11 ŞUBAT 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Güzel bir Adana programında başlangıç ayağında üç isme şans veriyorum. Son startında ikincilikle ayrılan artan formuyla kazanmaya yakın isim 2 SER EMİR baştaki isim olup, bu rakiplerin içerisinde her zaman söz sahibi olabilecek güce sahip 1 PİRSUSLU ve son startında mesafenin kısa kaldığını gördüğüm uzayan mesafede daha farklı koşmasını beklediğim. Yakın ara koşacak olmasına rağmen etkili bir koşu çıkarabilecek 4 GENÇALP koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Bugün uzun metrajlı Maiden mücadelelerin zorlu geçeceğini düşünüyorum. Sıralamam ; 1 ASTERİON , 2 BLED, 3 BOLD MOVE , 10 SOUR TIMES, 5 MY DONATELLA koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Ağır kilosuna rağmen bugün etkili idman görüntüsüyle koşu içerisinde şans vereceğim ilk isim formda isim 1 GÜLRUH HATUN, uzayan mesafelerde etkili yarışlar ortaya koyan yarışın favori konumunda gördüğüm 4 DALGACI, A.Özyiğit idaresinde çok farklı koştuğunu düşündüğüm bugün ki rakiplerinle baş edebilecek idman görüntüsüne sahip 5 DİLBER GÜLÜ ve bugün kuponumda es geçmek istemediğim koşması halinde grup çok uygun olan 3 BÜNYAN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Artık sınıf atladığını düşündüğüm ve son startında oldukça etkili yürüyüp son metrelerde rakibine zor anlar yaşatan bugün ki Adana pistinde ki idman görüntüsü ve üstünde ki usta jokeyi de üstüne alan formda isim 5 HASAFET kazanır diyor ve tek geçiyorum.

5.AYAK : Günün bana göre en zor koşularından birisi bölünen maidenin ikinci kısmında bu mesafeye çıkabilecek isimlerin her birinden ters bir yarış gelebilir gözüyle bakıyor ve çok fazla riske girmeyip cazip konumunda ki teki bulmuşken bu koşuyu HEPSİ diyerek geçiyorum.

6.AYAK : Bugün yeni sahiplerinin elinde ilk startını alacak olan ve kalitesinin yüksek potansiyelli bir isim olduğunu düşündüğüm son yarışlarında start sorunu yaşayıp yarışa geç adapte olmasına rağmen bugün start problemini çözmesini beklediğim ve Adana pistinde ki idman görüntüsüyle çok farklı bir koşu sergileyebilecek hazırlıklara sahip 8 SAGAMI ilk şans verdiğim isim olup,  Adana pistinde istikrar abidesi olarak gördüğüm 2 GREAT RESPECT, bugün ki hazırlıklarına bakıldığında yazılmadan geçilmeyecek bir isim olan seri ayak 3 MOONBOW, her yarışında formunu ilerleten etkili isimlerden yarışın şanslı ismi 9 STRIKE HARD,yarış içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

Bütün Yarış Sever Arkadaş ve Dostlarımıza Başarılar Diler. Şansınızın ve Bahtınızın Açık Olmasını Temenni Ederim.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,4

2.AYAK : 1,2,3,10,5

3.AYAK : 1,4,5,3

4.AYAK : 5

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9

6.AYAK :8,2,3,9

TUTAR : 129,60

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Bol şanslar Yavuzhan

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

–adana kuponum–

1,2,5,6 // 1,3 // 1,2,4 // 5 // 3,9 // 2,3,8,9,12 toplam :14,40 tl

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Son koşısuyla sanki sınıf atladı, bakalım ne yapacak, ihtimal 1,05 e koşacak., çalışması harika,ayağının altına muz kabuğu gelmezse alır koşuyu :)))

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Oldum olası muz kabuğundan nefret etmişimdir, muzu yiyiyon yiyiyon niye piste atıyon kardeşim, dimi:))

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Tabela değilde sanki kafada sürpriz gelecek gibi, altılı ganyan da hurafeler çoktur bilirsin, mesela 4.ayakta sürdirek bir at varsa kafa Süpriz biter. Kafada favori gelirse sürdirek at yıkılır gibi, yine 1.ayağa 3,2.ayağa 4 geldi diyelim 3.ayaga kesin 1 veya 7, 4. Ayağa 2 gelir. Bu kurgu bazen son üç ayakta kendini gösterir, bunun gibi yığınla sayabilirim, yıllardır oynayınca ne yapacağımızı şaşırıyoruz,…… Tabeladaki o iki atın dışına çıkarsa ben bulamadım, son ayak ta sanki Süpriz kokuyor,3 numara çalışmasını koşuya yansıtırsa eger tek koşar.

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar, sayın erdal balcı

Erdal Balcı
Ziyaretçi
Erdal Balcı

Sağol sevgili admin.ızmir kuponu yokmu?

admin
Yönetici
admin