11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bursa programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : 4 Yaşlı Arapların handikap mücadelesinde  Bursa pistinde 1800 metrelik yarışını önde kabullenip rakiplerinin önünde bitiriş çizgisini geçmeyi başaran ismin son Kocaeli pistinde ki yarışında kendi koşu stili dahilinde bekleme yarışı yaparken sonlarda rakibini yakalamasına rağmen foto da kaybetmiş olup, Bugün aynı senaryo doğrultusunda yarışı geri planda takip etmesini beklediğim ismin rakiplerine sonlardaki sert sprintiyle geçmesi normal sonuç olabilir düşüncesi dahilinde ilk şansı 3 SURŞAHİNİ‘ne veriyorum. 2019 Yılı içerisinde koşmuş olduğu üç yarışında da oldukça iyi bir performans ortaya koyup muhtemelen hava şartlarının doğrultusunda Normal piste olacağını düşündüğüm yarışta daha çok başarılı olabileceğini düşündüğüm bekleme yarışlarında sonlarda etkili işler ortaya koyan 1 ALTINONUR ve koşu üzerinde tek dişi isim olmasına rağmen bugün uzayan mesafe de yine geri planda koşuyu takip edip sonlarda çok etkili yürüse dahi özlediği birinciliğe kavuşamayan bugün için denk rakiplerinin yanında uzayan mesafede özlediği birinciliğe ulaşmasını beklediğim 2 FIRTINA TOYNOK , müsait kilosuyla bu kez ters bir yarış yapabilecek 5 BABA SAHAKIRAN  ve Nevzat Avcı idaresiyle sonlarda etkili sprint mesafesini ayarlaması halinde koşuda sürprize imza atabilecek 9 OĞLUM HÜSO koşu üzerinde şanslı gördüğüm isimlerdir. (Kendi adıma naçizane tuttuğum istatistik doğrultusunda  4 yaşlı arapların handikap 15 mücadelesinde kazanan isimlerin genelde 50 ve üzeri handikap puanı olması ve kağıt üzerinde ki bu üç tay (1,2,3 numaralı atlar) rakiplerinden farklı olması düşüncesi doğrultusunda ön planda olup kazanmasını beklediğim isimlerdir. sonra ki yarışlarda da bu analiz çerçevesi içerisinde başka yarışlarda da takip etmenizde fayda olacağını düşünüyorum. )

2.AYAK : Dişilere ait şartlı mücadele iki ismin rakiplerine oranla oldukça farklı olduğunu düşünüyorum. Özellikle bu tip uzayan mesafelerde çok iyi performans sergilemesini bilen ilerleyen yaşlarına rağmen rakiplerine oranla form olarak çok üst seviyede bir görüntü sergileyen 1 AMAZİNG LOVE ve 2 LİTTLE BIRD arasında geçmesini beklediğim mücadelede eşit şans verdiğim isimleri yazarak bu koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : Mücadeleni ve seyir zevkinin yüksek geçmesini beklediğim bir koşu Bursa idman pistinde ki muntazam hazırlıklarında iki kez boyun eğdiği rakibine karşı bu kez Normal pistte rövanşı alabilecek hazırlıklara sahip 1 GREAT ATTACK, rakiplerine oranla ağır kilosuna rağmen Bursa idman pistinde ki son çalışmalarında çok rahat işinde bugün için rakiplerine gövde gösterisi yapıp formunun zirvesinde olduğunu düşündüğüm 2 VILLAGE HOOF ve Bursa pistinin dışında koşmuş olduğu sert gruplarda ki koşularda dahi etkili bir performans sergileyip son koşusundan sonra geri çekilerek ara verdirilen bugün çıkacağı Bursa pistinde idman görmeden bu koşuya katılacak olmasına rağmen kalitesi ile birlikte söz sahibi olabilecek 3 AĞA BATUR koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Program üzerinde agf tablosunda son kazandığı koşu sonrası oldukça favori çıkmasını beklediğim 4 LEXINGTON FİRE koşu üzerinde ön planda değerlendirdiğim isim olmasına rağmen, koşunun gidişatının oldukça farklı olacağını koşan dört isminde kazanır içerisinde yer aldığı oldukça zorlu bir koşu. 1 MALERBA  özellikle 1400 mesafeli yarışlarında oldukça yüksek bir performans sergileyip Adana pistinde azımsanmayacak rakiplerini geride bırakmayı başarmıştı. Bugün çıkacağı Bursa pistinde sevdiği mesafede ters bir yarış yapabilir. 2 BEDWULF özellikle 2019 yılı içerisinde koşmuş olduğu üç yarışında form olarak çok yüksek seviyeye çıktığını düşündüğüm ismin bugün çok ters bir sonuca imza atması beni şaşırtmaz. 3 GOLD FOOT muhtemel senaryoda bu kez ön planda gitmeyi tercih edecek olan ismin çok fazla ensesinde prese maruz kalacağını düşünmüyorum. Viraj  dönülürken elde edeceği avansla beraber sevdiği mesafede rakiplerine direnerek birinciliği göğüsleyebilir. Kısacası bu zorlu koşuda tercihim HEPSİ.

5.AYAK : Risk aldığım bir koşu kuponum şablonum da banko tercih edeceğim bir isim. Vermiş olduğu aranın ardından bugün sahaya çıkacak olan Bursa idman pistinde ki hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya koyarken verdiği aranın kendisine oldukça yaradığını düşündüğüm mesafenin kısa oluşu ve dış tercih avantajıyla birlikte dinçlik yarışı gelebilecek  alışkın olduğu aprantisi Furkan Him idaresinde bugün rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını beklediğim 1 Dİ FORCE kuponumda BANKO tercih ettiğim isimdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında son koşusunu Kocaeli pistinde kazanırken güçlü rakiplerini geride bırakarak sonuca ulaşan bugün içinde koşuda sevdiği mesafede ön planda değerlendirdiğim isim 8 MY SULTAN olup, Eküri avantajıyla birlikte İstanbul idman pistinde yapmış olduğu hazırlıklarında çok iyi işler ortaya koyan 4 GÜZELKAYA, son hazırlıklarında kıpırdama içerisinde olan 2 EZİNEGELİNİ, Verdiği ara sonrası bugün çıkacağı koşuda geri planda kalacak olmasına rağmen idmanlarında dinç gözüken 7 HİRA , sonlarda çok fazla geride kalmadığı takdirde etkili bir sprintle sonuca ulaşabilecek 5 MALAKKA koşuda şans verdiğim isimlerdir.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 3,1,2,5,9

2.AYAK : 1,2

3.AYAK : 1,2,3

4.AYAK : 1,2,3,4

5.AYAK : 1 Dİ FORCE

6.AYAK : 8,4,2,7,5

TUTAR : 42 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet yildirim
Ziyaretçi
Mehmet yildirim

Tesekkurler admin

Bberol
Ziyaretçi
Bberol

Slm arkadaşlar koşu zorluk derecesini hangi bülten veriyor