Ana Sayfa / Tahminler / 11 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

11 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İstanbul programında Yarış severlerimize bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Dişilere ait Maiden mücadele ile start alan altılı ganyanda Günün ganyanı oynanabilmektedir. Koşu içerisinde ilk şansı 3 ÇILDIR GÖLÜ isimle taya veriyorum. Uyum sağladığı kantarmasıyla bugün için sonlarda ki çok etkili sprintinde çok fazla gecikmemesi durumunda çok etkili bir sonuca ulaşmasını bekliyorum. İstanbul pistinde ki hazırlıklarında etkili işler ortaya koyup hazırlıklarında yeterli gözüken 5 LADY ROSSA, Bugün dış start tercihi istenen ve çalışmalarında kıpırdamalar içerisinde olduğunu düşündüğüm 4 FLAGSHIP, İlk startı olmasına rağmen uzun süredir hazırlık içerisinde olan aracı ekürisine ait 8 MEMBRAN GRADE ve ilk startına nazaran bugün çok farklı koşmasını beklediğim geri planda kalacak isimlerden sağlam bir ekürinin elinde yetişen 11 ZEHTER koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Son startlarında vasata yakın koşular sergilemiş olmasına rağmen bugün kendisinden çok etkili bir yarış beklediğim Müslüm çelik'in bir kez daha denemek istediğini düşündüğüm Adana pistinde ki seri birinciliklerinde daha etkili rakiplerini geride bırakan bu tip mesafeleri çok iyi tutan 6 KARA KANTOS ilk şans verdiğim isim olup, son yarışlarını çim piste koşmuş olmasına rağmen kum performansının da etkili olduğunu bildiğim 5 ÖZPAR, ara sonrası gördüğü yarışta iyi bir ikincilik çıkaran bugün hazırlıklarında kazandığı kondisyonla yarışın favori konumunda ki 4 SAVAŞ ATI, kendisine göre çok uygun rakiplerle mücadele edecek olan uzun mesafeli yarışlarında daha etkili koşular çıkarsa da bu tip mesafelerde zaman zaman etkili yarışlar koşan 3 ASLANPARÇASI ve bomboş kilo avantajıyla bu rakiplerini affetmeyecek hazırlıklara sahip 8 GEZEGEN koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Mesafeye göre baktığımda startta zaman zaman oturmasına rağmen en etkili isimlerden olduğunu düşündüğüm uygun rakipler yanında 3 DARKHOLM koşuyu kazanmaya yakın isim olarak görsem de , bugün en ciddi rakibinin hazırlıklarında iyi işlerle bu yarışa gelen 4 OBRA REİS arasında ki zevkli mücadelenin birinciyi belirleyeceğini düşünüyorum.

4.AYAK : Kendisi hakkında çok fazla yorum yaptığım ve ara sonrası dahi kuponumda eksiksiz banko tercihlerim arasında yer alan isimlerden olan son startını bugün ki rakiplerinden bazılarının önünde bitirmesini bilen ismin formunu koruduğunu yapmış olduğu idman görüntüsüyle ortaya koyduğunu düşünüyorum. Koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak 1 MISAE'yi görüyorum. Bugün kendisini kuponumda banko olarak tercih edememe sebebim temposunu ön tarafta çok fazla rahatsız edeceğini düşündüğüm son startını kazanan eküri isim olması sebebiyle kum piste ilk defa start alacak olmasına rağmen kısrak babasının kum pistte koşan çok etkili yavrular verdiğini göz önüne aldığımda hazırlıklarında iyi işler ortaya koyan son startını çok fazla gecikme yaşayıp rakibine boyun eğmesine rağmen bugün iyi zamanlama ile birlikte etkili bir sonuca imza atabilecek 3 BLACK CHİNESE ilave ederek bu koşuyu geçiyorum.

5.AYAK : İki ismin rakiplerine göre çok önde olduğunu düşünüyorum. Ara sonrası gördüğü yarışlarla formunu bulan ve son startını kazanan grubun en tecrübeli ve yaşlı ismi olan önde kurduğu sert temposuyla kendisine ayak uydurmaya çalışacak olan rakiplerini muhtemelen son 400 geçilirken dağıtmasını beklediğim 6 TURAP ilk şans verdiğim isim olup, öndeki isimleri yakın takip edecek isimlerden sonlarda diri bir şekilde gelebilecek ve tek rakip olarak gördüğüm inatçı turap'ı atlatabilirse tek geçebilecek isim olduğunu düşündüğüm seri birinciliklerle koruduğu formunu gözler önüne seren 2 URASHAN'ı ayrım etmeden yazıyorum.

6.AYAK : Günün bana göre en zor koşusu imkanlar ölçüsünde oldukça kalabalık tutulması gereken hatta kapatılmaya kadar gitmesi gereken bir koşu olduğunu düşünüyorum. Diğer ayaklarda tek tercihi yapamadığım için bu koşuyu kendi bütçem doğrultusunda çok fazla kalabalık tutamıyorum. İncelediğim ve eleye bildiğim isimleri çıkarıp ön planda tuttuğum isimleri yazarak stresli ve gergin bir yarış izleyeceğimi şimdiden görür gibiyim. Koşu içerisinde başta önereceğim ismin muhtemelen agf tablosunun en alt seviyelerinde olacağını bugünden yazmam mümkün, Fakat vermiş olduğu aranın ardından bugün ki hazırlıklarında oldukça değiştiğini düşündüğüm ve değişen antranör idaresinde bugün günün en büyük sürprizine imza atmasını beklediğim 17 KAVİNTAY'ı koşuyu kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum.  Bugün çıkacağı ilk çim deneyiminde etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim 6 TOKUŞ HANIM, grup uygunluğuyla koşuda şans verdiğim 1 SU GAZELİ, 2 BUGLEM, 3 ISLAH , yarış hayatının bitmesine son iki yarışı kalan ve ara sonrası çok farklı bir koşuyla sahaya dönebilecek 10 AYSEL HATUN, Ara sonrası gördüğü yarışlarda etkisiz kalsa da idman görüntüsünde çok etkili işler ortaya koyan 9 SOĞUKPINAR, Bu tip koşularda sürprizi seven jokeyiyle start alacak olan çim performansı yüksek olan 8 HELİNTAY koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,5,4,8,11

2.AYAK : 6,5,4,3,8

3.AYAK : 3,4

4.AYAK : 1,3

5.AYAK : 6,2

6.AYAK : 17,6,1,2,3,10,9,8

TUTAR : 112 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Deniz 56
Ziyaretçi
Deniz 56

Bol Şanslar YAVUZHAN41 Kaedeş

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Istanbul
1,koşu 4
2,koşu 7,3,2
ALTILI GANYAN
1,ayak 3 ÇILFIR GÖLÜ BANKOM
2,ayak 5,2,,8,1,3
3,ayak 2,3,1
4,ayak 1 MISAE BANKOM
5,ayak 2,3
6,ayak 7,8
Bu Şablonu 10 misli oynuyaca

ozgun1
Üye

Bol şans Yavuzhan

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Arkadaşlar dûn ćok acele edip bir šablon yazmištim bu gun biraz daha detayli bir şekilde kontrol edince şöyle bir kupon çikardim
ISTANBUL
1,ayak 8 tek olabilir yikmak istiyenler yanina 8 yazsinlar
2,ayak yarişin temposunu belirliyecek ćok atin olmasi sebebiylen ilk atim 4 Savaş ati diyorum sonra 1,5,2,8,3,7,6
3,ayak 3/// 1,7
4,ayak 9///1
5,ayak 3,2/// 4
6,ayak 3,8,2,14,7,5,9,10,6,13,1,17 mumkunse HEPSI

Adrian
Üye

Bol şans Yavuzhan

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

5.8
2.1.7.5.4.8.3.6
3 tek
9.3 ikili biter
2.3
2.8.3.1.11.5.7:6

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...