12 MART 2015 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Bir önceki gün ümitli olduğumuz ve ikramiye açısından da kısır geçen programlardan sonra zayıf görünümlü İzmir programı var karşımızda. Düz mantık yürüttüğümüzde son derece küçük ikramiye vereceğe benzeyen programda bir nebze sürpriz tahmine giderek ikramiye verebilecek öneriler hazırladım. İzmir altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Binicisi konusunda yadırgar mı diye endişelendiğim, fakat son iki galop çalışmalarını kendisi tarafından yaptırılınca yarışta önceliğim konumuna gelen 3 (NEVVARE) oldu. Uzun mesafede sonlarda etkili sprint yapabilme kapasitesi olan 37 günlük ara vermesine rağmen düzenli çalışmalarını sürdüren 1 (FOSFOR), daha sert gruplarda yarışması nedeniyle tabela pek göremeyen fakat bugün uygun bir grup yakalayan 4 (ÇAYKARARÜZGARI), orta mesafelerdeki istikrarlı derecelerini burda da tekrarlaması durumunda 5 (HAYALGİBİ) ve zaman zaman iyi sonuçlar alabilen 6 (YAKŞIGÜZEL) kuponumda yer alacaktır.

 

2.AYAK: Yine uzun mesafe ve handikap bir koşu. Ters sonuç çıkma ihtimaline karşı 5 at önerim olacak. Bu pistteki uzun mesafe çim yarışlarında oldukça başarılı dereceler yapan başarısız geçen İstanbul yarışları sonrası idmanlarında da kanatlanan 7 (LİLYANA GRACE) önceliğim olacaktır.Son yarışında startta kalması nedeniyle ve muhtemelen favori konumunda olacak olan 6 (TORUN ANGEL), daha sıkı gruplarla yarışlarında kendisine önlerde bulabilmiş 3 (MELİSSA FRANKLİN), mesafenin tecrübelisi 2 (CORDELYA STAR), ve kendisini İzmir’e unutturan bir diğer derece olarak kazanma yeteneği olan 5 (FAST TRACK) önerilerim olacaktır.

 

3.AYAK: Gelelim KV-9 Satvet koşusuna, dünkü Bursa yarışlarında binicisi M.Gündüzeli ‘nin attan düşmesi sonucu (geçmiş olsun dileklerimizi sunarız) muhtemelen raporlu olması nedeniyle S.Kaya’yı tercih edeceklerdir, ki bu da adeta özdeşleşmiş uyumun bozulacağı anlamına gelir. Banko diyebileceğim 2 (DEMİRDÖVEN)  tek olmaktan çıktı. Yanında 1 (BURKAL) ve 4 (ŞAHPAZLI) olmalı derim.

 

4.AYAK: Bir diğer KV-9 koşusu Bergama koşusu olarak düzenlenecektir. Yine son 5 koşusunda olduğu gibi 3 (SAİNT HİLARİON) favori olacaktır. Başta da ifade ettiğim gibi düz mantık yerine sürpriz tercihler yaparak yanına seri birincilikleri olan 1 (GÜRSOY) ve 2 (NOW OR NEVER) ‘i de yazıyorum.

 

5.AYAK: Çok daha sert gruplarda yarışması nedeniyle tabela oranı daha az olan, son yarışındaki sıkıntısını dilbağı takısı ile giderilen ve tam dişine göre bir grup yakalayan uyumlu binicisiyle 6 (DEMİRCİ) bugünkü banko önerim olacaktır.

 

6.AYAK: Kısa mesafe Şartlı mücadelede süratli ve koşuyu her daim önde kabullenen 5 (IŞIKHÜZMESİ) yarışın sonlarına doğru savrulma problemi de yaşamazsa kazanacaktır, küçük kuponlara tek. Rakip arayanlara formu her daim üst düzeyde 3 (ERTEKİN BEYİ), kalite safkan 6 (NASRULLAH BEY) ve sürpriz adayım 9 (SYMPHONİC RHYTHM) olacaktır. 7 aylık bir ara vermesine rağmen 7 (KORAT) da müsait kuponlarda yer alabilir.

Şablonum:

1.Ayak: 3-1-4-5-6
2.Ayak: 7-6-3-2-5
3.Ayak: 2-1-4
4.Ayak: 3-1-2
5.Ayak: 6
6.Ayak: 5 /// 3-6-9-7

Kupon Tutarı: 13,50 TL (/// sonrası 6.Ayakta 3-6-9-7 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bycreed

Bol sanslar dilerim.

Hasan Ali Şahin

Kuponu beğendim ancak, gümüş han mutlaka yazılmalı

Anonim

Urfa yarislarinin tahminleri olucak mi abi

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x