Ana Sayfa / Tahminler / 12 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

12 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Çoğunluğu önde giden atların mücadelesinin yakın aralarda bitmesi muhtemel ve her türlü sonuç çıkabilir. Ancak risk alıp 3 atla geçmeye çalışacağım. Grup sertleşmiş olsa da bütünleştiği jokeyiyle sonlarda etkili gelebilecek (11) BABASEYFİ'ye ilk şansı veriyorum. İkinci atım ise yine gidişat avantajına olacak (12) EFE YÜREK. Son olarak da İzmir'de Alptuğhan'a saldırırken beğendiğim (6) OĞLUM KAYRA.

2. KOŞU: Uzunda etkili koşmasını beklediğim (7) LUCKY RED favorim, rakipleri şablonda.

3. KOŞU: Form tutan (8) MANİDAR ve istikrarlı (1) OLTACI ile bu ayağı geçmeye çalışacağım.

4. KOŞU: Tempoyu yükseltecek Rüzgar Gold olmasaydı (5) GOLD FOOT risk edilebilirdi. Bursa pistini seven (1) FRATELLI, erken öne gelebilirse etkili olabilecek (2) PRINCESS DI ve son yarışını iyi bir dereceyle kazanan (3) RIGHT OR WRONG yazacağım diğer isimler.

5. KOŞU: Geç çıktığı son yarışında temponun da düşük kalmasından etkilendiğini düşündüğüm (1) OĞLUM ALİ'yi tek atıp ilk ayağı kalabalık tutmayı düşünüyordum ama (2) BABA MUZO'nun uzun performansını merak ettiğimden teksiz oyunu tercih ettim.

6: KOŞU: İlk planda görülecek rakiplerine göre kilo avantajıyla piste çıkacak olan (5) KÖREBE'nin yanına önde rahatsız edilmezse sürpriz yapma şansı doğabilecek (8) LATINAGIRL'ü yazarak ikramiye beklentisini yükseltmek istiyorum.

 

ALTILIM
1.AYAK: 11,12,6
2.AYAK: 7,2,3,12
3.AYAK: 8,1
4.AYAK: 5,1,2,3
5.AYAK: 1/2
6.AYAK: 5/8

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

11 yorum

 1. can911

  Sağolasın değerli kardeşim sana da bol şanslar diliyorum. Gönlümüze göre gelsin

 2. 2,3,5,6,7,11,12
  1,2,3,7,11,12
  1,5,8
  1
  2
  1,4,5,8

  Tutar:30.24tl

 3. ya mehmet 28 helal olsun be kaç defadır yorumlarına bakıyorum senin kadar iyi yorumlayan görmedim

  • Teşekkürler. Takip, yarışı okuma gibi önemli noktalar var ama her oyunda olduğu gibi bunda da şans ön planda. O nedenle bu işin iyi bileni yoktur derim her zaman

 4. Güzel giriş oldu rastgelsin.

  • Teşekkürler adminim. Günün ganyanını 12 ile böldük ama yine de zararsız günü kapatırız

 5. Sayın Mehmet28 bey sizle tanışmak istiyorum ben 6 ganyan oynuyorum sizle paslaşa bılırmıyız kupon yaparken sizden tüyo alabılırmıyım

  • Tahir bey, şöyle bir durum var. Sizinle başka yolla iletişimde olsam o yöndeki diğer istekleri de kabul etmem gerekir. O durumda da ben zor durumda kalırım. Oynamayı düşündüğüm oyuna göre yorum yazıyorum, farklılık olursa da belirtiyorum sonradan. Yorumları da takip etmeye çalışıyorum zamanım oldukça. Yorumla görüş alışverişi daha sağlıklı olur.
   İyi akşamlar

 6. memet bugün teklere güvenmemen yatırdı 8-5-3 bankoydu..olsun herzamanda olacak değıl arada böyle olur..
  ıkıncı ayakta 6 numaradan yattım bende kafayı senın yoruma göre 11 tek tuttum yınede 6 numarayı 7 atta yazmadım y.e.yuksel at getıremez dıye odA Geldı..sans 9 numara sağa sola gıdıp yarışı alt ust ettı..

  • senin adına üzüldüm. gold footu tek atabilirdim ama yine de ikinci ayağı yazma ihtimalim yoktu kapatmadıkça

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir