12 Mart Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Arap safkanlarına ait KV-6 koşuda uygun grupta gördüğüm 3-BAHTIŞAHANE etkili binicisiyle favorimKüçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.Form durumu iyi olan 1-ADIMNUR favorinin en yakın rakibi.Bu ikili arasında geçeceğini düşündüğüm koşuda 2-ELDANS ve 4-İDİL SULTAN sonraki ihtimaller.

2.AYAK : Bir süredir koşu görmemiş olsada 1-AÇIK BEY grubun üzerinde.6-COOPER ve 4-AMARILLO favorinin eksik koşması durumunda devreye girecek isimler.Galoplarında etkili görünen 3-TAHİNCİOĞLU sürpriz.

3.AYAK : Fotoya yakın sendeleyen ve devrilmekten son anda kurtulan 2-ARBOND hernekadar grubun üzerinde görünsede katıldığı son koşusunda zorlanması yaşadığı talihsizlikten ötürü bir sorun olabileceğini akla getiriyor.Bu sebeple 3-STOP STOPPING ME ve 4-BİSHAMON‘a şans vermekte fayda var.binicisi değişen 5-ASLAN KRAL dan bugün bir sürpriz gelebilir.

4.AYAK : Son koşusundaki muazzam ataklarıyla göz dolduran 3-GRAND SEA mesafeyi ayarlabilirse fotoyu önde geçer.En güçlü rakibi gördüğüm 1-DONNIE BRASCO‘e oranla siklet avantajı bulunan  3-GRAND SEA kazanmasını bekliyor BANKO olarak öneriyorum.

5.AYAK : Bir süredir takibimde olan ve henüz beklediğim birinciliği elde edemeyen 7-SARPBEY sikletlerin dengelediği koşuda kazanmasını bekliyorum.Bugün önerebileceğim ikinci bankom.

6.AYAK : Altılı ganyanın kaderini belirleyecek koşuda sürpriz şansını değerlendirmek açısından HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.Bütçesi kısıtlı olanlara 9-TİNNO, 4-SILVER PLANE, 2-SEA SPARKLE ve 5-ATALANTE önerebileceğim safkanlardır.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 – 1 – 2 – 4

2.AYAK : 1 – 6 – 4 – 3

3.AYAK : 2 – 3 – 4 – 5 – 1

4.AYAK : 3

5.AYAK : 7

6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan Yılmaz

Son virajda ARBON’un sorun yaşadığı aşikar bu halde neden koşuya zorlanıyor anlamıyorum.

1
0
Tahmin paylaş.x
()
x