Ana Sayfa / Tahminler / 12 Ocak 2014 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

12 Ocak 2014 Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Henüz koşu kazanamayan yamaklara ait koşuda 7-LODOS RÜZGARI, 8-TUNAHANBEY, 1-AĞINLI şans verdiğim safkanlar.

2.AYAK : Arap safkanların maiden mücadelesinde 6-GÜLSEVİM artık maiden veda etme vakti geldi diye düşünüyorum.Bankom.

3.AYAK : Zorlu geçmeye aday koşuda ayrım yapmadan HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

4.AYAK : İngiliz safkanlarının KV-6 mücadelesinde ihtişamlı görüntüsüyle 4-DASKYLEION bana göre grubun çok üzerinde.1200 metre mesafede kazandığı bir koşu varki son ataklarını izlemeye doyamadığım.Sonrasında kazandığı açık grup koşusundaki performansına söz söylemeye bile gerek yok.Son koşusunda bariyer dibine sıkışıp kalan ve bir türlü istediği yolu bulamayıp üçüncülükle yetinen bu safkan bugün bende günün kalesi geçilmez.

5.AYAK : Günün bir diğer maiden mücadelesinde 12-ZENGİNLİ favorim.Eküri destekli 10-YILDIZ ECE, 5-KOZAN GÜLÜ ve 8-SURUÇ KIZI diğer şans verdiğim safkanlar.

6.AYAK : Günün bir diğer zorlu mücadelesinde sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 7 - 8 - 1

2.AYAK : 6

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 4

5.AYAK : 12 - 10 - 5 - 8

6.AYAK : 3 - 10 - 11 - 9 - 7 - 5 - 1 - 4 - 15

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.