Ana Sayfa / Tahminler / 12 Kasım Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

12 Kasım Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda seri stiliyle 1-RANDOM SCORE ağır sikletine rağmen fotoyu önde geçmesini bekliyorum.Uyumlu binicisiyle riske edip tek yazılabilir.Rakip arayanlara 2-AYŞENAZ.

2.AYAK : Günün sürprize açık mücadelesinde gruptan üstün duren 3-SARAYCAN favorim.Sürpriz şansını değerlendirmek için ayırmadan HEPSİ diyorum.

3.AYAK : Koşunun favorisi kuşkusuz 4-MAGIC RAIN.Birincilik hasretine başarılı binici ile kavuşur diyorum ve banko olarak öneriyorum.Rakip arayanlara 2-KAR, 5-NEIGHBOUR SOLDIER ve 1-PETRINO bu ayak için yeterli olacaktır.

4.AYAK : Geldik günün en merak edilen koşusuna 4-RACER gelir mi ? gelmez mi ? Evet 4-RACER gruptan çok çok üstün ilk 6 yarışını mükemmel dereceler yaparak uzak ara kazandı.Girdiği uzun mesafeli koşuda fotoyu önde geçemedi ve yaklaşık 16 ay gibi bir süre geri çekildi.Aradan sonra katıldığı yarıştan ikincilikle ayrıldı ve günün kalesi olarakgörülüyor.isli kuponlara tek atılabilir fakat ben programın zayıflığını değerlendirmek açısından bu ayakta başka safkanlarada şans tanıyorum.Mesafe kısa gelsede 2-KARAKA MOON eküri desteğiyle RACER'i egale edebilecek güçte.5-THELMA ve 1-GREEN PUSS sonraki isimler.Boş bırakmamak adına 6-WISH.

5.AYAK : Birönceki koşusunda da çok güvendiğim safkan 4-KRALİÇEKARINCA verdiği aradan sonra üçüncü oldu bir önceki koşusunda ise formda olduğunu ikinciliği ile kanıtladı.Ve şimdi kazanma zamanı.Orjin olarak kaliteli safkanın bu koşudaki tek zaafı ilk kumkoşusu olması.Galoplarında kum pisti pek yadırgamadığı görülüyor ve ikinci bankom.

6.AYAK : Günün son koşusunda favorim  3-SIRKALE bu safkanın kazanmasını bekliyor ve tek atmayı düşünüyordum fakat hafif sikletiyle 8-MAVİKURT son koşularındaki formdurumuyla ihmal edilmeyecek gibi.7-HADİSE, 2-İLKAYHAN ve 4-GUTİ sonraki isimler.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 4

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 4

6.AYAK : 3 - 8

TUTAR : 4 TL

 

ALTILI GENİŞ ŞABLON :

1.AYAK : 1 - 2

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 4 - 2 - 5 - 1

4.AYAK : 1 - 2 -  4 - 5 - 6

5.AYAK : 4

6.AYAK : 3 - 8 - 7 - 2 - 4

TUTAR: 80 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

2
2-3-5-6-8
4
4
5
H

10 Misli 22,5 TL

BOL ŞANSLAR

admin
Yönetici

1 RANDOM SCORE geldi. Terlemeden kazandı .

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

5 misli yaptım 2.ayakta güzel ganyan gelmesi umuduyla :)

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Kosuda protesto olur KOCARLI 7 ganyana gelir inşallah :)

admin
Yönetici

Sallama altılı da bu kadar olur, 3 te 1 :) Senin geniş altılı gidiyor.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.