Ana Sayfa / Tahminler / 11 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

11 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Steel Cat gibi ayağına çabuk, seri, grup yarışlarda başarılar elde etmiş bir kısrağın, Taliphan gibi bir şampiyonla eşleşmesinden olan tayı 2-CAT GIRL yarış gördükçe çok daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bu ismi bir yerlere özellikle not almanızı tavsiye ederim. Umarım yanılmam. 2-CAT GİRL benim ilk ismimdir. Aracı ekürisinin ilk defa koşan taylardaki başarı oranı herkesin malumu.. Galoplarıda gayet güzel olan 8-MEMBRAN GRANDE favorimin ilk rakibidir. Son yaptığı galoplarla formunu bir hayli arttıran ve çalışmaları kadar koşsa maidenda pek fazla kalmayacağı gözlenen 5-LADY ROSA benim öncelikli tercihlerimdir.

2.AYAK: Bence bu koşuda tek bulan altılıyı içeri alır diye düşünüyorum. Benim tercihim HEPSİDİR.

3.AYAK: Adanada kazandığı koşular sonrası kısa ara verip KV9 Niyazi Polatyar Koşusuyla İstanbul pistine merhaba diyen ve bence çokta ezilip üzerine gidilen yarış seçilerek koşturuldukça cok başarılı yarışlarına tanık olacağımızı düşündüğüm, uyumlu pilotu idareai idaresinde 1-ARUV BALA benim BANKOMDUR.

4.AYAK: Dişilere ait G2 Dolmabahçe Koşusunda; bu pistte ve mesafelerde, hemcinslerine herzaman hakimiyet kurabilecek potabsiyeli fazlasıyla bulunan 9-FUNNY FAMILIAR Alternatif Bankomdur. Grubun üzerinde kalitesine sahip olduğu herkes tarafından bilinmesine rağmen önde istediği tempoyu bulamayacağını düşünsemde, sinsi jokeyi A.Çelik'in yine rakiplerine uymadan kendi bildiğini yapması durumunda 1-MİSAE ve sonlarda etkili gelebilecek 3-BLACK CHINESSE bu ikilinin hatasını lehine çevirecek isimdir. Bu üç ismi yeterli görüyorum.

5.AYAK: Önde kaçmayı seven ve bütün başarılarını bu şekilde almış 6-TURAP, 4-LAST POİNT, 5-BOTAN VADİSİ isimlerinin olduğu bir koşu.. Bunların hemen arkasında, yarışı 3. veya 4. takip edecek bir 2-URASHAN var. Öndeki rakipleri biraz erken kapışırlarsa uzun düzlük sprint neticesiyle sonuca ulaşabilir. Eğer bu isimde düzlükte bu saydığım isimlerden ayrılamazsa yani tempoyu extradan yükseltirse sonlarda mermi gibi gelecek olan 3-FARİLYALI ismine fotoda çarpılabilir. Ben 2-URASHAN ve 3-FARİLYALI ismini birbirinden ayırmıyorum.

6.AYAK: Bana göre günün enzor koşusu. Ancak ben burada risk alıp iki isimle geçeceğim. Koşuda önde gitmeyi seven yani kaçak isimlerin çok olması ve birde bence hedefsiz olup koşuya gereksiz yere önde gidip tempo veeye çalışacak isimlerin olması dolayısıyla, ön grubun içinde gidecek olan ve jokeyinin iyi yer tutması durumunda düzlük üzerinde grubu ayıracağına inandığım, son yarışını kesinlikle ölçü almadıgım 2-BUGLEM ve yarış temposunun yükseldiğu her metrenin ekmeğine yağ süreceğine inandığım ve bukez etkili bir sprint yapip sonuca ulaşmasını beklediğim 3-ISLAH arasındaki mücadeleden kazanan çıkmasını bekliyorum.

ALTILIM

2-8-5

HEPSİ

1 ARUV BALA

9-1-3

3-2

2-3

Kupon Bedeli: 22.50

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Adrian
Üye

Bol şans Özgün

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar Özgün hocam.

baranovici
Ziyaretçi
baranovici

hocam tebrik ediyorum cat girl için. helal valla

burhan
Ziyaretçi
burhan

selam ben böyle güzel yorum yapan görmedim helel olsun size başarılarınızın devamını diler

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..