12 Mart İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Yarış hayatına sert gruplarla başlayan ve bu sebeple henüz kalitesini gösteremeyen 10-WAIMARIA pedigri olarak yüksek potansiyele sahip.Bugünse önceki koşularına nazaran daha uygun grupta olması sebebiyle kazanması normal sonuç olacaktır.Totosu itibari ile sürpriz konumda bulunan bu safkan öncelikli olarak kuponlarda bulundurulmalı.Bu safkanı alternatif kuponumda tek yazacağım fakat yüksek ikramiye beklediğim programı riske etmemek adına geniş şablonumda şans verdiğim safkanlar olacak.Sıralamam şablonda.

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda son koşusunu kazanan 1-ŞEKER AĞA önlerde temposunu kabul ettirebilirse iyi form durumuyla tekrar kazanabilir.Beş aylık aranın ardından gördüğü iki yarış ölçü olmayan 9-LEE VALLEY favorinin en sert rakibi.Koşu eksiği olsada galoplarında hazır görünen 5-KUTBEY ihmale gelmez.2-BAŞKAN NEXIA, 10-PENTAGON FORCE, 6-MISTER KERMİT ve 7-VEDO şans verdiğim diğer safkanlar.4-KING ARDA sonraki ihtimal.

3.AYAK : Arap safkanlarının Açık Grup mücadelesinde 4-GELİBOLU ve 6-KASTAL arasında en az hatayı yapan safkan fotoyu önde geçer.

4.AYAK : Oldukça başarılı performans sergileyen 7-ADAKARASI koşusun favorisi.Kaliteli isimlerden 4-MY DEAR SON bu ayağın olmazsa olmazı.Bir süredir koşu görmemiş olsada 2-GOLDEN TOWER kalitesiyle ihmale gelmez.5-SUHARRY klas binicisiyle devreye grebilir.

5.AYAK : Günün altını koşusunda 2-HATTUŞAŞ hernekadar ön plana çıksada ben sürpriz şansını değerlendirmek açısından HEPSİ diyorum.

6.AYAK : Dört koşusundan da ikincilikle ayrılan 4-DAMLATAŞ maidene veda eder.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 10 – 6 – 5 – 2 – 1 – 3

2.AYAK : 1 – 9 – 5 – 2 – 10 – 6 – 7 – 4

3.AYAK : 4 – 6

4.AYAK : 7 – 4 – 2 – 5

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : 4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.