11 ŞUBAT 2019 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( CUTESHARK )

1.AYAK :  Kocaeli ve Bursa’da koşmuş olduğu son 3 koşusunda da Nemli-Normal-Islak pistte tabelaya girmeyi başaran ,  Mehmet Gündüzeli’nin antrenörlüğünü yaptığı , Besire Gündüzeli’nin sahip olduğu ,  Murat Gündüzeli’nin ise üstünde olacağı koşuda 3-SURŞAHİNİ   14.01.2019 tarihinde OğlumHüso ve AltınOnur’un da bulunduğu aynı mesafedeki koşusunda starttan çıkar çıkmaz en öne gelerek tüm atları kendi temposunda koşturdu ve bu tempoya kimse yetişemedi . Sadece yarım kilo arttırılmış ve tekrardan kapalı gözlük ve kulaklık ile start alacak olan SURŞAHİNİ    favorim ..  İyi çalışmalarıyla  1800 mesafeyi ilk defa koşacak olan 2-FIRTINA TOYNOK   kısa mesafede koştuğu son 6 kum pistinde de 100% tabela başarısı gösterdi.  En ağır kiloya sahip olsa da favorime en yakın rakip olarak görüyorum .. Sürpriz olarak Surşahin’ine en çok yaklaşan isim olan  1-ALTINONUR ve  son koşusu ölçü olmayan ve  boş kilo ile bu sefer daha iyi performans sergilemesini beklediğim 7-ÖVÜNÇCAN , 9-OĞLUM HÜSO  eklediklerim .

2.AYAK :   07.02.2019 tarihinde galop çalışmalarında Oğuz Eren ile çalışan  1.04.5 (1000m)  25.0(400m)  yapan 2-LITTLE BIRD  ve üzerinde onu çalıştıran isim olan OĞUZ EREN … Formu iyi olan  ve nerede nasıl hareket edeceğini iyi bilen binicisi ile tüm rakipleri geride bırakacağını düşünüyorum .. 2000 mesafede Oğuz Eren ile İzmir’de Islak pistte 2.12.46 derece ile dengi grubunda 1 boy geç çıkmasına rağmen şansı olmadığı gözüken koşuda en yakın rakibine 3.5 boy fark attı …  Birincilik serisine ufaktan başlayacağına inandığım LITTLE BIRD‘ın yanına at yazmayacağım .  BİRİNCİ BANKOM .

3.AYAK :  Kısa mesafe , zorlu grup , her ihtimale gebe olacağını düşündüğüm bu koşuda 2-VILLAGE HOOF  ve 3-AĞA BATUR öncelikli atlarım olsa da HEPSİ diyerek sürpriz arayacağım .

4.AYAK : Günün en kaliteli ve seyir zevki yüksek bir koşu olacağı bu koşuda Gold Foot ve Lexington Fire   start verilir verilmez birincilik savaşına girecek ve kim kazanırsa onun temposunda ilerleyecek koşuda onları yakından izleyecek ve   fırsat kollayacak olan iyi durumdaki 2-BEDWULF’un  bu gruptan bir gömlek üstün olduğunu düşünüyorum  .   1400 mesafede koştuğu son 2 koşuyu da kazanmış olan BEDWULF  kendiyle uyum sağlayan deneyimli jokeyi E.YAVUZ ile daha çok birinciliklere imza atacak gibi .  İKİNCİ BANKOM .

5.AYAK : Bosporus orijinli 5-SILENT SCREAM  ya güçlü gruplarla koştu ya da dengi grubunda birinciliği kıl payı kaçırdı . Maiden’dan çıktıktan sonra bir türlü kendini birinci sırada göremeyen SILENT SCREAM  koşudaki en iyi mesafe rekorunu elinde bulunduruyor . Mahmut Turan ile 1400 mesafesinde 2 kere start olan ve ikisinde de  2. olan 5-SILENT SCREAM bu sefer birinci olmaya en yakın isim ..  1-DI FORCE  ,  2-ILICABEY – 3-İTİBARLI    rakipleri .  Sürprizde ise 9-SABUNCUHAN ve 4-DOKUZAĞAÇ .

6.AYAK :  2100 metrede Tiraje’nin temposuna ayak uydurmak için performans düşüklüğü yaşayan ve kilo dezavantajı da eklenince ilk sıralarda yerini bulamayan EzineGelini     3 kilo hafiflemiş , mesafe 200metre kısalmış  üstüne üstlük Tiraje yok …  Tempoyu kendi belirlerse  1900 mesafeye kadar kimseye birinciliği kaptırmayacak gibi duran 2-EZİNEGELİNİ favorim ..  İyi formu ve hazırlıklarıyla  uzun mesafede koştuğu 5  koşuda da 100% tabela başarısı gösteren KAFKASLI orijinli 8-MY SULTAN  ve starttan 3 boy geç çıktığı için sprinti yetersiz kalan 5-MALAKKA ciddi rakipler ..    Sürprizde ise 1-ASİ KIRTAY , 4-GÜZEL KAYA ve 6-SİGNORA ekürisi .

 

KUPONUM : 

1.AYAK :  3-2-1-7-9

2.AYAK :  LITTLE BIRD

3.AYAK : 2-3 // HEPSİ

4.AYAK :  BEDWULF

5.AYAK : 5-1-2-3 / 9-4

6.AYAK :  2-8-5-1-4 (6)

 

TOPLAM (  3.AYAK 2 AT İLE    ) : 21.00 ₺

TOPLAM ( 3.AYAK HEPSİ İLE ) : 52.50 ₺

HERKESE BOL ŞANS .

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: CuteShark

CuteShark
Adana'da yaşıyorum . 24 yaşındayım . Küçüklüğümden beri atlara olan ilgim sayesinde kumar olarak değil de bir hobi olarak görmüşümdür At yarışlarını . Hiçbir gazete puanlamalarını görmeden kendime has analiz ve yorumlarımı sizinle paylaşmak için buradayım . Herkese '' BOL ŞANS '' diliyorum .
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Derince
Ziyaretçi
Derince

Cute guzel kupon

Ama tek te ayriliyoruz seninle

İlk ayak 123 onde , dercesi guzel 9 da ekliyorum

İkinci ayak kaliteli kisrak uyumlu pilotuyla kaldigi yerden devam eder.amazing love bankom

Ucuncu ayak turgaybaskan dahil hepsi

Dorduncu ayak hepsi esit burasida hepsi

Besinci ayak son ayakta cazip tekim oldugundan burasi da hepsi

Son ayak zaten kendisi bu grupta ne isi var diyorum.birde ekuri kosuyor.ekurisde sansli.

Signora kacacak, guzelkaya bitirecek..ekuri bitme ihtimalide var.. ekuriler bankom

56 tl.

Kavas
Üye
Kavas

Bursa
5-3-2-1
2-5-9-1
3
4-1
4-1-3
8-5

Karaday
Üye
Karaday

Öncelikle bol şanslar dilerim yarış analizi cok yönlü yapmak istiyorum . İlk üç ayak favori sayılacak atlara d kaya biniyor handikap bence ki ben yarış izlerken birinci gelen atı izlemem favori olup at niye sonra ortada kaldı ona bakarım. Bu vesile ile d kaya üzerinden bugünkü oyun kurgulanmış ..

Karaday
Üye
Karaday

İlk ayak tek /h/h/h/h/tek 63 TL herkes istediği. Teki atsin

salim
Üye
salim

Bursa besli
1 banko
2.3.5
1.2.3.4
1.2.3.4.5.6.7.8
6.8
Bol sanslar

Kavas
Üye
Kavas

Şanlıurfa
5-2-4-9
12-3-10
4-1-8
4-7-1-3
2
1-4