istanbul altili tahminleri

12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞLARI KONUSU

12 Nisan 2017 Çarşamba İstanbul at yarışları, yeni sezonun ilk günü olarak başlıyor.

İstanbul yarışları ile ilgili yorum ve kuponlarınızı bu sayfa altında paylaşabilirsiniz.

Herkese hayırlı olsun ve bol kazançlar dileriz.

İstanbul at yarışı tahminleri

Beygir com İstanbul at yarışları

1.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile GÜRGÜR BABA (8) favorimizdir. ERTAŞ (1), ADINI SEN KOY (3) ve FİNCANCI (2) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

2.Koşu: İLKTAY Koşusunda; tecrübeli binicisi ile GOLDEN KING (3-6) ve çalışmalarında beğenilen YALAZINOĞLU (8) birinciliğin güçlü adayları olup; BAYKOÇ (1) ve TALİPHAN (7) ihmale gelmemesi gereken safkanlardır.

3.Koşu: Sezonun ilk çim koşusu olan ORHAN MEKER serbest handikapında son iki koşusunu kazanan LUXEMBURG (5), usta jokeyi ile RUNNER BULL (2), uyumlu jokeyi ile CİHAN PEHLİVANI (1) ve ara versede kalitesi ile BLACK CHINESE (8) sırası ile şans verilmesi gereken safkanlardır.

4.Koşu: Etkili koşuları ile BIG BROWN (4) ve kalite safkan GÜNGÖR BABA (5) birinciliğin güçlü adayları olup; PAIX (2) ve KRAL AMED (1) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Etkili yarışları ve tecrübeli binicisi ile COPPERFIELD (5) favorimizdir. PERSHING (8), FARİLYALI (6) ve AKYILDIRIM (1) favorinin hatasını kollayacak isimlerdir.

6.Koşu: Hazırlıklarında beğenilen iyi durumdaki TUĞALP (8) favormizdir. Ekürisi ile OLTACI (6-1) favorinin ciddi rakibi olup; ISLAH (9) ve FARKATAN (4) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Son koşusunu kazanan HANÇERHAN (11) favorimizdir. İdeal mesafesinde DİLŞEKER (1) favorinin ciddi rakibi olup; KOÇALİ (7) ve KORCAN (12) hata affetmeyecek isimlerdir.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
ETC
Üye
ETC

Yeni dönemde İstanbul’da tercihlediğiniz atların sizlere düz basan ayaklarıyla bol şans getirmesi temennisiyle…

1.Ayak: İlk defa start alacak olan atlar arasından bilhassa eküri avantajı bulunan atlara, avantaj elde edebilme bakımından öncelik vermek istiyorum. Özellikle GOLDEN KING’in orjininin TURBO olması ve en dış kulvarı kullanacak olması da gözümden kaçmadı. YILDIZ’ların bineceği atların da (MAVRA-İZBELİ) eküri durumunda olması bu atların şansını da epey artırıyor. YALAZINOĞLU’na, TALİPHAN’a ve BAYKOÇ’a da bu mesafede dikkat edilmesi taraftarıyım.

2.Ayak: Yaklaşık 4 ay aradan sonra kısa mesafe Kum pistte Özcan YILDIRIM ile elde ettiği 1.liği oldukça dikkat çekici LUXEMBURG ve yakın zamanda İstanbuldaki çim yarışlarındaki dereceleri ile bilinen ve koşuya ağırlığını koyacak olan CİHAN PEHLİVANI yanında, en dış kulvardan KARATAŞ ile çıkma avantajını elinde bulunduran RUNNER BULL’u birlikte öneriyorum. Ayrıca KOCAKAYA avantajını elinde bulunduran KARAHEVES’e ve ilk birinciliğine benzer bir performans ortaya koayacağını düşündüğüm ÇEBERTAY’a da DİKKAT diyorum.

3.Ayak: PAIX’i ve GÜNGÖR BABA’yı aslında bu yarışta önermek isterdim ama bu PAIX’nin henüz daha 4 gün arayla yeniden uzun mesafede start alacak olmasının zirve çekişmesi açısından PAIX’ye birincilik getirmeyeceğini düşünüyor, GÜNGÖR BABA’nın da yaklaşık 4-5 ay sonra (KARATAŞ’a rağmen) uzun mesafede start alacak olmasını dezavantajına buluyorum ve bu koşuda uzun mesafe yarışlarında tecrübesiyle bilinen ve bu durumu avantajına kullanacağını düşündüğüm BIG BROWN’u, etkili jokeyi ve uzun mesafe tecrübesiyle KRAL AMED ile birlikte öneriyorum. Bu bir risk gibi görünse de ben bu riski alıyorum.

4.Ayak: Bu koşuda kalite jokeyi ve İstanbulda geçmiş zamanda elde ettiği şahane bitiriş süreleriyle COPPERFIELD’ın üstüne rakip tanımıyorum. Günün Bankosu olarak öneriyorum.

5.Ayak: Yine ilk defa start alacak atların macerasını izleyeceğimiz bu ayakta eküri avantajıyla ÇENGELKÖY BADEMİ’nin ve önemli jokeyiyle hata kollayacak olan TUĞALP’in özellikle de ISLAH’ın birlikte değerlendirilmesini öneririm.

6.Ayak: Günün son koşusuna gelirsek, KOÇALİ İstanbuldaki uzun mesafe son koşusunda OĞLUM BARAN ile epey sıkı bir rekabete girişmiş bu koşudan ikincilikle ayrılmıştı. Yakın zamanda grubun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran bu atın birinciliğin en güçlü adayı olduğunu düşünüyorum.

1.AYAK: 1 – 3 – 5 – 7 – 8
2.AYAK: 1 – 2 – 5 – 6 – 9
3.AYAK: 1 – 4
4.AYAK: 5
5.AYAK: 1 – 8 – 9
6.AYAK: 7

TUTAR: 9.00 TL

Bol şanslar….

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

bazende sağliklı atı böyle sık koştururlar , kalite her zaman kalitedir üst üste koşması farketmez bazı atlara

ETC
Üye
ETC

Sağlıklı ama uzun mesafede bu defa iş değişiyor. mesela kısa mesafede olsa yazılabilir. O da belki, yani grubuna bağlı. Ama uzun mesafede bu atın bu kadar kısa aralıklarla koşmasını dikkate alırsak birincilik konusunda istediğini alamaz düşüncesindeyim.

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

İSTANBUL ALTILIM
*************************
3 GOLDEN KING ( ben bankoyla başlamak istiyorum altılıma ) … 7.8 rakip
1 CİHAN PEHLİVANI ( bu atında son sprinti harika , bu bile tek olabilir ) … 5.2.6
4 BIG BROWN ( bankom ) …. 2 PAIX tek rakibi
5 COPPERFIELD ve diğerleri ( çok kaliteli atlar var burada … 4.6.8…..1
8 TUKĞALP ( bankom ) ….6.4.3 ….5
5 KARACABEY ASLANI …. 1.3.7.6 ( ayrımsız kuponumda olacak , kapalısı yani )
bol şanslar ….

ETC
Üye
ETC

Şansın bol olsun Göçmen dost.. Kuponun oldukça güzel ve özenli..
Karşılığınıi fazlasıyla alman dileğiyle, şansın bol olsun…

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

teşekkürler , yine inadımı yaptım , GÜNGÖR BABA’ yı yazmayarak :)

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

inan hiç tutmuyorum BIG BROWN yer bunları , birde son ayakta millet KOÇALİ , HANÇERHAN a yüklenecek , KARACABEYASLANI nı iyi izle HOCAM :) aslında 7 li ganyan denemek lazım
7 Lİ GANYANIM
********************
8.3
3
1.2.5.6
4
4.5
8
1.5.6.7
bol şanslar …

ETC
Üye
ETC

Son ayakta dediğin gibi KARACABEYASLANI dikkat çekici performansları mevcut ama KOÇALİ’nin OĞLUM BARAN’la yaptığı yarıştaki performansı ve rekabetine de dikkat çekmek isterim. Bence bu açıdan bu uygun grupta jokey avantajını da elinde bulunduran KOÇALİ’nin diğerleri arasından sıyrılıp birinciliğe uzanacağı görüşündeyim. Bol şanslar dilerim dostum

Bosverr
Ziyaretçi
Bosverr

İkinci ayakta kanekodan olma, Gambitadan doğma 11 numarayı pas geçmeyin derim

Murat
Ziyaretçi
Murat

Selam iyi geceler bu konuda admin çok tecrübe yok ama başlangıç olarak bana bi tahmin yazarmisin 6 li icin

timothy
Üye
timothy

slmlar herkese, İstanbul yarış sezonu hepimize ve özellikle bankotahminlerden dostlarımıza şans getirmesini diliyorum. Çok özlemişiz İstanbul’u ve özellikle çim yarışlarını…
İlk ayak yine ilktay koşusu ile başlıyor. Büyük ihtimalle GOLDEN KİNG – ÖZERDİNÇ ekürisi AGF nin ilk atları olarak çıkacaktır. Nasıl çıkmasın ki, birinde Karataş, diğerinde de Kocakaya var. GOLDEN KİNG de Yunus Gibi nin anneden kardeşi. Olurları var yani. Ama Bolvadin’in anneden kardeşi TALİPHAN, Çalışmaları güzel YALAZINOĞLU, BAYKOÇ ve EMİRSOY da ihmale gelmez. Ben her ne kadar çalışmalarını beğenmediysem de, Yıldız’ların bindiği iki Kaizbert yavrusu MAVRA-İZBELİ bir diğer alternatif. Son olarak yine bir Yıldız’ın bindiği YILDIRIM ŞAH var. Tayın annesi Coondiones’in koşan 4 tayı da yarış kazanmış. Dikkate değer bir istatistik bence.
2.ayakta RUNNER BULL ve bir türlü istenen yarışlarını yapamayan Abbas Yolcu’nun kardeşi ALA TURCA tutuyorum. Ama İzmir’deki yarışı çok dikkat çeken BABADOĞAN gözümü korkutmuyor değil. Geçen sene Dişi tay denemenin 2.si Momentero’nun erkek kardeşi BABADOĞAN o yarışta çim aradığını çok belli etti. At hazır gibi duruyor. LUXEMBURG u dileyen yazabilir. Ben bu yarışta tutmuyorum.
3.ayakta BİG BROWN tek olur. GÜNGÖR BABA ne yapar bilmiyorum. Geçen sezonu çok kötü kapatmıştı. 154 gün ara verdi. Toparlanmış mı diye galoplarına baktım. Tatlı tutup pek üstüne gitmemişler. Ama ne olursa olsun 123 handikap puanını bir ata öyle kolay kolay vermezler. Taylığından beri ilk kez bu kadar alt grupta start alıyor ve üzerinde Karataş var. Bence bir yarış görmek lazım. Takdir sizin.
4.ayakta COPPERFİELD tek olur. At yazacaklar bence PERSHİNG ve QAVIY denesin.
5.ayakta gene geldik bir ilktay koşusuna, ancak yarın bu ayak ilk ayaktan daha zevkli olacak. Çünkü buradaki tayların kalibresi bir tık daha iyi. Önce yarının AGF si ile başlayalım. Gümbürgümbür’ün ana baba bir kardeşi ISLAH. Kaizbert – Kalamış Esintisi orjinli safkan elbette favori olmayı hak ediyor. Yarın baya da bir muhabbeti olacaktır. Ancak orjin olarak ben TUĞALP e bayıldım. Kurtçabey, Alptuğhan, Seldanınoğlu ve Uluçkızı ile anneden kardeş. Hepsi yarış kazanmış 4 kardeşe 5.si eklendi. Çalışmaları da güzel. Ayrıca Metal Fırtınası’nın kardeşi DURMAZ AKAR da güzel işler sergiliyor. Bagatur’un anneden kardeşi, Ö.Yıldırım’ın bineceği ekürili OLTACI ve taylara bile kamçıyı esirgemeyen Hışman Çizik’in bineceği SAHRA YELİ de şanslı olabilir.
Son ayakta bence bu grubun üstünde bir at olduğuna inandığım ve son iki yarışı ile nefes sorununu çözdüğünü düşündüğüm KARACABEYASLANI yarışı kazanacaktır. Ben tek deneyeceğim. Yanına at yazmak isteyenler HANÇERHAN, KOÇALİ ve özellikle ÖNDEREFE denesinler.
Herkese bol şanslar….

Prooff
Ziyaretçi
Prooff

Etc arkadaşımız güzel parmak basmış arap atları 4 gün sonra koşarda ingiliz atlarında ben asla yazmam tabi bu kişisel görüşüm .

ETC
Üye
ETC

Prooff dostum aynen bahsettiğin husus dikkat çekici. Ama esasında ben İngiliz-Arap ayrımı yapmadan genel olarak bu konuya dikkat çekmek istedim. Bu tip atlar klas atlar bile olsa da sonuçta dirayetinin de sınırı olan canlılar. Bir atı 4 gün arayla uzun mesafede yeniden koşturmak.. Bana ilginç geliyor ve ayrıca alışılageldik jokeyi dışında farklı bir jokeyle yarışta yer alacak olması da bu manada düşündürücü. O sebepten ben tahminimde yer vermeyeceğim.

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Timothy, BIG BROWN / KARACABEYASLANI helalin var , tebrikler ….. ama COOOERFIELD i yıkmak tavsiye ederim, bol şanslar , ETC kardeşim sanada bol şanslar …

ETC
Üye
ETC

Sağolasın Göçmen dostum.. Bugün güzel haberler alacağımıza dair bir his var içimde.. bütün tahminleri ve yorumları okudum. Herşey yerinde ve yolunda, hepinizden güzel haberler bekliyoruz ;)

Thunder Pilot
Ziyaretçi
Thunder Pilot

İstanbul Sezonu. En sevdiğim. Herkese başarılar diliyorum. Bir kumar değil at yarışını izlemenin bir keyif olduğunu hatırlatarak nacizene bende bir kaç ayakta yorum yapmak isterim.
İlk ayakta iki ekürininde yazılması taraftarıyım. Taliphan ve Yalazınoğlu devreye girebilir.
İkinci ayakta muhtemel Gazi şampiyonu ile tanışabiliriz belkide. Bu yüzden arayış içerisinde olacağım. Başta Alla Turca, Luxemburg, Nevhat, sağlama almak adına Runner Bull, Black Chınese, Babadoğan yazılabilir.
Üçücü ayakta;Big Brown bekliyorum gözlerim kapalı.
Dördüncü ayakta; İlk koşusunu usta gibi kazana Quavıy, artık kalitesini kanıtlanayan Copperfield mücadelesine AhmeT Çelik ve Karataş ta katılabilir.
Beşinci ayakta ; Eküriler ve Sahrayeli ni başta tutuyorum. Farkatar, Tuğalp ve Durmazakar da devreye girebilir. Ama taylar ilk ve burası için keskin yorumlar yapmak zor.
Son ayakta sığınmak isteyenler için Koçali ideal ama Yalıkavak tan iyi bir yarış bekliyorum. Hançerhan ve Önderefe biraz daha iç rahatlatılabilir.

1 ; 3-5-8-7
2 ; 7-5-10-2—8-12
3 ; 4
4 ; 9-5-8-1
5 ; 1-7-4-8-2
6 ; 7-9—11-10

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Göçmen dostum, ortak altılı yapmış gibiyiz. 😊 umarım yanılmayız. Bol Şanslar dilerim

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

İst.hioodrumundan son daktilo : ilk ayak 9 son ayak 12.13 mesuliyet kabul edilmez , sadece bana geleni söyledim hatta ilk ayak 3.8.9 kapalısı dendi

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Coooerfield inde yanına at yazma dediler

devrim1577
Ziyaretçi
devrim1577

üstad 4. ayakda Best Spot için ne dersiniz?

ETC
Üye
ETC

Dostlarım, kuponumu huzurunuza sunuyorum.
KÜÇÜK BİR DÜZELTME: 3.Ayakta Tahminlerimde önerdiğim BIG BROWN ile birlikte önerdiğim KRAL AMED’i kuponumdan çıkardığımı, BIG BROWN’u o ayakta tek olarak geçtiğimi belirtmek istiyorum.

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Kanıma girdiler , ne güzel küçük kupon yapıcaktım :)
ALTILIM
*********
3.8.9
1.2.5.6.8
4
5
1.2.3.8
5.11.12.13
TOPLAM : 14,40 TL
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
BENİM
*********
1.2.5.6.8
2.4.5
5
1.2.3.8
1.5.7.11.12.13
TOPLAM : 21.60 TL
( zaten yarın oynama şansım yok , bugün kullandım istihdamı , yarın gece görüşmek üzere , bol şanslar …

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Yanlışlıkla benim çıkmış ,alttaki BEŞLİ GANYANIM

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Sen neymişsin be TALİPHAN…. Çok sıkıntılı starta girme sürecinden sonra ok gibi çıktı. Yanına hiç bir rakibini sokmadı. Yalnızca jokey teşviki ile 1.06.80 gibi bir derece yaptı ki, bu ilktay koşularında son 5 yılın en iyi derecesi. Yanında bir rakibi olup biraz lüt yapsaydı büyük ihtimalle pist rekoru kırıldı. Sağlam bir at geliyor. Takip…