13 AĞUSTOS 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Bugün İzmirde yaşanan olaylar insanları bu zevkten ve at yarışlarından soğutsada, hemen ertesinde böyle yarışlar olduğu için pek uzak kalmak istenmiyor.. Cok fazla uzatmadan, 10 koşulu dolu dolu İstanbul programında, Açık Koşuların varlığı programa ayrı zevkler katacağı ve gayet cazip olup, iyi bir ikramiyeye yürüyeceğini düşündüğümden dolayı birkac bişey karaladım. Umarım düşündüğümüz ve yazdığımız gibi olur. Pardon.. TJK umarım izin verir :)) Yazdığımız gibi gelmesi dileği ile;

1.KOŞU: Ankaradaki son yarışını gücüne kesinlikle ölçü almadığım, çim pistte çok iyi yarışları olan, bir dolu bir boş yapıp sırada kazanma vakti olan :) 3-KIRDERE risklide olsa benim İstanbul başlangıcındaki BANKOMDUR.

2.KOŞU: İlk koşusunda pistte çok dillenen ve tek oynayanların dahi cok fazla olduğunu bildiğim, ancak o gün için bence taylara binmeyi sevmeyen ve dilinden anlamayan jokeyi S.Kaya ile bekleneni veremeyen, galoplarında formunu geliştirdiğini gözlemlediğim, bugün ilk koşusu nedeniyle çok cazip konumda olacağini düşündüğüm 8-FATİH ilk tayımdır. Yine koşulan koşular ve yaptıkları galoplar neticesinde 4-CANYOLDAŞ ve 13-EL HAMAME favorimin hatası halinde potolayacak ikilidir..

3.KOŞU: Cim pistte pek uygun olmadığını koştuğu iki yarışla göstermesine rağmen, kazanmayı bilen tek isim olduğu için 1-ANATOLIAN STORM ilk isimdir. Sert rakipleri arasındaki son koşusu göze hoş gelen 5-MAY, yine galoplarında etkili dereceler sergilemeye devam eden, ancak beklediğim birinciliğe bir türlü ulaşamayan 3-SENATOR ALTUNBAŞ sürpriz olarak kuponda bulunsun..

4.KOŞU: Bu grupta ön plana çıkan üç isim var. Hatta dileyen 2-VAKURKIZI Alternatif Tek olarak kullanabilir. Ancak yanına 1-BURCU SULTAN ve 3-DİŞİ KURT ile bu ayağı sağlama alabileceğimizi düşünüyorum..

5.KOŞU: Bence günün en zor koşusu burası olacak.. 6-GALİCYA bana göre ya tek olur, yada hic beklenmeyen ters bir tay bile sürprize imza atabilir. Ben kuponumda HEPSİ yaparak patlamasını bekleyeceğim.

6.KOŞU: Sınıf arapların G3 Koşusunda; adeta bu pistte sınıf atlayan şansını burada deneyecek olan, kaliteli bir isim olduğu aşikar 11-TRANSİT buradada kazanmaya devam edebilir. Ilk ismim.. Yarışın süratleneceği her metre lehine olacak olan eküri destekli (3-5) FRİKYA ve galoplarında etkili ve sıkı hazırlanan 6-MERİH ile bu güzel koşuyu kapatacağım..

7.KOŞU: Yine kalitesi malum isimlerin biraraya geldiği KV8 koşuda, gruba oranla bir tık öne çıkan 5-MARVELOUIS IRON 2.ALTILIDAKİ BANKOMDUR..

8.KOŞU: Yine zor bir koşu.. 6-MONTEGO’nun kazanamaması durumunda karışak koşuda, yanına seri ve inatçı isim 4-TURBOCU ve 5-ERBABAM yazarak geçeceğim.

9.KOŞU: Geldik üst düzey ingilizlerin G1 Fatih Sultan Mehmet Koşusuna.. Nereden bakarsak bakalım kalitesini tamamen ispatlamış olan, bu mesafedeki derecesiylede ön plana fırlayan, yarın çoğu kuponda banko olarak oynanacak olan 7-TOUCH THE WOLF doğal ve haklı olarak favori olmayı hakediyor. Ancak ben yanına yine kalitesini ispatlamış, Bursada kazandığı koşuyla bütün açıklarının giderildiğini gösteren sınıf isim 8-YILDIIMBEY’i bugün için rakip olarak yazacağım.

10.KOŞU: Müthiş sprint yeteneğiyle takibime takılan, ancak bir türlü yetiştiremeyen, etkili hazırlıklarıyla, Karataşında sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde 7-ŞAHNAHAN’ın kazanması olağan neticedir. Olurda birkez daha sprintine geç kalırsa diyerek, kaliteli bir isim olduğuna hâlâ inandığım ve birkaç yarış daha bıkmadan yazacağım isim olan, güzel galoplarınında etkisiyle 11-ZAGNOS ilk ve tek rakibi olacaktır..

1.ALTILI TAHMİNİM

3 KIRDERE
8-4-13
1-5-3
2 // 1-3
HEPSİ
11-5-6

2.ALTILI TAHMİNİM

HEPSİ
11-5-6
5 MARVELOUIS IRON
6-4-5
7-8
7-11

BOL ŞANSLAR..

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar