Ana Sayfa / Tahminler / 12 Kasım 2013 Adana Altılı Ganyan Tahminve Yorum

12 Kasım 2013 Adana Altılı Ganyan Tahminve Yorum

Adana programı oldukça zorlu geçecek gibi görünüyor.Yüksek ikramiye vereceğini düşündüğüm programda herkese bol şanslar diliyorum.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan maiden mücadelede son koşusunu Ankara'da yarım boy farkla ikinci sırada tamamlayan 8-MİNE HANIM favorim.Pisti yadırgamaz ise uyumlu jokeyiyle maidene veda eder.Yine Ankara'dan gelen 4-HELİNFIRTINASI en yakın rakibi.Ben bu ayağı riske edip iki atla geçiyorum.

2.AYAK : Günün diğer zorlu mücadelesinde hafif sikletiyle 12-RHAYA favorim.Uyumlu binicisiyle 9-PARADISE RIVER ve 5-IRON HORSE diğer şans verdiğim safkanlar.Son koşusunda formda olduğnu gösteren 3-LULLABY ihmale gelmez.1-BERİLSU bu ayağı karıştırabilir.11-SILVERRAY bu tip mesafeleri sever.

3.AYAK : Sürpriz kokan KV8 koşuda ise son zamanlarda çok beğendiğim ve dikkatimi çeken safkan 1-ÇIKMAZHAN özellikle Adana kumunda muhteşem yarışlar sergiliyor.Lehine olan bu koşuda Ö.KAYA yönetiminde banko olarak öneriyorum.

4.AYAK : Yaptığı dereceli işlerle ön plana çıkan 3-ABRAJ favorim.Eksik koşması durumunda ikide iki yapan 2-CAMELOT devreye girer.Pedigrisi sağlam 9-JAMILA ihmale gelmez.6-EZGİLİ çok formda.

5.AYAK : Günün maiden mücadelesinde çok ata şans veriyorum sıralamam şablonda.

6.AYAK : Handikap 14 mücadelede uzun aradan sonra koşacak olmasına rağmen galoplarında etkili olacağı sinyallerini veren 2-ROBUSTO favorim.6-HAZARHAN favorinin en yakın takipçisi olacaktır.Maidenden çıkar çıkmazüst gruplara zorlanan 5-NOISY BOY bu yarışta istediğini alabilir.Bu pis ve mesafedeki en iyi dereceye sahip 4-DEUX EX MACHINE ihmale gelmez.8-UĞURLU A.ÇELİK iradesinde günü kapatabilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 8 - 4

2.AYAK : 12 - 9 - 5 - 3 - 1 - 11

3.AYAK : 1

4.AYAK : 3 - 2 - 9 - 6

5.AYAK : 4 - 8 - 10 - 12 - 1 - 2 - 5

6.AYAK : 2 - 6 - 5 - 4 - 8

TUTAR : 84 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN
Üye

Merhabalar ramazan kardeş,,, selamlar…

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

A.selan Özcan

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN
Üye

Anlamadım ??? Ben Kaan :))

Ramazan YILMAZ
Ziyaretçi
Ramazan YILMAZ

Harbiden Özcan nerden çıktı kusura bakma Kaan kardeş :D

İSTANBUL UZMANI SAATÇİ KAAN
Üye

sorun değil :)

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.