Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)
istanbul altili tahminleri can911

12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta ortası İstanbul programıyla merhabalar. Başlayan yeni sezonla birlikte özellikle dün Ankara'da alınan sonuçlarla beklenen heyecan ve ikramiye katsayı artışlarını da beraberinde getirdi. Dün sitemize eşlik eden siz değerli takipçilerimizin de seviyeli ve hoş sohbet katılımıyla birlikte bu katsayı daha arttı tabii ki. Devamının da bu yönde olmasını dileyerek yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimin eşliğinde yorumlarıma geçeyim... can911

1.Ayak: İdman performanslarıyla göze batan Adalar ekürileri 3 (GOLDEN KİNG) çok ağır basıyor. Fakat maiden koşularının güne etki etmesi ve aralardan sürpriz isimlerin çıkagelmesi nedeniyle tek önermicem. İdman performansı etkileyici diğer bir isim 1 (BAYKOÇ), Yalaz temsilcisi 8 (YALAZINOĞLU), koşunun diğer ekürileri 10 (İZBELİ), Kaizbert temsilcisi 12 (NALIBALLI), anneden Aslanpençe,babadan Zeus ve Hürdağ ile kardeş 9 (YILDIRIM ŞAH) ve severek izlediğimiz tayın ismine yakışır bir şekilde temsil edeceğini umduğum 7 (TALİPHAN) bu ayaktaki son tercihim.

2.Ayak: Merakla beklenen yeni sezonun çim koşularına Orhan Meker koşusuyla start veriliyor. O kadar değerli isim arasından gözüme ilişen ilk isim son yarışında trafiğe takıldığını düşündüğüm fakat sonlarda yine de iyi toparlayan 10 (NEVHAT) olacaktır. ilk yarışını kazanması sonrası çim koşuları bekleyen idmanda da süper görüntü çizen 8 (BLACK CHİNESE), Adana'da kendisini fazlasıyla ıspat eden 2 (RUNNER BULL), form grafiğini giderek yükselten Benelux özkardeşi 5 (LUXEMBURG) ve İzmir'de son koşusunu canlı izlediğim trafikten kaçamayıp binicisine isyan edercesine 3.lükle tamamlayan 12 (BABADOĞAN) son tercihim.

3.Ayak: Henüz 4 gün önce koşmamış olsa banko önereceğim isim olacaktı 2 (PAİX). Binicisiyle daha klas bir görünüme kavuşan 4 (BİG BROWN) ile birlikte değerlendireceğim.

4.Ayak: KV-8 Ergin Talay koşusunda ideal mesafesine çıkacak olan son koştuğu Peri Bacaları koşusunda da Ulan Bator gibi bir ismi geride bırakmış, bir önceki koşusunda da Waneta arkasında kalmış, verdiği araya baktığımızda da istikrarlı bir şekilde çimi beklediğini bildiğimiz 5 (COPPERFİELD) hele ki sergilediği idman derecesiyle BANKO yazılmayı hak ediyor.

5.Ayak:  Günün ikinci ilktay koşusunda idman performanslarını göz önünde bulundurduğumda sıralamam ekürili 1 (ÇENGELKÖY BADEMİ), 2 (DURMAZ AKAR), etkileyici orjinleriyle 8 (TUĞALP) ve 9 (ISLAH) şeklindedir.

6.Ayak: Günü uzun mesafeli handikap mücadele ile sonlandırıyoruz. Mesafeye iyi adapte olan 7 (KOÇALİ) binici tercihini değiştirmeyerek 1.liğe en yakın isim. Tanıştığı binicisiyle formu yükselişe geçen ve bunu 1.likle taçlandıran 11 (HANÇERHAN) devreye girebilir. Güne bomba ile nokta koymak adına daha da azalan kilosuyla 10 (ÖNDEREFE) benim için son tercih olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-1-8-10-12-9-7

2.Ayak: 10-8-2-5-12

3.Ayak: 2-4

4.Ayak: 5

5.Ayak: 1-2-8-9

6.Ayak: 7-11-10

Kupon Tutarı: 50,40 TL

 

Yedili Ganyan Şablonum:

1.Koşu: 3-8

2.Koşu: 3

3.Koşu: 10-8-2

4.Koşu: 2-4

5.Koşu: 5

6.Koşu: 1-2-8-9

7.Koşu: 7-11

Kupon Tutarı: 24,00 TL

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

20 yorum

 1. Bombaci

  Elinize sağlık Can bey. Bol şanslar dilerim gönlünüze göre inşallah.

 2. ETC

  Şansınız bol olsun can911 dost..

  • can911

   Teşekkürler ETC sizden de güzel katkılar geliyor,gönlünüze göre

  • ETC

   Teşekkür ederim. sitede yorumlamaya başlamadan önce de ekseriyetle buradaki yazarlarımızın yorumlarını okur, o yönde fikir üreterek kendi çapımda tahmin üretmeyen çalışırdım. Artık aranızda olmak ve bu manada sizinle birlikte görüş alışverişinde bulunabilme fırsatı bulmak benim açımdan ve burdaki tüm yarışseverler açısından da onur verici.. Teşekkür ederim herkes adına..

 3. Bol şanslar Can Bey

 4. COMMANDANTE

  bol şanslar Can abi, yazdığın ganyan olsun

 5. Bol sans can bey. Nacizane görüsüm tabelada 7 numaralı safkanıda mutlaka değerlendirmen yönünde. Tekrar bol şans olsun :)

  • can911

   Merhabalar ozgun1, bahsettiğiniz isim 7-Sahra Yeli olsa gerek. Bir çok isme nazaran daha fazla idman çalışması gerçekleştirmiş. Son çalışması da gayet iyi görünüyor. Benim görüşümü soruyorsanız önerdiğim isimlerden daha etkili çalışma yapanlar var. Yine de kupon tutarını 12,60₺ arttırır. İlave edilebilir

  • Evet Sahra yeli isimli tay. Gönlunüze göre ozaman can abi.Benimki sadece öneridir, gelir gelmez orasını bilemeyiz. Ama ekonomik kuponumda tek olacak :) yazdığımız ganyan olsun.

  • Ayrıca önceden sizde bilirsinizki tabela bahis sadece 5.ayakta oynanıyordu oyüzden eski bir alışkanlık olduğu için 5.ayağa kısaca tabela diyesim geldi kusura bakmayın :)

  • can911

   Estağfurullah ne demek, sizi onaylamak adına tekrarladım. Teşekkür ederim, beraberce yazdığımız gibi gelsin

 6. Ahhhh şu babadoğanı bir üst sırada berseydin yazacktım çıkara çıkara onu çıkardım 2.ayaktan neyse nasip değilmiş:(((

 7. Sabah yorum yazamadim şimdi yazayim :) tebriklerrrrrrrr altiliya tek atamadim ama besliye tek attım 12 numarayı :)

  • can911

   Gerçekten canlı izlemiştim Mustafa bey hipodromda, hatta Altılı yakaladığımız gündü ve Karadamar’ın kazandığı koşuda gözüme My Baboş ile birlikte en çok takılan isimdi

  • Canlı izledim deyip binicisine isyan ediyordu yorumunu okuyunca koşuda serbest handikap kilo boş tek yazdım ki bu at daha üst grupta dahi iş yapar son ayakta gümledik 7 atta yazmadım :) olsun babadoğanın heyecanı yeterdi

 8. Son ayakta 7 numarayı tek attım umarım beni üzmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir