Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
kocaeli altili tahminleri barisci

12 NİSAN 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Bu grupta bu mesafeyi en iyi koşacak isim TARRAGONA(5). Kocaeli'ne geldiği günden beri favori olmasına rağmen maidendan bir türlü çıkamayan GRAN EMPORIUM(2) rakibidir. Küçük kuponlar için bu iki isim yeterli olacaktır. İkisinin birden eksik koşması halinde tüm safkanların kazanma şansı olur.

2.Ayak: İstanbul'dan gelen YÜREĞİM(3) hem sentetikte hem de kaba kumda iyi koşabilen bir isim. Bu grubu geçebileceğini düşünüyorum, favorim. İzmir'de başarılı bir grafik çizen GÜZELYÜZ(8) çok fazla rahatsız edilmezse çıktığı gibi bitirebilir. Birarada koştukları son yarışta iyi bir koşu çıkaran ANEMON FIVE(5) ile bekleneni veremeyen ZÜLUMKAR(2) ile IRMAK SULTAN(6) kuponlarda bulunmalı. HEYCAN BİR(9), İLKSEN(7) ve ŞEVALABLA(4) geniş kuponların değerlendirmesi gereken safkanlar.

3.Ayak: Adana'da kazanamayan sonra şansını Bursa'da deneyen burada daha iyi performans göstermesine rağmen yine kazanamayan FENERLİCAN(3) bu kez Kocaeli'de start alıyor. Bu rakiplerinin yanında oldukça şanslı olduğunu düşünüyorum, şeytanın bacağını kırabilir. İstikrarlı koşularıyla FİLOZOF TAY(2) ve uzun aradan sonra yarış gören ONURLUCAN(6) rakipler.

4.Ayak: Bu mesafedeki son yarışını sürdirek favorinin önünde kazanan BAILAMOS(2) bu grubu da geçecektir. Alternatif tekim. Rakibi son galobunu beğendiğim önde boş kalırsa bitirebilecek WIND OF EAST(1).

5.Ayak: Bu mesafeyi iyi koşan isimler var koşuda. AYNATINAZ(2), İRFAN(3) ve SELÇUKLUBEYİ(4) bu mesafede her zaman söz sahibi olabilecek safkanlar. BAHTIAK(1) mesafede diğerlerine göre bir adım geride gibi görünse de ekürileriyle birlikte ihmale gelmez.

6.Ayak: Son yarışında beni yanıltmayarak güzel bir birincilik elde eden TIME ATTACK(1) binicisi değişmesine rağmen devam eden formuyla bankomdur.

Altılı Şablonum

1.ayak:5,2/1,4,3,7,6

2.ayak:3,8,5,2,6,9,7,4

3.ayak:3,2,6

4.ayak:2/1

5.ayak:2,3,4,1

6.ayak:1 tek

Herkese bol şans...

 

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...