ankara altili tahminleri

12 EKİM 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1 – AYAK: 6 – PEXUSS favorim fakat içindne çıkması zor bir ayak. Tercihim hepsi olacak.

2 – AYAK: Bir önceki yarış derecesi ve güzel çalışmaları ile 3 – ERBOĞA bankom.

3 – AYAK: Koşu gören 1 – GLOIN, istikrarı bulamasa da 3 – BADARBUNGA, dinçliği ile 4 – FRATELLI, güzel formuyla 6 – MORE THAN A GAME ve tersi pis isim 8 – AMIGRA sıralamamdır.

4 – AYAK: 6 – YILDIRIMBEY gibi bir miler denen orta mesafe atı uzunda koşunca kafa karışıklığı yaratıyor. Orijin mesafe için uyumlu, gençliğinde uzun mesafe kazanmışlığı da var. Son koşuları öyle demese de 3 – OĞLUM BERAT güzel bir yarış çıkarabilir. 2 – IMPULSIVE bu ikiliye rakiptir.

5 – AYAK: 8 – KIZIM ÖZÇELİK artık Maiden’a yakışmayan bir isim. Koştuğu 2 yarışta 2 ikincilik çıkaran 7 – UCANARDA rakibidir.

6 – AYAK: Koşu gören 2 – ELİPS usta jokeyi ile favorim. Son yarışını saymazsak grup için yeterli yarışlar çıkaran 1 – EL HAMSE rakibidir. Uygun kilosu ile 9 – SİNEPS, kazandığı yarış sonrası 8 – GOLDEN PUNCH ve İzmir’den formda gelen 7 – BERKİ HATIF favorilere rakiplerdir.

Herkese bol şanslar

H
3
1-3-4-6-8
6-3-2
8-7
2-1-9-8-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar adminim

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bol şanslar adminim

Mehmet28
Üye
Mehmet28

maidenlardan 2şer at çıkarıp gloin ve kafaya ayhanı ekleyeyim dedim vazgeçtim. hayırlısı artık

Mehmet28
Üye
Mehmet28

kafadan risk alsan çok güzel olacakmış

Mehmet28
Üye
Mehmet28

daha cazip oluyor aslında ama istikrarsız atlar. güvenmek zor oluyor