istanbul altili tahminleri can911

12 NİSAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta ortası İstanbul programıyla merhabalar. Başlayan yeni sezonla birlikte özellikle dün Ankara’da alınan sonuçlarla beklenen heyecan ve ikramiye katsayı artışlarını da beraberinde getirdi. Dün sitemize eşlik eden siz değerli takipçilerimizin de seviyeli ve hoş sohbet katılımıyla birlikte bu katsayı daha arttı tabii ki. Devamının da bu yönde olmasını dileyerek yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimin eşliğinde yorumlarıma geçeyim… can911

1.Ayak: İdman performanslarıyla göze batan Adalar ekürileri 3 (GOLDEN KİNG) çok ağır basıyor. Fakat maiden koşularının güne etki etmesi ve aralardan sürpriz isimlerin çıkagelmesi nedeniyle tek önermicem. İdman performansı etkileyici diğer bir isim 1 (BAYKOÇ), Yalaz temsilcisi 8 (YALAZINOĞLU), koşunun diğer ekürileri 10 (İZBELİ), Kaizbert temsilcisi 12 (NALIBALLI), anneden Aslanpençe,babadan Zeus ve Hürdağ ile kardeş 9 (YILDIRIM ŞAH) ve severek izlediğimiz tayın ismine yakışır bir şekilde temsil edeceğini umduğum 7 (TALİPHAN) bu ayaktaki son tercihim.

2.Ayak: Merakla beklenen yeni sezonun çim koşularına Orhan Meker koşusuyla start veriliyor. O kadar değerli isim arasından gözüme ilişen ilk isim son yarışında trafiğe takıldığını düşündüğüm fakat sonlarda yine de iyi toparlayan 10 (NEVHAT) olacaktır. ilk yarışını kazanması sonrası çim koşuları bekleyen idmanda da süper görüntü çizen 8 (BLACK CHİNESE), Adana’da kendisini fazlasıyla ıspat eden 2 (RUNNER BULL), form grafiğini giderek yükselten Benelux özkardeşi 5 (LUXEMBURG) ve İzmir’de son koşusunu canlı izlediğim trafikten kaçamayıp binicisine isyan edercesine 3.lükle tamamlayan 12 (BABADOĞAN) son tercihim.

3.Ayak: Henüz 4 gün önce koşmamış olsa banko önereceğim isim olacaktı 2 (PAİX). Binicisiyle daha klas bir görünüme kavuşan 4 (BİG BROWN) ile birlikte değerlendireceğim.

4.Ayak: KV-8 Ergin Talay koşusunda ideal mesafesine çıkacak olan son koştuğu Peri Bacaları koşusunda da Ulan Bator gibi bir ismi geride bırakmış, bir önceki koşusunda da Waneta arkasında kalmış, verdiği araya baktığımızda da istikrarlı bir şekilde çimi beklediğini bildiğimiz 5 (COPPERFİELD) hele ki sergilediği idman derecesiyle BANKO yazılmayı hak ediyor.

5.Ayak:  Günün ikinci ilktay koşusunda idman performanslarını göz önünde bulundurduğumda sıralamam ekürili 1 (ÇENGELKÖY BADEMİ), 2 (DURMAZ AKAR), etkileyici orjinleriyle 8 (TUĞALP) ve 9 (ISLAH) şeklindedir.

6.Ayak: Günü uzun mesafeli handikap mücadele ile sonlandırıyoruz. Mesafeye iyi adapte olan 7 (KOÇALİ) binici tercihini değiştirmeyerek 1.liğe en yakın isim. Tanıştığı binicisiyle formu yükselişe geçen ve bunu 1.likle taçlandıran 11 (HANÇERHAN) devreye girebilir. Güne bomba ile nokta koymak adına daha da azalan kilosuyla 10 (ÖNDEREFE) benim için son tercih olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-1-8-10-12-9-7

2.Ayak: 10-8-2-5-12

3.Ayak: 2-4

4.Ayak: 5

5.Ayak: 1-2-8-9

6.Ayak: 7-11-10

Kupon Tutarı: 50,40 TL

 

Yedili Ganyan Şablonum:

1.Koşu: 3-8

2.Koşu: 3

3.Koşu: 10-8-2

4.Koşu: 2-4

5.Koşu: 5

6.Koşu: 1-2-8-9

7.Koşu: 7-11

Kupon Tutarı: 24,00 TL

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
Bombaci
Üye
Bombaci

Elinize sağlık Can bey. Bol şanslar dilerim gönlünüze göre inşallah.

ETC
Üye
ETC

Şansınız bol olsun can911 dost..

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Can Bey

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar Can abi, yazdığın ganyan olsun

ozgun1
Üye
ozgun1

Bol sans can bey. Nacizane görüsüm tabelada 7 numaralı safkanıda mutlaka değerlendirmen yönünde. Tekrar bol şans olsun :)

Dar-re-mi
Üye
Dar-re-mi

Ahhhh şu babadoğanı bir üst sırada berseydin yazacktım çıkara çıkara onu çıkardım 2.ayaktan neyse nasip değilmiş:(((

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Sabah yorum yazamadim şimdi yazayim :) tebriklerrrrrrrr altiliya tek atamadim ama besliye tek attım 12 numarayı :)

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Son ayakta 7 numarayı tek attım umarım beni üzmez