11 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Çok cazip bir İzmir programı daha muhtemelen çok düşük ikramiye beklediğim İzmir kuponumu Misli olarak oynayacağım. Herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son üç koşusunu kazanan, kazanırken çok kolay görünüm içerisinde olan uyumlu binicisiyle koşunun tek kısrak ismi olmasına rağmen erkek rakiplerinle mücadele edebilecek forma sahip sevdiği mesafede 5 ONEANDONLY koşuda ön planda tuttuğum isim olup, Son iki yarışından ikincilikle ayrılan bugün bu seriye son verebilecek hazırlık içindeki 2 GARAVAS, ters bir isim olduğu kesin ne zaman ne şekil koşacağını kestiremediğim 4 SKYNET, Ara sonrası koşacak olmasına rağmen çok etkili hazırlık ve idman görüntüsüyle 3 OĞLUM MELİH, sonlarda etkili sprint atıp mücadele içerisinde olabilecek 1 WAİT FOR İT ve son olarak hazırlık ve ara sonrası koştuğu yarışlarla etkili bir form yakalayan 7 GEÇİT YOK .

2.AYAK : Maiden mücadele de dört isme şans vereceğim. Koştuğu yarışlarda etkili koşup bir türlü maidene veda edemeyen 4 DİLEĞİM koşunun önde gelen ismi olup, son startında koşudan dördüncülükle ayrılan 2 BEYAZ ZAMBAK , ara sonrası koşacak olmasına rağmen İzmir pistinde ki çalışmaları oldukça etkili 3 CEVİZ ve yarış içerisinde eğer idman görüntüsünü yarışına yansıtırsa sürpriz beklediğim isim 12 SEVİNCE.

3.AYAK : Koştuğu yarışlara bakıldığında bugün ki rakiplerinin yanında çok ön plana çıkan ve muhtemelen agf tablosunun da üst sıralarında olacak olan. Bu rakiplerinin yanında ağır kilosuyla apt indirimi almadan koşacak olan koşu koşarak form tutan ve koştuğu rakiplere bakılınca bugünün kolay kazanmasını beklediğim 1 MÜCİZEKAYA kuponumda tek olarak yazacağım ilk isim.

4.AYAK : İsmini dahi söylerken tüylerimin diken diken olduğu bir isim İzmir pistinde henüz geçilmeyen verdiği aranın kendisine muntazam şekilde yaradığını yapmış olduğu idmanlarında göz önüne seren. Bugün koşunun ve agf tablosunun tavan yapacak olan ismi 1 ANZAS kaldığı yerden devam ederek İzmir pistinde geçilmezlik ünvanını korur diyor ve tek geçiyorum.

5.AYAK : Aranın ardından koştuğu ilk startında dahi oldukça etkili bir koşu yapan açtığı nefesle bugün çok daha etkili bir performansla yarışta şans vereceğim diğer isimle birlikte grubu ayırır gözüyle baktığım koşunun ve yarışın en yüksek iki handikaplı ismi 2 AĞAPERSEN ve 4 GARANTİ yarışı baş burun rakiplerinden ayırır gözüyle bakıyor ve iki ismi ayırt etmeden şans veriyorum.

6.AYAK : Kapanışı üç isimle yapacağım. Son startında etkili bir yarış koşarak bu grubun üst sınıf atlarıyla mücadele içerisinde olan ve bugün muhtemelen kazanmasını beklediğim isim olan kısa bir süre geri çekilen ve hazırlık aşaması oldukça etkili olan bu pistlerine bariz bir üstünlük sağlamasını beklediğim 7 GRAYEMPIRE koşunun mutlak favorisi konumunda olup, belki yıkılır ikramiye hafif kıpırdar amacıyla son iki yarışını kazanan ve koruduğu formuyla favori konumunda gördüğüm ismin eksik koşması durumunda devreye girebilecek 6 BAYDÖKER, bu iki ismin dışına çıkarsa da Bursa pistinde yapmış olduğu idman görüntüsü ve bu tip mesafelerde söz sahibi olabilecek 1 FRENKLİ RÜZGARI deyip kapanışı yapıyorum.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,2,4,3,1,7

2.AYAK : 4,2,3,12

3.AYAK : 1

4.AYAK : 1

5.AYAK : 2,4

6.AYAK : 7 // 6,1

TUTAR : 2, 88 // 8,64 TL ( Kupon Misli olarak oynanacaktır )

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Bol şanslar Yavuzhan

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar. Erdal abicim buradan cvp yazmış olayım güzel sözlerin için tşk ederim.

Erdal Balci
Ziyaretçi
Erdal Balci

Niye senin ofisin yok mu ( pardon sayfan diyecektim) burdan yazıyorsun, sana misafir gelenleri komşuda mı agırlıyorsun, o zaman biz misafirler de burdan ;

Gufre
Özcan (bi ara yazıyordu)
Bankocu
Mehmet
Binbastar
Admin
Adrian
Can911
Barışcı
Etc
Yavuzhan
Cyrone
……
Cümleten bol şanslar dileriz diyelim :))))))))

Sevgili kardeşim hiç bir yerden demesende benim yanımda “kadim dostsun”. O kadar..

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar diliyorum herkese