bursa altili tahminleri

12 HAZİRAN PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Sürpriz beklediğim ilk ayakta güvenimi hep boşa çıkarsa da (14) KARAZEYTİN sprint mesafesini ayarlarsa kazanabilir. Grubun kalite isimlerinden (3) EKİNER, iyi formuyla (6) ATOM ADAM, stili rakipler olmasına rağmen uygun kilosuyla (11) KEREMEFE ve (12) MY CEM önde tuttuğum isimler.

2. AYAK: Önde tuttuğum bir atla risk almam gerekiyordu, geç çıktığı ilk yarışı olumlu olan Özbelge atı (3) GUR KHAN'ı tercih ettim. At yazacaklara 7,4,1,13 önerilerim.

3. AYAK: Sıkıntıları nedeniyle geri çekilen (1) AĞAPERSEN hazırsa kazanabilir ama ben bir koşsun diyorum ve kalabalık tutuyorum.

4. AYAK: Sentetik yarışını önemsemediğim Bursa'da kazanırken sonlardaki kolay aksiyonlarını beğendiğim (2) CİMCİMEM'e ilk şansı veriyorum. (3) EZİNEGELİNİ ve (1) BERNOK rakip gördüğüm isimler. Sürpriz arayanlara Aysel Hatun öneririm.

5. AYAK: (2) FRATELLI ve (1) ANGEL HORSE ikilisini daha şanslı görsem de risk almıyorum.

6. AYAK: Tek riskini almayı düşündüğüm diğer at (6) KADERİN OĞLU'ydu. Ancak o durumda 5. ayaktan da kısmam gerekecekti. Alternatif tekime en önemli rakip gördüğüm (5) DATOME'yi de yazıp kuponumu tamamlıyorum.

 

ALTILIM
1.AYAK: 14,3,6,11,12
2.AYAK: 3
3.AYAK: 1,4,2,7,8
4.AYAK: 2,3,1
5.AYAK: 2,1/5,3,6,4
6.AYAK: 6/5

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Mehmet bey

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Mehmet bey

Umut
Ziyaretçi
Umut

Hadi mehmet abi gorelim bugun seni
Klas adam

Adrian
Üye
Adrian

Başarılar Mehmet kardeş

Nalbant
Ziyaretçi
Deniz

Şanslar bol olsun

Hepsi
3
7,1,2,4
3
1,2,3,6
5,6

24.96

USTATCI
Ziyaretçi
Ustatçı

Bol şans bende yazmıştım fakat biraz geç oldu sanırsam admin bey yayınlamamış ilk ayakta 7 at vardı keşke istifade edebilseydiniz

admin
Yönetici
admin

Yaptığınız kuponları yatırdığınız şekilde yayınlayın. Mamalı at yorumlarına da devam etmeyiniz.

USTATCI
Ziyaretçi
Ustatçı

Yatırdığım şekilde yazdım 3. Ve 4 ayakta tek attım diye sadece benim TEK’lerime güvenmeyeler için yanlarına at yazdım seçenek olsun diye mama konusunda kusura bakmayın sadece bilgi aktarmak istedim geçen İzmir koşusunda yazmıştım 12 numarayı aynı kişiden sağlam bir abimizden geldiği için yazdım dikkat ederim 3. Ayak 7 4. Ayak 3 tek atmıştım bol şans