12 EYLÜL CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (KİNGGOK)

BURSA DA TEKSİZ PROGRAM

1.AYAK: Yamaklara mahsus hanikap mücadele oldukça zor görünüyor. İki atla geçmek isteyenler son koşusunda ciddi rakiplerle yarışıp altıncılıkla ayrılan 7 RÜYAGİBİ ve kum piste olan yatkınlığı ile 6 ÖZGÜR TAY ı değerlendirebilirler.3 TUMBUL YAPRAK , 12 SAĞLAMKAYA , 2 SOKU , 1 CANKOPARAN , 8 HELİNCAN , 4 RANA ATEŞİ ve 5 KARIK BEY ile sağlamlaştırıyorum.

2.AYAK: Ankara daki son yarışında bariz hatalar ile ikinci olan 2 VEDO ve yine Ankara dan hazır durumda gelen 4 ACTİON LAW arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

3.AYAK: İzmir den getirilen 1 FİLOZOFTAY çok tutulsa da Bursa da bir kez koşup başarısız olmasından ötürü karşısına alıştığı binicisi ile 4 KİM TUTAR BENİ , 3 GÜNDÜZOĞLU , 9 KUTLUERİNOĞLU ve 2 BERTUĞ yu da kazanmaya yakın görüyorum.

4.AYAK: İlk start aldığı yarışında Karataş idaresinde çok başarılı koşup Eryn e az farkla geçilen 8 SHOPAHOLIC hafifleyen sıkleti ile riske edilebilir.. Kazanma özürlü olan 2 FIRAT GOLD şeytanın bacağını kırmak adına rakibini kovalayacaktır.

5.AYAK: Günün önemli koşusunda Bursa daki üç koşusunun ikisini kazanan 6 RAST çok şanslıdır. Sürekli tabela içinde yer alan 2 AKOĞUZ Ömer Kaya idaresinde ciddi rakibidir. Hazırlıklarında toparlandığı gözlenen 11 UÇARER , bilinen kalitesi ile 4 KARAESER ve 12 TUMBULZELE hata kollayacaktır.

6.AYAK: Son yarışından ikincilikle ayrılan 1 AMORILLO ve 10 LADY DORA mücadelesi galibi belirler..

1.AYAK: 7-6-3-12-2-1-8-4-5

2.AYAK: 2-4

3.AYAK: 1-4-3-9-2

4.AYAK: 8/2

5.AYAK: 6-2-11-4-12

6.AYAK: 1-10

BOL KAZANÇLAR

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar