12 MART 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yeni başlayan hafta ile birlikte bol şanslı ve gönlünüze göre gelen isimlerin süsleyeceği programlar dileklerimi sunarak Bursa tahminlerime aşağıda yer veriyorum… can911

1.Ayak: Koşunun temposunu belirlemek konusunda öne çıkacak olan iki ismi 2 (FORDTA TEK) ve 10 (ZİLLİ)‘ yi öncelikte sunayım. Epeydir tabeladan düşmeyen 6 (OĞLUM KAYRA) kuponlarda mutlaka yer almalı. Sürpriz beklentisinde olanlara 8 (SAYGON) ve 7 (ASARCIKLI) isimleri ideal olacaktır.

2.Ayak: Günün en sürprize müsait koşusunda önerilerim biraz kalabalık olup, sıralamam şöyledir. 11 (STORM OF THE CİTY), 2 (CEYLİN HATUN), 1 (ALVARELLA), 3 (ELVİNA), 12 (SWALLOW THE DUST) ve 7 (LUCKY RED)

3.Ayak: Grupta son yarışını kazanan isimlerden 8 (MANİDAR) yine şanslı. Daha başarılı olduğu mesafesine çıkacak olan 5 (BOĞAZLI) formda yeni binicisiyle devreye girebilir. Eküri isimlerden 1 (OLTACI) da usta pilotuyla tercih edilmeli.

4.Ayak: KV sprint koşuda son koşusunu kazanan 3 (RİGHT OR WRONG) kazanabilir. Daha başarılı olduğu Bursa pistinde yine iddialı olabilecek olan 5 (GOLD FOOT), etkili bir çalışma dönemi geçiren 2 (PRİNCESS Dİ) ve 4 (RÜZGAR GOLD) da tercih edilebilir.

5.Ayak: Bursa pistindeki iki yarışında etkileyici bir karakter ve performans gösteren 2 (BABA MUZO) mesafenin uzamasının da lehine olacağı düşüncesiyle BANKO  tercihim olacaktır.

6.Ayak: Dişilerin handikap mücadelesinde 5 (KÖREBE) ve 4 (ARPELLO) ikilisi ayrımsız yazılmalı. Grubun tecrübeli ablası 1 (ALFA KIZI) uyumlu binicisiyle tatlı bir sürpriz yapabilir.

 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM:

1.Ayak: 2-10-6 /// 8-7

2.Ayak: 11-2-1-3-12-7

3.Ayak: 8-5-1

4.Ayak: 3-5-2-4

5.Ayak: 2

6.Ayak: 5-4-1

Kupon Tutarı: 64,80 TL (Geniş kupon tutarı olup, ilk ayakta 8 ve 7 elenerek küçük kupon 38,88 TL’dir).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

bol şanslar

admin

Bol şanslar

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x