsa da 13-ŞERİFE BACI şanslı olabilir.

6.AYAK: Tahmini zor bir G3 mücadele ile ilk altılıya noktayı koyacağız. Ben ilk şansı 32,75 ganyanla kazandığı yarışta da buradan favori olarak gösterdiğim 1-AŞEMEZ'e veriyorum. Daha sonra sprint mesafesini ayarlaması halinde 5-FİRİKYA, Karataş tercihi ile 8-YILMABAŞAR, Selim Kaya'lı 2-BİLDENHAN ve sonunda çok ağır kilolardan kurtulan 9-KADHAN şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3

2.AYAK: 11-8-7-4-3-2

3.AYAK: 6

4.AYAK: HEPSİ

5.AYAK: 9-1-6-13

6.AYAK: 1-5-8-2-9

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

12
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Arda

Adnan
Ziyaretçi
Adnan

emeginize yűreginize saglik

toprak_tan
Üye

Bol Şanslar

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Sevgili ADMİN, resim paylaşılamıyor mu artık?

admin
Yönetici

Kaynakları çok tüketiyor bu yüzden kapadik.

Ramazan Yılmaz
Üye

bol şanslar bombacı

Ramazan Yılmaz
Üye

Bol şanslar Arda bey :)

Tolga
Ziyaretçi
Tolga

Altılıının ilk iki ayağını ilk at olarak bildiniz. Keşke geri kalanı için de tahminleriniz olsaymış :)

Turgay
Ziyaretçi
Turgay

emeğinize sağlık

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.