12 EYLÜL CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Hepimize hayırlı cumalar arkadaşlar..İstanbul da birbirine denk güçlerin mücadelelerini izleyeceğimiz programda hemen hemen her ayak için bir sürdirek favori olduğu göze çarpıyor.Böyle durumlarda plaselerin bile gelmesi durumunda büyük ikramiyelere ulaşabileceğini düşünüyorum.

1.AYAK: Dün Executive in yüksek ganyanla geldiği koşunun aynısı.Yine bir sürpriz sonuç çıkması muhtemel. Aksini düşünen arkadaşlar için boş kilosu ve klas jokeyi ile 8 BALDAR risk edilebilir. 3 ANILBEY Mehmet Kaya idaresinde ikinci sıradadır. 9 SOCRATES , 2 BİÇER , 6 CAPPACODIA , 1 AKGİRAY ve 7 MERZA sürpriz için yeterlidir.

2.AYAK: Son yarışında üç boy farkla kazanıp maiden den çıkan 8 METECİK çok şanslı, Çim piste uyum sağlayamadığını gözlemlediğim 2 ZAL a son kez şans veriyorum , Yine son yarışında bu pist ve mesafede uzak yapan 9 EFE BABA ve son koşusunda etkili olan 1 GÖKDOĞAN eşit şanstalar.

3.AYAK: Akın Sözen ile kendini bulan ve ard arda kazanan 1 PERFECT WARRIOR Klas jokeyi ile 3 MARVELOUS IRON , Artık kazanma zamanının geldiğini düşündüğüm 2 BALÇİBİN ve son iki koşusunu beğendiğim 6 PANCAR birincilik için bir adım öndeler.

4.AYAK: Risk edecekler için bu gruba göre bir tık daha deneyimi olan 1 QUEEN OF NABOO yu öneriyorum. Koştuğu iki kum koşusundan da birincilikle ayrılan 2 PAN IKONA ve ilk yarışını uzak farkla kazanan 5 PRINCESS FIONA rakipleri olacaktır.

5.AYAK: Tecrübeli isimlerin bir araya geldiği bu koşuda 7 BAYHAN ı son yarışındaki form durumuna göre öneririm. 4 ÇETİNASLAN , 5 TOZAN ve 6 YALNIZEFE rakipleridir..

6.AYAK: Günün son ayağı için biraz riskli bir isimde olsa aynı pist ve mesafede iki boy farkla kazandığı yarışında çok beğendiğim 12 ARPA MEYDAN ı günün tek i olarak öneriyorum.

1.AYAK: 8-3-9-2-6-1-7

2.AYAK: 8-2-9-1

3.AYAK: 1-3-2-6

4.AYAK: 1-2-5

5.AYAK: 7-4-5-6

6.AYAK: 12 ARPA MEYDAN

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar