Ana Sayfa / Tahminler / 12 EKİM 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
ankara altili tahminleri

12 EKİM 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 - AYAK: 6 - PEXUSS favorim fakat içindne çıkması zor bir ayak. Tercihim hepsi olacak.

2 - AYAK: Bir önceki yarış derecesi ve güzel çalışmaları ile 3 - ERBOĞA bankom.

3 - AYAK: Koşu gören 1 - GLOIN, istikrarı bulamasa da 3 - BADARBUNGA, dinçliği ile 4 - FRATELLI, güzel formuyla 6 - MORE THAN A GAME ve tersi pis isim 8 - AMIGRA sıralamamdır.

4 - AYAK: 6 - YILDIRIMBEY gibi bir miler denen orta mesafe atı uzunda koşunca kafa karışıklığı yaratıyor. Orijin mesafe için uyumlu, gençliğinde uzun mesafe kazanmışlığı da var. Son koşuları öyle demese de 3 - OĞLUM BERAT güzel bir yarış çıkarabilir. 2 - IMPULSIVE bu ikiliye rakiptir.

5 - AYAK: 8 - KIZIM ÖZÇELİK artık Maiden'a yakışmayan bir isim. Koştuğu 2 yarışta 2 ikincilik çıkaran 7 - UCANARDA rakibidir.

6 - AYAK: Koşu gören 2 - ELİPS usta jokeyi ile favorim. Son yarışını saymazsak grup için yeterli yarışlar çıkaran 1 - EL HAMSE rakibidir. Uygun kilosu ile 9 - SİNEPS, kazandığı yarış sonrası 8 - GOLDEN PUNCH ve İzmir'den formda gelen 7 - BERKİ HATIF favorilere rakiplerdir.

Herkese bol şanslar

H
3
1-3-4-6-8
6-3-2
8-7
2-1-9-8-7

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

7 yorum

  1. Teşekkürler hepimize bol şanslar.

  2. maidenlardan 2şer at çıkarıp gloin ve kafaya ayhanı ekleyeyim dedim vazgeçtim. hayırlısı artık

  3. kafadan risk alsan çok güzel olacakmış

Bir Cevap Yazın