Ana Sayfa / Tahminler / 10 TEMMUZ 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

10 TEMMUZ 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Ankara 2.Altılı ganyan programına ait tahminlerim şu şekildedir. Yarış severlerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK  : Başlangıç ayağında risk alıp tek tercihimle oyun kurmayı kendi adıma daha makul gördüm. Son startında ki birinciliğinde çok net bir şekilde koşudan galip ayrılan ismin bugün tekrar Ahmet çelik idaresinde koşacağı rakiplerine karşı üstünlük sağlayacağını düşünüyorum. Kazandığı yarışın ardından koruduğu formuyla ağır kilosuna rağmen 3 UÇANATEŞ'i koşu içerisinde kazanmaya yakın isim olarak görüyor ve  BANKO tercihim olarak tek geçiyorum.Eksik koşması halinde ne olur diye bakılırsa sanırım arkasından bir ordu şeklinde bütün isimlerin gelirinin olduğunu düşünüyorum.

2.AYAK : Günün ganyanı ve klasik ikinci ayak tablosu şartlı 1 araplara ait ilk defa piste çıkacak bu isimlerin arasında muhtemelen yarın üzerinde ki isimle birlikte koşu içerisinde favori çıkması kesin gözüken 5 KARAMETİN'i ilk olarak yazalım. Bu ismin anne kısrak babasından dolayı şahsım adına kum piste daha etkili koşmasını bekliyorum. Favorinin daha az geldiği günün ganyanı buluşmasıyla koşu içerisinde şanslı gördüğüm diğer hazır isimler ; 6 POZANTI, 7 SONSAĞNAK , 8 TÜRKMEN ve dişi isimlerden 10 MUTLULUK GÖZYAŞI eşit şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Kum pistin etkili isimlerinin bir araya geldiği kupalı koşuda ilk şansı bu tip mesafelerde uyumlu kantarmasıyla etkili koşuları bulunan 4 MORE THAN A GAME' e şans veriyorum. Kısa bir aranın ardından bugün katılacağı yarış için hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya koyan 7 BITCOİN, Gününde olduğu taktirde sonlarda ki sprintine hiç bir rakibinin dayanacağını pek düşünemediğim 6 AYRTON , Bu rakipleri arasında es geçilmemesi gereken 3 HOT CHOCOLATE ve bugün Ahmet çelik'in koşularda çok etkili koşmasını bekleyip adını bir çok koşuda duyabileceğimiz bir program üzerinde yakaladığı formla beraber kazanmayı adet haline getiren 1 BADARBUNGA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Bir çok ismin henüz maiden olduğu 2 yaşlı ingilizlere ait şartlı mücadele'de ilk şansı bugün Müslüm çelik idaresinde yarışa katılacak olan ve Ankara pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi gözüken 7 MEZZO SOPRANO'ya veriyorum. İlk startını kum piste kazanıp bugün çıkacağı çim performansını merak ettiğim 4 REINE DE DIAMENTES, Beş kez start alıp koşularını ilk dört içerisinde yer bulan çok farklı bir yarışla çıkış yapmasını beklediğim 3 PİST ŞAMPİYONU koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bugün yeni sahipleriyle ilk sınavı olacak olan ve kazandığı koşu sonra ki idman görüntüsünde mükemmel işler çıkaran bugün koşuyu kazanması halinde çıtayı yükseltmesini beklediğim ve satış koşusunda dahil sahiplerinin satıldıktan çok pişman olacağını yazdığım 5 EREN EFENDİ koşu içerisinde ilk şanslı gördüğüm isim olup, Ara sonrası koşacak olmasına rağmen uzun süredir yarış hazırlıkları içerisinde idman yapan ve bu tip mesafeleri iyi tutan 4 MAHİR BEY, Son startında çok sert rakiplerinin yanında net sonuncu olmasına rağmen bugün kendisine uygun rakipler yanında ağır kilosuna rağmen devreye girebilecek 1 HUMBARA ve Özcan yıldırım idaresinde bugün çok ters bir yarış yapmasını beklediğim hazırlıkları yeterli gözüken 2 HAS YAĞIZ sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Çok fazla anlam veremediğim ve yadırgadığım üzerinde usta pilotu gördüğümde hayal kırıklığı yaşadığım ismin muhtemelen yarın üzerinde ki isimle birlikte agf nin çok üst seviyelerine tırmanmasını bekliyorum. Uyumlu kantarması Mücahit Bayır üzerinden indirilen ismin bugün en tehlikeli olarak gördüğüm husus start problemi yaşayan ismin usta pilota nasıl tepki vereceği tamamen muhallak yarın bir çok yarış severi üzerken Mücahit bayır sanırım üzerinden indirildiği için bu tablo gerçekleşirse çok fazla da üzüleceğini düşünmüyorum. Koşunun favori ismi 2 LİTTLE KING ilk şanslı isim olup, bugün çok etkili bir yarış yapmasını beklediğim 3 COOL PRİNCE ve son startını kazanırken padokta hayran kaldığım çok net birinciliğiyle devam ettirdiği formuyla bugünde çok farklı bir koşu gerçekleştirebilecek 7 ATLAS BEYİ sıralaması koşuda şanslı gördüğüm isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3 UÇANATEŞ

2.AYAK : 5,6,7,8,10

3.AYAK : 4,7,6,3,1

4.AYAK : 7,4,3

5.AYAK : 5,4,1,2

6.AYAK : 2,3,7

TUTAR : 63 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Hepinize bol šanslar arkadaşlar
Ankara
1,koşu 4,2
2,košu HEPSI
3,koşu 1,2
4,koşu 1,3,8
5,košu HEPSI
6,koşu 3,4,7,8
7,koşu 4 BANKO
8,košu HEPSI
9,košu 3,2

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

ABKARA BİRİNCİ ALTILI

2 // 6.5.1.4
5 tek
1 // 4
1.2.3.4.5.6.7.8.10
10..11.5
3 // 8 .4.7

Halil
Ziyaretçi
Halil

İkinci altılı tatmini paylaşacak mısınız hakan bey?

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol Şanslar Arkadaşlar
Yavuzhan Kardeş Mushaden ile Elaziğ tahminlerimi de birakiyorum
Elaziğ
1,košu 2,7,10,1
ALTILI GANYAN
1,ayak 10,11,6,5,2
2,ayak Sürpriz olur diye duşunuyorum ve HEPSI Diyorum
3,ayak 3,1,4,5,6,2
4,ayak Dinçlik yariši çikaracağina inandiğim 5 CAPPADOCOA BANKOM
5,ayak 2 RODOLFO rahat bir yariš kazanir BANKOM
6,ayak 6,13,14,15,16,17,3,2,5 mumkunse HEPSI

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...