11 EKİM 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Neredeyse tüm atların şansı var. Borbere ile liderlik yarışına girip tempoyu yükseltmezse (6) ŞÜKRÜ’nün şansı artar. Mesafenin uzun olması lehlerine olan (7) DERİN SULTAN ile (1) ATMACA BEYİ, süper form yakalayan (3) BAYDARŞAH ile geçebiliriz inşallah.

4. KOŞU: Mesafe nedeniyle (4) ERBABAM ve (5) HABİLDEN’i önde tuttuğum yarışta yanlarına (7) NİLDA’yı ekleyip bırakıyorum. Teklerim favori olduğundan Ekürileri pas geçtim. Onları yazsam Kısrakbaşı’nı da yazmam lazımdı kupon fazla büyüyecekti.

5. KOŞU: Son yarışında uzayan mesafede daha iyi koşacağını gösteren (5) DUX ilk tekim. Güvenmeyenler için Barbo ve Asi Meriç.

6. KOŞU: Aslında burayı 2 atla, hatta yerim olursa bir de sürpriz ekleyerek geçmek istiyordum. (7) KHAN OF GHOST ve (2) BLAZE TO WIN arasında Karataş alerjimden dolayı KHAN OF GHOST ile risk alıyorum. Sürpriz olarak düşündüğüm isim ise Ryan Arel idi.

7. KOŞU: Burayı kapatmak için ikinci bir tek daha kullanıp, ikinci ayaktan da kıstım. Sürprize müsait olduğunu düşünüyorum umarım yanılmam.

7. KOŞU: (4,14) Eküriler biraz ön planda görünse de kazanma özürlü bir grup. 5 atla bulmayı umuyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6,7,1,3,9
2.AYAK: 4,5,(2,8),7,10
3.AYAK: 5
4.AYAK: 7
5.AYAK: 3,1,5,11,2,9,6,(4,10),8,7
6.AYAK: (4,14),6,1,3,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Bol şanslar Mehmet.

hakan
Ziyaretçi
hakan

allah bildiği gibi yapsin ataların bi sözü warmiş düsmanın varsa at yarisina alistir bu kadar tuzak olurmu bu kadar satis olurmu ati resmen önde birakip bitirmesini izlemek nedir yok arkadas bu oynu birakmassak işimiz zor kendım gibi oynayanlara bakıyorum hep batak birakın bu işi

Ahmet hoca
Ziyaretçi
Ahmet hoca

Ben bıraktım bir haftadır, kafam rahat, param cebimde. Alışkanlık, yarım saatte bir Tjk ya bakıyorum, siteye girip tahminlere bakıyorum ama oynamıyorum