izmir altili tahminleri bombaci

12 EKİM 2017 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Size daha öncede bahsedip hikayesini anlattığım safkan üçüncülük serisine devam eder mi? Yoksa bu kadar yeter diyip gelir mi ? Bütün mesele bu (2) GOBEN tekli bir oyun mecbur yapacağım ancak onun haricinde de eli kulağında safkanlar yok değil. Bunlardan bir tanesi de (6) KÜÇÜKAKTAŞ sorunları çözüldüğünde burada ki birçok safkanı sallayacaktır diye düşünüyorum. Pilotu Israrla iç kulvara girmek isteyecek olan safkanı son düzlüğe kadar dış kulvarda tutmayı başarırsa son düzlükte en dıştan aksiyonlarını düzeltip kafa burun bu yarışı alabilir. Peki kimden alır? Son düzlüğe lider döneceğini tahmin ettiğim (5) YALAZINOĞLU’ndan. Bu üç safkanın da eksik koşması durumunda ilk önce (4) UÇAN AHMET’in sonrasında ise çok süpriz olacak ama (7) CEVİZ’in devreye girmesini bekliyorum.

2.ayak: Son yarışı gerek derecesi gerek son 800 üne baktığımda (10) ASİ KALP’i ekarte edebilecek çok safkan olduğunu düşünmüyorum. Ve bu yarışı 61 kilo ile yaptığını şimdi ise 50 kilo ile koşacağını göre göre ben yanına at yazmayacağım. İyi koşacaktır ben güveniyorum BANKOMdur.

3.ayak: (2) SUN BURN ün haklı olarak ön planda olduğu yarışta son galoplarına bakan tek yazamaz kanaatindeyim ki bende o sınıftayım. Bir önceki yarışta ki süpriz tekimde istinaden se safkanın yanına (7) MIZZEN OF TURKEY ve (3) AMBERİM yazıp bırakacağım.

4.ayak: Her ne kadar burada geri planda kalacak olsada son iki yarışını oldukça ağır çimde koşan safkanın burada söz sahibi olabileceğini düşünüyorum. Son yarışına istinaden de 4 kilo daha hafifleyen (2) numaralı KUĞU GÜZELİ benim ilk safkanımdır. Daha dünkü satışlarda sadece iki taya 1 milyon TL bağlayan Kurteller ipi kopardı, kayışı iyice yaktı tutabilene aşk olsun Allah’ta yardımcıları olsun yükleri ağır. (1) YÜKSEK UÇUŞ ikinci sırada şans verdiğim isim olup küçük bütçeli oyunlar için bu iki safkanı yeterli görüyorum rakipleri şablonumdadır.

5.ayak: Son yarışlarında sıfır çekmiş görünse de oldukça sert grupta mücadele eden safkan burada ekürisi ile birlikte şanslıdır (6) TİBET ilk safkanım. (1) ZABALAM ilk rakip gördüğüm isim olup (9) KIŞLALI ve (8) KİM TUTAR BENİ sonraki ihtimallerin olup (5) KEHKEŞAN süpriz safkanımdır.

6.ayak: Grubun çok üzerinde kalitesi olan (1) MEHMET ABİ’nin burada ki performansını oldukça merak ediyorum. Herşeye rağmen tercihli kulvar ile startta oyalansa bile liderliği alıp son düzlüğe de lider döneceğini düşündüğüm safkan kesilecek diye beklerken hiç belli olmaz kenter bile kazanabilir benim ilk safkanım. Rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2 /// 6-5-4-7

2.ayak: 10 tek

3.ayak: 2-7-3

4.ayak: 2-1 /// 5-3-4-7

5.ayak: 6-1-9-8-5

6.ayak: 1-3-5-4-2

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-4

2.ayak: 2-6

3.ayak: 10 tek

4.ayak: 2-7-3

5.ayak: 2-1-5

6.ayak: 6-1-9-8-5

7.ayak: 1-3-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar reis :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

fikret
Ziyaretçi
fikret

Herkese bol şans yazdığınız gibi gelsin bu bir alıntıdır (1) 9.7.2.6.8.1.(2)3.8.5.1(3)1.6.8.7.9(4)h (5)7.8.(6)2.3.4.5.1

Barışçı
Üye
Barışçı

Bol şans bombacı :)

admin
Yönetici
admin

Bol bol şanslar Bombacı :)

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Bolşans ankarayla uğraşmaktan ve sondaki hezimetten sonra senin kupona yaslanıp izliycez artık 😊