Ana Sayfa / Tahminler / 11 ŞUBAT 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( UFUK DELEN )

11 ŞUBAT 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( UFUK DELEN )

1.AYAK : Son iki yarıştır tabelanın sonlarında dolaşan bugün için çok şanslı olacak olan (5) APASBEY..(7) EGESAL..Uzun bir aradan gelecek ve bugün için bir şanslı isim olan (3) DİZDAROĞLU..(2) SER EMİR..(4) GENÇALP Ş.urfadan gelen (9) YANTAR ve son koşusu ölçü olmayan (1) PİRSUSLU..(6) MAVİ ATEŞ.. 

2.AYAK : Önlerde temposunu ayarlayabilirse (5) MY DONATELLA..(6) NEHRO..Kısa aranın ardından bu koşuda iş yapar dediğim (7) POENA..İlgililerinin bir türlü isteklerine karşılık vermeyen (8) SEAFACE..Daha sonra (1) ASTERİON..(2) BLED..(3) BOLD MOVE..(10) SOUR TİMES..

3.AYAK : Pek fazla yorum yapılacak gibi değil bu koşuda risk alıp iki isim ile geçiyorum (2) BİLBİLAN ve (1) GÜLRUH HATUN..

4.AYAK : Biri sık koşturulup diğerinin dinlendirelerek bu koşuya gelen ekürilerden adeta sınıf değiştiren Hasafetin yanında ters bir yarış yapmasını bekleyip risk alıp (4-2) BİTCOİN BANKO..

5.AYAK : İlk iki yarışında anlamsızca gerilerde yol bulmakta zorlanan son 200 metrede kendini toplayan bugün için at sayısınında avantaj olduğunu düşünerek (3) ARMAROJA BANKO..

6.AYAK : Son ayakta pekte sivrilen bir isim olmadığından HEPSİ tercihini kullanıyorum..

1.AYAK : 5-7-3-2-4-9-1-6
2.AYAK : 5-6-7-8-1-2-3-10
3.AYAK : 2-1
4.AYAK : (4-2)
5.AYAK : (3) 
6.AYAK : HEPSİ..

TUTAR : 138 TL 

HERKESE BOL ŞANS BOL KAZANÇ DİLİYORUM...

Hakkında UFUK DELEN

UFUK DELEN
Merhabalar İstanbul Heybeliadalı emekli bir yarışseverim uzunca bir yıldır müşterek bahisler oynayıp atlarıda bir o kadar candan severim..Ufak miktar büyük miktarda olsa küçük miktarlarla şansımı denemiş ve başarmışımdır.tek bildiğim şey içinizden gönlünüzden hangi isim geçiyorsa güvenip oynamak..inşallah sizlerlere nacizane fikirlerimle yardımcı olmak için buradayım hepimize bol şanslı bol kazançlı günler dilerim..

34 yorum

 1. Erdal Balcı

  Bol şanslar ufuk bey.

 2. UFUK DELEN

  Teşekkürler bol şans

 3. 1.Ayak : 1,2,4,6,7,10
  2.Ayak : 2
  3.Ayak : 2,4
  4.Ayak : 4
  5.Ayak : 3,5,7,9
  6.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,14,15

 4. Erdal Balcı

  Evet.
  Formül 1
  4.ayakta surdirek bir at varsa kafa süpriz olur.
  Yani hasefet tek.sağ
  Sağlam bir 5 li iyi gider

 5. UFUK DELEN

  Komiserlerler kurulunu tebrik etmek lazım. Ayrıca özcan yıldırımıda yarışın son düzlüğünde çerez gibi kolayca yenen rakibine bu avantajı verdiği için tebrik etmek lazım.

 6. Erdal Balcı

  Ufuk abi mesele yatıp yatmama değil, mesela bende 5 tekti.keşke yataydi bu protesto kabul edilmeseydi.burada yarissever oluyor herşey, şüphe şüphe. ..acaba diyorsun.bırak hasefetin koşu yolunu kapatmak….hasafeti 10 seritlik otonbana koysan yinede bitcoin’ i ge-çe -mez-di.o kadar :(((

  • Erdal Balcı

   Halis karataş gidip evde izlesin bi daha.
   Duygularıyla değil vicdanıyla baksın. Bir an bitcoinde kendisi olduğunu düşünsün. ….ne hisseder acaba.

  • Erdal Balcı

   Özür dilerim cyrone,ufuk abinin sayfası olduğu için karıştı.
   Yorumum seni yorumuna hitaben idi.

 7. UFUK DELEN

  Ne diyelim arkadaşlar yarın öbürgün atlar düşer o at o atın üstüne çıkar beş dakika içinde mavi yazılı bir ret çıkar fotofinishte beklersin atını ve başkasına çıkar bariz aldı dersin. Sayfalarına gireriz fotoyu görmek için hata verir yanlış hatırlamıyorsam başseklavi şahinter yada şahin tepesi yarışı hala hata veriyor mesela bunun gibi şeyler ne diyelim yazık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir