Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) TERS KURGU..
kocaeli altili tahminleri bycreed

12 NİSAN 2016 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED ) TERS KURGU..

1- Ayak Rakiplerine oranla çok önde duran (2) GRAND EMPORIUM son yarışını tekrarlar ise bu grubu rahat geçmesi gerekir. Lakin son zamanlarda böyle favorilerin gelmediğini varsayarak İSTANBUL'dan KOCAELİ pistine gelip tabela dahi yapamayan safkanların kazandığını da var sayarsam çalışmalarını da iyi bulduğum (4) SAILWIND, farklı performans beklediğim (3) HERR ATAKAN, aslında bu pistte iyi koşmasına rağmen sonrasında belli başlı sorunlar gösteren vermiş olduğu kısa aranın ardından gruptan aşağı yanı olmayan (7) GLORY OWNER ve (5) TARRAGONA yazıp burayı geçeceğim.

2. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşuda mesafenin vermiş olduğu avantajla beyaz bayrak ayna yapabilecek güce sahip olan (8) GÜZELYÜZ favorim. Hemen arkasında konumlanmasını beklediğim (2) ZÜLUMKAR düzlükte bu rakibini erken atlatabilirse geride ki rakiplere direnen isim olur. Süratli gidecek olan koşuda şanslı gördüğüm (6) IRMAK SULTAN ve (5) ANEMON FIVE sonlarda güçlü geleceklerdir. Geri planda ise (11) NURYÜZLÜM, (4) ŞEVALABLA, (7) İLKSEN ve (3) YÜREĞİM yazacağım.

3. Ayak Stilinde ki rakibine rağmen çok güvendiğim isim olan FİLOZOF TAY son yarışında ONURLU'dan daha sert tempoda gidip düzlük üzerinde erken avans alıp sonlarda güçlü gelen rakibine direnememişti. Bugün yine liderliği almasını beklediğim safkanın son yarışında ki gibi apranti hatası yapmamasını bekliyorum. Kaldı ki son yarışında çok rahat kazanacak olan safkan düzlüğe yarışın başından beri çok süratli gitti. Kaldı ki ONURLU'dan pres yememişsin önde rölanti temponu koruyup düzlükte vites değiştirip koşuyu kazanması gerekirdi. Lakin ben bugün bahsettiğim olayın bu yarışta gerçekleşiceğine inanıyorum (2) FİLOZOF TAY startla birlikte aldığı liderliği fotoya kadar koruyacaktır BANKOMDUR.

4. Ayak Rakiplerine oranla 2 safkanı çok önde buldum önde çok boş kalacak olan (1) WIND OF EAST ve düzlükte onu kovalayacak olan (2) BAILAMOS iyi olan kazansın.

5. Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim (3) İRFAN rakiplerine oranla çok önde bulduğum bir isim. Son yarışında mesafenin uzun olmasından dolayı rakibine boyun eğen safkan 200 metre kısalan mesafede beyaz bayrak ayna yapmaya yakın duruyor. Kaldı ki rakiplerine göre daha iyi dinlendi şans yanında olsun. Safkana yarış içerisinde tek rakip çıkardım o da (2) AYNATINAZ.

6. Ayak Günün belki AGF olarak ağır favori çıkacak olan (1) TIME ATTACK benimde favorim lakin bu yarışın kolay geçeceğine inanmıyorum. Çünkü bu pistte mükemmel yarışlar çıkartıp aynı sertlikte ki gruplarla mücadele eden sonrasın da İSTANBUL'a gidip başarılı olamayınca geri gelen 2 safkan var bunlardan biri (5) DARK GUARDIAN diğeri ise (11) LADY FALCON bu safkanların iyi koşmasını bekliyorum. Yine bu pistte FRENKLİ RÜZGARI, TURAP gibi rakiplerle mücadele etmiş olan kısa ara sonrası yarışlar gören son çalışmalarıyla toparlandığının sinyalini aldığım (8) SANTINO, vermiş olduğu aranın ardından kısa mesafede geri dönüş yapacak olan dinçlikle iyi koşmasını beklediğim (10) FLO JO, geri planda ise (3) LION KING ve (2) ASİL MAHMUT'a şans vereceğim.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 2,4,3,7,5

2. Ayak : 8,2,6,5,11,4,7,3

3. Ayak : 2 TEK

4. Ayak : 1,2

5. Ayak : 3,2

6. Ayak : 1,5,11,8,10,3,2

ŞABLON TUTARI : 67,20 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
titrekmanda
Üye
titrekmanda

Emeğine sağlık bycreed, yazdığın gibi gelsin. Bu tahmini bekledim fakat okuyunca kafam karıştı. Program kolay gibi duruyordu. Şimdi bi daha çalışayım bakalım. İyi geceler.
(başka gececi yok galiba)

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

bol şanslar by creed

mehmetonur22112211
Üye
mehmetonur22112211

1- Ayak :,5 TEK

2. Ayak :Hepsi

3. Ayak : 3-2……/5

4. Ayak : 2 TEK

5. Ayak : 1-2-3-4

6. Ayak : 1…………../2

Adrian
Üye

Başarılar kardeşim

Blacksea
Üye
Blacksea

1 kosu grand emporium kosmaz..biseyker donuyor bu kulosuda

admin
Yönetici

Rastgelsin Creed 3 te 3

Turgay
Ziyaretçi
Turgay

Elinize sağlık 10 numara bi kupon olmuş yapamadım ama bır dahaki sefere inşallah

Yazar: Bycreed

Bycreed