Ana Sayfa / Tahminler / 11 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (LADY ROSSA – FARİLYALI)

11 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (LADY ROSSA – FARİLYALI)

1 - AYAK: Güzel bir sprintle bu koşuya hazırlanan 5 - LADY ROSSA'nın koştuğu yarışlar bu grup için yeterli gözüküyor. LADY ROSA kuponumda tek olacağı için kuponumda olmayacak isimlerden, güzel işleri ile ilk defa start alacak olan 8 - MEMBRAN GRADE ve son 4.lüğü başarılı olan 7 - MELODICA favoriye rakiplerdir.

2 - AYAK: Tekrar kum piste çıkacka olan 1 - DÖVER için grup müsait. Uzun ara sonrası katıldığı yarışta başarılı bir 2.lik alan 4 - SAVAŞ ATI rakibidir. Sürprizde ise uygun kilo ile start alacak ve işleri gayet güzel 8 - GEZEGEN öneririm.

3 - AYAK: Verdiği 2 aylık aradan sonra sert grupta koşu gören 1 - ARUV BALA, güzel hazırlıkları ile uygun grupta favorim. 3 - DARKHOLM rakibidir.

4 - AYAK: Günün en önemli koşularından Dolmabahçe koşusunda sırasıyla favorilerim; 1 - MISAE, 9 - FUNNY FAMILLIAR, 5 - GINA MONTANA, 7 - HONEY RYDER ve 3 - BLACK CHINESE.

5 - AYAK: 3 - FARİLYALI'dan Karataş ile başarılı bir koşu bekliyorum, bankom.

6 - AYAK: 19 atın start alacağı bu handikap koşu her sonuca müsait. Mümkün olduğunca at yazılmalı. Sıralamam şablonda.

Kupon

5
1-4 // 8
1-3
1-9-5-7-3
3
7-3-2-1-5-13-6-8 / H

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

11 yorum

  1. yavuzhan41

    Bol şanslar adminim.

  2. Bol şans adminim

  3. Adrian

    Bol şans Adminim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir