izmir altili tahminleri

11 HAZİRAN 2017 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Dişi taylarının Sartlı 1 mücadelesi ilk ayaktan sürprize aday gibi görünüyor. Ancak çalışmalar ve pedigri itibariyle 8-YILIŞIK ve 3-CRACER BABY grupta bir tık öne çıksada; AZARAKS’ın oğlu olması sebebiyle ayağına süratli bir isim olmasini beklediğim 1-ALWAYS FIRST, usta ellerde hazırlanan 5-EYE BABY ve 7-NO MORE BEST’de yazılmadan olmaz diyerek, zor koşuda HEPSİ yapılarak ilk ayak rahat izlenebilir.

2.AYAK: Yine zor bir koşu. Zor koşuyu kolaya cevirmek adına, kısa ara sonrası sert grupta tabela dısı kaldığı yarışı ölçu almadığım, ağır kilolu galoplarla hazırlanan ve kilosunun pekte sorun yaratmayacağını düşündüğüm, mesafedeki en iyi bitiriş derecesine sahip isim 2-THATS THE MOMENT benim zorlu koşuda 1. BANKOMDUR..

3.AYAK: İstanbulda sert grupta kazandiği kosuyla buraya gelen, süratli gitmesi muhtemel koşuda sonlardaki ataklarıyla 6-OLGUN ABİ kosuyu lehine çevirebilir. Hızlı isim 7-TANATAR tek nefeste bitirme ihtimaline karşı ilk rakiptir. Son olarak 3-AKARCAY’ıda yazarak bu ayağı sağlama alabiliriz. Yeri olanlar veya bu ayakta surpriz arayışında olacaklar ise 4-ESER’i değerlendirmeye alabilir.

4.AYAK: Günün belkide Altılının kaderini belirleyeceği koşusu.. Hepsi demek isterdim, ancak eleme yaparak 7 ata kadar düşürebildigim koşuda, galoplarında farkli ve güzrl galoplar yaparak hazırlanan 9-TANSELİ ve 6-ŞİİRSEL bende ön planda gibi görünsede, yine aynı sekilde güzel işlerle hazirlanan 10-DITMAS DRIVE, son yarışındaki bitiris derecesi bu grupta kazanmaya cok rahat yetebilecek düzeyde olan 11-ZUZUNAZ, formda günler geçiren sonlarda atacagı sprinti tutturmasi halinde 3-LION MASTER, ayni şekildeki isim 2-KISS ME ve 1-PART OF ME yazarak bu ayağı geçebiliriz.

5.AYAK: Yarışın temposunu kendisinin belirleyecek olan, kazandiğı koşudan sonra galoplarında formunu dahada arttıran 4-DOMBRA’nın yarış içerisinde kendisini rahatsız edecek ismin olmaması nedeniyle beyaz bayrak ayna yarışı yapacağını düşünüyorum İzmirdeki 2.BANKOMDUR.

6.AYAK: İstanbuldaki Grup2 koşuda yakın ara tabela dışı kalan ve cok daha uygun gruba gelen, eğer grup koşuda cok yıpranmadıysa 6-HİRA’nin kazanması normal sonuc olacaktır. Ancak cok yakin ara koşması nedeni ile yarışa gitmeyebilir düşüncesiyle; ayağina hızlı isim 4-HALİME HANIM, formunu bulan ve eli kulagındaki isimler 7-PELİKAN ve 8-FETHİYE, kısa mesafeli koşuları seven isimler 3-CANIM MIRA ve 12-ECE MELEK, ara sonrası gördüğü yarışlarla yeterli düzeye ulaşan 5-ZABALAM, kısalan mesafenin dezavantajına olmasına rağmen formda isim 10-KIŞGÜLÜ yazılarak son ayak kapatılabilir.

ALTILI TAHMİNİM

8-3-1-5-7 // HEPSI

2 THATS THE MOMENT

6-7-3

9-6-10-11-3-2-1

4 DOMBRA

6-4-7-8-3-12-5-10

BOL SANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..