Ana Sayfa / Tahminler / 12 KASIM 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

12 KASIM 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbuldan herkese merhabalar. 1.altılının, 2.ye oranla ikramiye anlamında daha cazip olduğunu düşünüyorum. Ikinci altılı içerisinde birçok tek adayı olması nedeniyle 7'li ganyan ve misli oyunlara katılım mantıklı olur diye düsünüyorum. Herbir yarışseverimizin yazdığı gibi gelsin diyerek tahminlerime geçiyorum;

1.KOSU: Cok zorlu bir koşuyla programa merhaba diyoruz. Kazanma özürlü isimler 2-GÖKKALE ve 7-SEMADA YILDIZ başta olsada, zorlu koşuda ekürisiyle birlikte 3-AKSOYAK ile riske edeceğim bir koşu.

2.KOŞU: Koşmuş olduğu gruplardan sonra maiden koşuya dönen, 61 handikap puaniyla direk sırıtan 1-BENNATO kazanarak birincilikle tanışabilir. Alternatif Bankomdur. Yıkacak olanlar, benim gibi biraz daha ikramiye katkısı bekleyenler ilk koşusunda Karataş'in hatalarından dolayı kazanacağı yarışı kaybeden 8-URLA FIRTINASI ve yine aynı koşunun 4.sü, o gün bircok kesiminde tek oynadığını bildiğim isim olan 10-LAST HERNANDO ile geçeceğim.

3.KOŞU: Uzun mesafeleri cok daha iyi koştuğuna inansamda, Istanbulda bu pist ve mesafedeki tek koşusunda grubun en iyi derecesini elinde bulundurma basarısını göstermiş olan 3-KUZEN ilk isimdir. Aynı mesafedeki son koşusunu kazanarak tamamlayan 5-DALİCİM ve bir iyi bir kötü kosarak istikrarsızlık gösteren 2-KALABALI, seri kısrak 4-SIGNORA, ara sonrası koşu görerek açıklarını kapatan kalite kısrak 1-ALAKIZ sırası ile rakipleridir.

4.KOŞU: KV Koşudan H15'e dönen, yakın ara kosmaktan etkilenmezse 5-AYAHNA kazanabilir. Formda olan ve son koşusunda gerektiğu yerde arttıramayan 3-SANAY, kalite isim 4-BODRUM KALESİ, Kaizbert temsilcisi 2-MAVRA, kazanma özürlü olsada 1-ARTİSEMRE ve takibimde olan isimlerden ve bir yerlerde büyük bir patlama yapacağını düşündüğüm 13 YAKUTİYE daha sonraki ihtimalimdir.

5.KOŞU: Tam pist ve mesafesinde start alan yetenekli dişi tay, mesafedeki en iyi dereceyide elinde bulundurmasıyla 1-LADY GİRL her iki altılımında risk ederek BANKOSUDUR. Tek rakip gördüğüm isim sprinte gecikmezse 2-BABADOGAN'dır.

6.KOŞU: Sert gruplarda sert harpler görerek, biraz daha uygun rakipleri arasında 3-BAYEZID kazanabilir. Yedili Ganyan ve Misli kuponlar icin tek denenebilir. Aracı ekürisi taylarından 11-TOMİRİS ekürisiyle birlikte ilk rakiptir. Karataşın tercihini alan, son yarışında 2.kalmasına rağmen yaptığı sprintle hafızamda yer eden 6-MONTANA, İzmirde müthiş form yakalayarak Arenada gücünü göstermeye çalışacak olan 2-AVUKAT, kaliteleri belli olan 7-HAS ve 6-EMPEROR SON daha sonraki isimler olarak sürprize adaydır.

7.KOŞU: Kum pistin etkili isimlerinden, son yarısını kazanarak forma giren 3-CURTARALO ilk isimdir. 7'li ganyan ve Misli kuponlar tek kullanabilir. Eksik olduğu çim pistte bile sert gruplarda adından söz ettirmeyi başaran 4-MY BILLIONARE, kazanmakta zorlansada 5-RYAN AREL, yine uzun mesafeli koşularda basarılarıyla kendini gösteren 6-ZÜMRÜTHAN sırasıyla rakipleridir.

8.KOŞU: Günün en önemli koşularından dişilere ait Ayasofya Koşusunda; çim pistteki koşularında dahi cok etkili olan ve kalitesini herkese kanıtlamayı başarmış olan 2-ISKRA Alternatif Banko olmayı hakediyor. Yine 7'li ganyan ve misli oyunlara tek adayıdır. Klasik dişi koşularının aranan isimleri 6-MI BONBON ve genc isim 8-FLASHİNG GİRL rakip olmaya calışacak isimlerdir.

9.KOŞU: Fazla detaya girmeden üc isim arasında sekillenmesini beklediğim koşuda; 4-GECEKONDU, 7-RUN AND WIN, 9-FUNNY FAMILIAR sıralaması yeterlidir.

1.ALTILIM

2-7-3
1 // 8-10
3-5-2-4-1
5-3-4-2-1-13
1 LADY GİRL
3-11-8-2-7-6

KUPON BEDELİ: 97.20 TL (2.ayaktaki alternatif tek kullanilarak 32.40 TL)

2.ALTILIM

5-3-4-2-1-13
1 LADY GIRL
3 // 11-8-2-7-6
3 // 4-5-6
2 // 6-8
4-7-9

KUPON BEDELİ: 77.75 TL (Alternatif tekler değerlendirilerek mislilik bir kupon veya yedili bir oyun yaparak şansımızı deneyebiliriz diye düşünüyorum)

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

erkan çelik
Ziyaretçi
erkan çelik

Emeğinize sağlık

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Bombaci
Üye

Bol şanslar

ETC
Üye

Tercihlediğin atların ayaklarının uğuruyla, adını TUTANLAR bölümünde görmek istiyorum, inşallah isabetli yorum ve tahminlerinle bunu gerçekleştireceksin.. Son ana dek şans yanında olsun

Johny Guitar
Üye

bol şanslar kardeşim…

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..