Ana Sayfa / Tahminler / 12 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

12 KASIM 2017 PAZAR İSTANBUL 1. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: Hatırlarsanız son yarışında süpriz konumda iken yeterli nefese ulaştığına inandığım safkan için hem kalite hem süpriz peşinde demiştim ve ilk at olarak vermiştim. Kalite safkanın 2200 metrelik yarışta tüm yükü çekip son 200 de bile teşviğe hiç sallanmadan nasıl düzgün aksiyonlarla cevap verdiğini hep beraber seyrettik. Ben bu safkanın sık koşturulmaktan etkilenmeyeceğini düşünüyorum dolayısı ile bu yarışta da (7) ŞEMADA YILDIZ ilk safkanım.

2.koşu: Yine büyük oranda yarışseverin kaderi (8) URLA FIRTINASI ile Sihirbazın elinde olacak. Son düzlüğe yine en gerilerde dönecek olan safkan bu defa 200 metre daha uzayan mesafe ile sahne alacak mecbur herşeye rağmen ilk safkanım olup rakip gördüğüm isim ise yarın çok geri planda kalacağına inandığım (10) numaralı LAST HERNENDO’dur. (4) JOSHUA ve (1) BENNATO bende sonra geliyor.

3.koşu: Son yarışında ta kafada verdim yada tek verdim tam hatırlamıyorum ancak o yarışta aklımda kalan iyi yer tutamayınca çabuk pes ettiği oldu. Son üç yarışına giren safkanın bir sorunu olsa bu kadar erken tekrar aynı rakipler önüne yem olarak atılacağına inanmıyorum. Birkez daha (12) HELYUM ilk safkanım.

4.koşu: Çok enteresan bir yarış olacak. Bu sadece safkanların mücadelesi değil başka bir açıdan da bir kesimin sonucu merakla beklediği bir yarış. Son yarışında By Karataş ile yine düzlüğe fizandan dönüp yarışı üçüncülük ile bitiren safkana bu defa Hişman binecek. Evet Hişman Karataş’ın elinden safkanı aldı. Sanırım sihirbazda protesto etti burada at binmiyor. Sonucu çok merak ediyorum ve çok ağır agf çıkacağına inanıyorum o yüzden ben yıkacağım (5) AYAHNA ilk safkanım olup rakip gördüğüm isim (2) MAVRAdır.

5.koşu: Adana’da ki son yarışında patates tarlasına dönen pistten etkilendiğine inandığım safkanın bu yarışa daha iyi çıkacağına inanıyorum (9) VASILY ilk safkanım.

6.koşu: Herşeyin bir sonu olduğu gibi (2) AVUKAT’ın da birincilik serisinin bir sonu olacak ve olacaksa muhtemelen bu yarış olacak. Esasen bu yarışta ilk sırada şans verdiğim safkan (8) numaralı MONTANA ancak bu safkanında söz sahibi olabilmesi için önlerde yer tutması gerekiyor trafik problemi yaşamadığı taktirde kesinlikle söz sahibi olur. Bütçe dahilinde devamı şablonumda olacaktır.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-2-1-5

2.ayak: 8-10-4-1

3.ayak: 12-5-3-2-9

4.ayak: 5 /// 2

5.ayak: 9-1-8-3

6.ayak: 8-11-3-2

not: program oldukça enteresan ve her sonuca açık. Aklımda kalan iki at oldu ve yazamadım şablona. Kalabalık tutacak olanlar 133 gündür koşmasa da 4. Koşuda (7) ŞENALP ve 6.koşuda (4) CANKILIÇ yazsın derim. Bol şanslar iyi pazarlar.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

16
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

aksacli
Ziyaretçi
aksacli

ist. 1. altılım tuttu.. bunu sizlere borçluyum. teşekkür ederim herkese..

ETC
Üye

tebrikler aksacli..
sitemizde yorum-tahminlerini eksik etme daima
farklı görüşler ve tahminlerle birbirimize yol açmalıyız…
tebrikler

Mehmet28
Üye

bol şanslar. benim tahmine bakma gaz yapabilir :)

Hakan
Ziyaretçi
Hakan

Bugünkü tekinsiz kim

ETC
Üye

BOMBACI dostuuum, isabetli ve 12’den vuran tahminlerinle bu defa da dünün devamını fazlasıyla bekliyorum senden, uğurlu olsun şans seninle olsun…

Johny Guitar
Üye

bol şanslar bombacı üstad…

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar bombacı

Yahya Kemal coskun
Ziyaretçi
Yahya Kemal coskun

Guzel kardeşim Bombacı Karataş için 5 nolu ayahna adlı taya binemiyor diyorsunda Karataş 51.5 kilo at nasıl binebilir

Sirkale
Üye

Hocam super kurgu bugun ben
IKINCI ALTILIDA
6 EMPIRAR SION
6 MIA BONBON 1 ISAW THE SUN
7BORANTAY UZERINE BISEYLER DUSUNDUM
BOMBACI IKINCI ALTILIYA BAKTIYSAN ONERILERINI YAZARMISIN..BOL SANSLAR

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.