12 Ocak 2014 İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 7-KIROĞLUM favorim.Bugün etkili koşmasını beklediğim 4-DEMİRKANBEY mesafenin en iyisi.2-SOYLUKRAL sonraki ihtimal.Eğer bu ayağı geçersek altılıyı bulma oranımız oldukça yüksek.

2.AYAK : 3 yaşlı İngiliz safkanlarının maiden mücadelesinde muazzam idman görüntüsüyle 5-FEVRONYABAY favorim.Startta oyalanmaz ise 2-BENİM ZAMANIM koşu tecrübesiyle adından söz ettirebilir.9-ROYALBLUE, 4-DALIA, 3-CORDELYA STAR sonraki isimler.

3.AYAK : Yaklaşık 4 ay aranın ardından katıldığı koşuda start çıkışında yarışa adapte olamayıp avantaj kaybeden 3-KOŞUCU bukez çıkışta fazla oyalanmayıp önlerde yer tutarsa koşuyu kazanması normal sonuç olacaktır.Çim kum ayırt etmeden etkili yarışlar çıkartan 5-OĞLUM MELİH kazanmış olduğu aynı mesafede yine etkili olabilir.Klas binicisiyle 7-PERFECT STRIKE bu ayağın olmazsa olmazı.Hafif sikletiyle 4-BAY ÇİFTÇİOĞLU dikkat edilmesi gereken isim.Ağır sikletine rağmen 1-IRONHIDE çok atta yazılabilir.

4.AYAK : Bu ayakta fazla macera aramaya gerek yok diye düşünüyorum.Açık grup mücadeleden üçüncülükle ayrılan 1-STEEL HORSE günün kalesi konumunda.Galoplarda oldukça etkili görünen safkan artık binicisinide bulmuşken bugün geçilmez.

5.AYAK : Son koşusunu kazanan 8-FESTINA LENTE form durumu oldukça iyi fakat mesafenin uzaması rakip yazmam için yeterli bir sebep.Orjin olarak potansiyeli yüksek görünen 9-LAST EXIT uzayan mesafede en etkili rakip.Öte yandan hafif sikletli bir diğer isim 6-SABO BEY yarışa ortan görünüyor.7-GOLDEN WEAPON, sikletinden etkilenmez ise 1-EUDEMOS devreye girebilir.Sürpriz ihtimalinin yüksek olduğu bu koşuya yeri olanlar çok at yazsın.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 3-KEYFE DEĞER son ikinciliğinin ardından maidene veda etmeye aday ilk isim.Bu safkanın eksik koşması durumunda 2-CRYPTO STYLE, 6-LADY MOON devreye girecek isimlerdir.7-MARCA sonraki ihtimal.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 7 – 4 – 2

2.AYAK : 5 – 2 – 9 – 4 – 3

3.AYAK : 3 – 5 – 7 – 4 – 1

4.AYAK : 1

5.AYAK : 8 – 9 – 6 – 7 – 1 / 3 – 2 – 4 – 10 – 5

6.AYAK : 3 – 2 – 6 – 7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Tebrikler Ramazan.

admin

Altılı bulmak zor iştir, ikramiye 30 binde olabilirdi. Daha iyilerine inşallah.

SuaL

tebrikler ramazan bey, kisitli butceyle oynadigimdan at cikarmak zorunda kaliyorum. maalesef kotu tercihler yapiyorum:) bir dahaki sefere diyelim. sitede emegi gecen butun herkese tesekkur ediyorum.takibe devam edicem. hayirli kandiller

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x