12 MART 2015 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak (5) HAYALGİBİ favorimdir. Safkan son yarışında çok iyi tempo belirlemiş birincilik mücadelesini fotoya kadar sürdürmüştü. Gruba baktığımda ise çok ciddi önlerde yürüyen bir safkanda göremiyorum. Lakin yarış apranti yarışı olduğundan dolayı formunun üst seviyesinde ki (3) NEVVARE, unutulan ama bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek (7) ENDÜLÜS ve son olarak son yarışında beni yanıltan (2) ZİLLİ PINAR yazıp burayı kapatacağım.

2. Ayak Takibimde ki (8) PEMBE BULUT favorimdir. Bana göre bu grubun üstünde olan ama altına koşan (6) TORUN ANGEL öncelikli rakibidir. Son yarışına göre safkanın 7 kilo avantajı da bulunmakta. Takibimde ki bir diğer isim (10) ALWAYS A ROSE bu safkan nedense bugün çok iyi koşacakmış gibi geliyor bana. Son olarak İstanbul pistinde istediğini bulamayan tekrardan İzmir pistine getirilen (7) LILYANA GRACE bu safkanın kesinlikle totosuna itibar etmeyin. İzmir kumunu da çimini de çok iyi tanıyor.

3. Ayak Bu yarışı gerçekten kafamda çok koşturdum. DEMİRDÖVEN tek atıp geçsem mi yoksa yıksam mı diye düşündüm kendi kendime. DEMİRDÖVEN öyle bir at ki stilinde at olduğunda yarışta eksik koşuyor. Benim favorim bu ayakta (1) BURKAL‘dır. Nedeni ise BURKAL yarış şartına göre koşabilen, istediği zaman tempoyu belirler istediği zaman ise sprint atabilir. Lakin DEMİRDÖVEN‘de sprint özelliği olsa bu kadar düşünmezdim bile. Ben bu ayakta YILDIZHAN STAR‘ın liderlikte inatçı olucağını, DOLUDİZGİN‘in ise intihar görevi yapacağını, ŞAHPAZLI‘nın ise son yarışında harp gördüğü için yazmayacağımı, Burayı (1) BURKAL ve (2) DEMİRDÖVEN olarak geçmek istediğimi belirtmek isterim.

4. Ayak Bu yarışta gerçekten çok etkili bir sprintir safkan olsa hiç düşünmem tek atardım. CİMİNLİ var ama onun gücünün yeteceğini düşünmüyorum. GÜRSOY, NOW OR NEVER ve SAINT HILARION aynı stilde koşan atlar. Burada bu 3 safkandan birini ayırmak gerekirse hem jokey,derece ve form faktörü olarak bu gruba üstünlük sağlayabilecek güçte olan (3) SAINT HILARION BANKOMDUR.

5. Ayak (5) ATOMUNOĞLU favorimdir. Safkan sevdiği mesafede start alacak ve jokeyi de safkanını iyi tanıyor. İlk rakibi öncelikli (6) DEMİRCİ’dir. Aslında bu safkan bu gruptan gerçekten çok üstün lakin safkanda bir aksiyon bozukluğu belli bir inatçılık var. Son yarışını çok etkili bir şekilde kazanan (1) ÇOLBIR ve istediği tempoyu kurabilirse (7) GÜMÜŞHAN etkili koşabilir.

6. Ayak Son yarışında son düzlüğü çok rahat bir şekilde dönüp anlamadığım şekilde gerileyen (1) SKYLANDER favorimdir. Öncelikli rakibi önde çok iyi tempo belirleyecek olan (5) IŞIK HÜZMESİ olacaktır. Sonlarda çok etkili gelebilecek olan (3) ERTEKİN BEYİ son önereceğim safkandır. Lakin Yarın pist sulu olursa bu safkanı çıkartıp yerine (2) RED EYE yazmanızı öneririm.

ALTILI ŞABLONUM ;

1. Ayak : 5,3,7,2

2. Ayak : 8,6,10,7

3. Ayak : 1,2

4. Ayak : 3 TEK

5. Ayak : 5,6,1,7

6.Ayak 1,5,3

KUPON TUTARI : 23,04 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Adrian

şans senden yana olsun

semih

İZMİR
1AYAK3,5
2AYAK2,3,6,8
3AYAK2
4AYAK1,3
5AYAK1,2,3,5,6,7
6AYAK1,3,5,7

kuzey2372

1ayak 2 ikinciayak1 4 5 8 3. 3ayak2 4 1 5. 4ayak 1 2 3 4. 5ayak2tek. 6ayak2 4 5 6 9 1 bol sans

yucel

3 / 1 3 6 8/1 2 4 3/1 2 3 4 / 6 9/ 3 5 1 7herkeze bol sanslar