Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2019 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ESER – BAYDÖKER)

12 NİSAN 2019 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ESER – BAYDÖKER)

1.AYAK: Bugün İzmir'de sadece ilk ayakta çim yarışı var. Bu koşu kum piste alınmasa bile tercihim değişmeyecek olup, gördüğü koşular sonrasında 5 ESER banko tercihim olacak.

2.AYAK: Bir önceki koşusundaki 2.liğini beğendiğim 2 AL KANAT, ilk uzun mesafe deneyiminde tabela dışı kalmıştı. Edindiği tecrübe ile kum pistte de favorim. Pist ayırmayan 10 TİLİKUM rakibidir.

3.AYAK: 2 GÖLDEM çok formda fakat İzmir'de ilk startı soru işareti. Çok formda bir başka isim 1 BÜLENT rakibidir. 3 AYDURU sonraki ihtimal.

4.AYAK: Son 2 yarışını da uzak kazanan 5 MEHMETHAN uygun kilosu ile favorim. KG'dan etkilenmezse 1 PERFECT RUNNER rakibidir. Mehmethan beklediğim koşuyu çıkaramazsa 2 BLACKBALL ve 4 CASTAWAY devreye girecektir.

5.AYAK: 1 ALPTUĞHAN sert rakiplerinin yanında tabelada kalınca vites düşürüp yine uygun rakipleri ile koşacak. İlk rakibi 2 DEMİRTURBO gözüküyor. Rakiplerine oranla iyi kg indirimi olan 7 TEKİNER sürpriz.

6.AYAK: 1 BAYDÖKER iyi durumu ile nispeten uygun rakipleri yanında bankom.

KUPON

5
2-10
2-1-3
5-1-2-4 // 3
1 // 2-7
1

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Admin bol şans boş koşuda gray Wolf çok iyi durumda bana göre kazanacak Bi aksilik yaşamazsa çifte ganyan ikili deneye bilirsin

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar ADMIN

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Koşu 2 GREY WOLF TEK
ALTILI
1. Ayak 2,6,8,3,5
2. Ayak 1,7,2,10
3. Ayak 3,2,4,1///5
4. Ayak 5,2,4,3,1
5. Ayak 1 ALPTUĞHAN BANKO
6. Ayak 1 1 BAYDÖKER BANKO
Kupon bedeli 35 lira

Tugo
Ziyaretçi
Tugo

İzmir son koşu=1,5,8,2 ayıtımsız

Bakirkoylu68
Ziyaretçi
Bakirkoylu68

Evet tebrikler beyler. Gray Wolf uzak uzak yapti! :) Ozcan kim Dogukan kim…

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Biz kesin galibiyet bekliyorduk olmadı kimin hakkına girdiysem helal etsin Ma burada ne kadar emek var palaura benlen beraber 5 numaranın seyiside sordu ne oldu diye özcan uyuttu sadece bu Bi dipnot varsa tanıdıklarınız sorabilirsiniz şartlı 1 yarışın nda sayın Karataş binmek istedi antröner bize söyledi biz ona bıraktık oda d. Palaura binsin istedi çünkü hep o çalıştırdı onun hakkı dedi bu yarıştada çiçekle özcan istedi biz gene ondan yana kullandık hakkımızı

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Ben sadece herkez faydalansın istedim rakipler çok müsaitti yani emindik dalga geçilecek bir şey yapmadık belliki bunun bir spor olduğundan çok uzağız borahanbeyde bizim en son agf olduğunda bile burada bombacının sayfasında yazdım kimse yanılmasın diye istesem hiç yazmazdım ben basıp ben alırdım nasılki her ay 7 binlira gibi masrafı ben yapıyorsam ben alırdım ama insanlık yapmak olmuyormuş herhalde

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.