12 EKİM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İzmirden merhabalar. Altılı ganyanda ağır favorilerin olması ve bu isimlerden bir kaçının devrilmesi durumuyla güzel bir ikramiyeye gidebilecek bir programla beraberiz. Ağır favorilerinde hepsinin kazanma ihtimalinide tabiki gözardı edemeyiz. Oyüzden ikramiye ne yönde gelişecek fazlasıyla merak ediyorum. Ben kendime göre bir oyun çıkardım ve denk gelmesini bekleyeceğim. Öncelik herzaman olduğu gibi kendi isimleriniz olsun, yazdığınız gibi gelsin diyerek;

1.AYAK: Vasatı aşamayan arap taylarının maiden mücadelesinde öne çıkan isim 2-GOBEN’in kazanamaması durumunda içinden çıkılmaz bir yarış olacağı kanaatindeyim. Vasat rakiplerinin arasında ben risk alacağım. Aksi takdirde Hepsi diyip kuponumun ilk ayağını kapatacağım ve diğer ayaklardan kesmek zorunda kalacağım. Olurda gelmezsede 5’liye yönelip daha güzel bir oyun kuracağıma inanıyorum. Diğer ayaklardan at kesip burayı kapatmak hic işime gelmeyeceğinden dolayı 2-GOBEN bu grupta maidena veda etsin diyorum. 1.BANKOMDUR.

2.AYAK: Aslında bugün İzmirde okadar cok banko yazılmayı hakeden isim varki, bunlardan biriside formda görüntüsü ve İzmirin en iyi 2.jokeyi olarak gördüğüm B.Kurdu ile iyide bir uyuşma gösterdiğini son yarışıyla gösteren 7-CATCH MONEY. Son yarışına oranla dahada uygunlaşan rakipleri arasında bence iki boy öne çıkmakta. Ancak riski ilk ayaktan aldığım için, sürpriz bir sonuc bekleyeceğim. Son kisa mesafeli yarışını ölçü almadığım 5-ÖZGÜRÜNOĞLU, kazandığı son koşuda cok iyi görünen ve aynı mesafede Catch Money’den daha iyi derece çıkarmasıyla buaralar paraya oldukca ihtiyaçları olduğunu düşündüğüm :) Kurtellerin 10-ASİ KALP, yine uzun mesafeli kosuların gedikli ve iyi ismi 1-BEYREK, son yarışıyla kıpırdanan 4-DİNCBEY ile geçiyorum.

3.AYAK: Bir kısmı sorunlarla boğuşan rakiplerinin arasında, ara sonrası kazanarak piste geri dönen, İzmirin en iyi kum atlarından biri olduğu herkes tarafından bilinen ve takdir edilen, ara sonrası yarışında dinçlik yapmadığını göstererek kalitesini birkez daha gözler önüne koyacak olan, İzmirin en iyi jokeyi M.Cicek ile güzel havada tribünleri dolduracak İzmirli yarışseverlerinde alkışları arasında 2-SUN BURN kazanmasını beklediğim isimdir. 2.BANKOM..

4.AYAK: Müthiş formda olan ve artık sınıf atlama zamanı gelmesine rağmen uygun rakipler arasinda yem parasını çıkarmaya devam etmeye çalışacak olan, birkac yarış sonra üst gruplarda mücadelesine devam etmesini beklediğim günün ağır favorilerinden, 1-YÜKSEK UCUŞ kazanmaya devam edebilir. Ancak surpriz arayacağım ve olmasinı bekleyeceğim koşuda, yavas yavaş geliyorum sinyalleri veren 2-KUĞU GÜZELİ, Istanbuldan deplasmana gelen dişi yarışlarının gedikli ve aranan ismi 4-SİGNORA, çim pisti seven yapısıyla heran biryerlerde patlama olasılığı fazlasıyla olduğunu düşündüğüm, koşununda yüksek tempolarda gitme ihtimali yüksek olduğundan sonlardaki atakları ile 6-NİŞANLI KIZ ile kapanacak bir koşu olarak görüyorum. (Cok surpriz arayan yarışseverlerimiz, ben şablonumda ve kuponumda yer vermeyeceğim ancak start problemi olan, eger sağlıklı bir çıkış yaparsa, sonlarda bariyer dibindende güc alarak büyük bir bomba patlatacagını düşündüğüm 11-ARAP EDA ismine bir çarpı atabilirler.)

5.AYAK: Bana göre günün enzor iki koşusundan ilki.. Koşunun son metrelerinde cok etkili bir sprint yaparak fotodada olsa koşuyu kazanmasinı beklediğim şuanki AGF oranı %1’lerin içinde olan 3-GEZEGEN’i tek atıp atmama konusunda cok gittim geldim. Bence zorlu kosuda surpriz olacaksa ilk bu isim yapar. Alt gruba inen ve formsuz görüntüsünü koştuğu daha iyi rakiplere bakarak gözardi ettiğim ekuri destekli 6-TİBET ilk rakibidir. Koşunun favorileri 9-KIŞLALI, yine son koşularına oranla uygun rakiplerle karşılaşacak olan 1-ZABALAM, formda görüntüsüyle 8-KIM TUTAR BENİ, eli kulağındaki isimlerden bariyer dibinden cok etkili geleceğini düşündüğüm 5-KEHKEŞAN, kısa ara sonrası yarış görüp kondüsyonunu geliştiren 4-GÖKKALE ismi ile bu koşuyu kurtarmaya calışacağım.

6.AYAK: Bence günün enzor koşularından ikincisi. 238 günlük arası olmasa 1-MEHMET ABİ bu grubu sırtına alir gelir derdim. Yinede ara vermiş olduğu süre icerisinde 9.aydan itibaren 8 tane galop yaptığı gözükmekte. Bu hicte azımsanacak galop sayısı değildir. Kazanabilir. Ilk sırada kesinlikle bulunacak. Burada gözden kaçan bir isim varki o isimdende söz etmeden geçmek istemiyorum. Sorunlarından dolayı fasılalı koşan, sorunlu olmasa çok daha farklı yerlerde görme ihtimalimizin oldukca yüksek olduğunu düşündüğüm, yapmıs olduğu galoplarında iyi görüntü çizen en iyi anlaştığı binicisi ile 15-OKYANUS SİSİ, aynı pist ve mesafede cok büyük bir sürpriz yaparak (67.50 ganyan) kazanırken çok iyi gözüken aynı formunu muhafaza etmesi ile sevdiği mesafede 5-WİNALOT ilk plandaki üçlüm olsada, genis tutacağım koşuda rakipler şablonumda olacaktır.

ALTILIM

2 GOBEN

7-5-10-1-4

2 SUN BURN

1-2-4-6

3-6-9-8-1-5-4

1-15-5-2-3-4-14-8-10-9 // 11-6-7-13-16

BOL SANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..
admin
Yönetici
admin

Özgün bol şanslar, maillerim ulaşıyor mu?

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar
çok at yazmışsın son ayağa passionate ekle derim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

ekürsini yazmışsın. ekürisi çıkarsa onu yaz :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

orjin olarak beğendim atı çalışması da iyi, potansiyeli var diye düşünüyorum