Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (DEMİRDEN BANKO)

12 NİSAN 2019 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (DEMİRDEN BANKO)

1.AYAK: İnişli çıkışlı performans gösteren isimlerden bugün hangisinin iyi koşacağını kestirmek zor.

Güncelleme: Bu ayağı normalde kapatıyorum fakat son ayak tekimin çok favori çıkması sebebi ile kupon fiyatını düşürüyorum ve ilk ayak hafif kg ile koşacak isimlerden galopları iyi olanları seçtim.

2.AYAK: 7 MİLYONER kazanabileceği grupta favorim. İzmir'den formda gelen 6 AGENOR, işlerinde ilerleme kaydeden 1 KIRKBİRLİCAN ve ekürisi, Adana'da başarılı yarışlara imza atan 4 KISMET KIZ, bu grupta farklı koşabilecek 5 ERTECİMER ve son tabelaları ile 9 ÖZÇOCUK sırasıyla favoriye rakiplerdir.

3.AYAK: İlk koşusunu bu grupta startta kalmasına rağmen 3.lük ile tamamlayan Ederlezi'nin baba kardeşi 6 MOMENT AFTER ilerleyen formu ile favorim. Kalan rakipler denk gözükse de 1 GEOSTROM diğerlerine göre biraz daha iyi yarışlara imza atmış gözüküyor, favorinin rakibidir.

4.AYAK: 4 KIZILYAR ve 7 ŞAFAK ABLA favorilerim olup 6 SÜNDÜS SULTAN ve 1 ASİLRENK sonraki ihtimaller.

5.AYAK: 5 ZU HAT ara sonrası döndüğü İstanbul yarışlarına güzel giriş yaptı. Fakat son yarışlarındaki gerileme sonrası ilk defa Kocaeli pistine çıkacak. Grup uygun olsa da nasıl koşacağını kestirmek zor. Bu sebeple iyi durumu ile 2 ARKANSAS SOUL ve önde boş kalırsa yarışı alabilecek potansiyelde 4 HARUNHAN oyunumda yer alacak.

6.AYAK: Yaklaşık 2 ay ara veren son 3 haftadır da idmanda olan 2 DEMİRDEN, daha önce geçtiği bu grubu yine geçebilecek potansiyelde. Banko tercihimdir.

 

KUPON

6-8-9
7-6-1-4-5-9
6-1
4-7-6-1
5-2-4
2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar ADMIN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Kocaeli
1. Košu 1 HEYMARJA TEK
ALTILI
1. Ayak 3,4
2. Ayak 9,7,3,6,2,4,5
3. Ayak 5 SARI MELEKLER banko
4. Ayak ŠAFAK ABLA BANKO
5. Ayak 2///4,1
6. Ayak 4,1,5,2,6,3

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.