Ana Sayfa / Tahminler / 11 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

11 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Çok cazip bir İzmir programı daha muhtemelen çok düşük ikramiye beklediğim İzmir kuponumu Misli olarak oynayacağım. Herkeze bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son üç koşusunu kazanan, kazanırken çok kolay görünüm içerisinde olan uyumlu binicisiyle koşunun tek kısrak ismi olmasına rağmen erkek rakiplerinle mücadele edebilecek forma sahip sevdiği mesafede 5 ONEANDONLY koşuda ön planda tuttuğum isim olup, Son iki yarışından ikincilikle ayrılan bugün bu seriye son verebilecek hazırlık içindeki 2 GARAVAS, ters bir isim olduğu kesin ne zaman ne şekil koşacağını kestiremediğim 4 SKYNET, Ara sonrası koşacak olmasına rağmen çok etkili hazırlık ve idman görüntüsüyle 3 OĞLUM MELİH, sonlarda etkili sprint atıp mücadele içerisinde olabilecek 1 WAİT FOR İT ve son olarak hazırlık ve ara sonrası koştuğu yarışlarla etkili bir form yakalayan 7 GEÇİT YOK .

2.AYAK : Maiden mücadele de dört isme şans vereceğim. Koştuğu yarışlarda etkili koşup bir türlü maidene veda edemeyen 4 DİLEĞİM koşunun önde gelen ismi olup, son startında koşudan dördüncülükle ayrılan 2 BEYAZ ZAMBAK , ara sonrası koşacak olmasına rağmen İzmir pistinde ki çalışmaları oldukça etkili 3 CEVİZ ve yarış içerisinde eğer idman görüntüsünü yarışına yansıtırsa sürpriz beklediğim isim 12 SEVİNCE.

3.AYAK : Koştuğu yarışlara bakıldığında bugün ki rakiplerinin yanında çok ön plana çıkan ve muhtemelen agf tablosunun da üst sıralarında olacak olan. Bu rakiplerinin yanında ağır kilosuyla apt indirimi almadan koşacak olan koşu koşarak form tutan ve koştuğu rakiplere bakılınca bugünün kolay kazanmasını beklediğim 1 MÜCİZEKAYA kuponumda tek olarak yazacağım ilk isim.

4.AYAK : İsmini dahi söylerken tüylerimin diken diken olduğu bir isim İzmir pistinde henüz geçilmeyen verdiği aranın kendisine muntazam şekilde yaradığını yapmış olduğu idmanlarında göz önüne seren. Bugün koşunun ve agf tablosunun tavan yapacak olan ismi 1 ANZAS kaldığı yerden devam ederek İzmir pistinde geçilmezlik ünvanını korur diyor ve tek geçiyorum.

5.AYAK : Aranın ardından koştuğu ilk startında dahi oldukça etkili bir koşu yapan açtığı nefesle bugün çok daha etkili bir performansla yarışta şans vereceğim diğer isimle birlikte grubu ayırır gözüyle baktığım koşunun ve yarışın en yüksek iki handikaplı ismi 2 AĞAPERSEN ve 4 GARANTİ yarışı baş burun rakiplerinden ayırır gözüyle bakıyor ve iki ismi ayırt etmeden şans veriyorum.

6.AYAK : Kapanışı üç isimle yapacağım. Son startında etkili bir yarış koşarak bu grubun üst sınıf atlarıyla mücadele içerisinde olan ve bugün muhtemelen kazanmasını beklediğim isim olan kısa bir süre geri çekilen ve hazırlık aşaması oldukça etkili olan bu pistlerine bariz bir üstünlük sağlamasını beklediğim 7 GRAYEMPIRE koşunun mutlak favorisi konumunda olup, belki yıkılır ikramiye hafif kıpırdar amacıyla son iki yarışını kazanan ve koruduğu formuyla favori konumunda gördüğüm ismin eksik koşması durumunda devreye girebilecek 6 BAYDÖKER, bu iki ismin dışına çıkarsa da Bursa pistinde yapmış olduğu idman görüntüsü ve bu tip mesafelerde söz sahibi olabilecek 1 FRENKLİ RÜZGARI deyip kapanışı yapıyorum.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5,2,4,3,1,7

2.AYAK : 4,2,3,12

3.AYAK : 1

4.AYAK : 1

5.AYAK : 2,4

6.AYAK : 7 // 6,1

TUTAR : 2, 88 // 8,64 TL ( Kupon Misli olarak oynanacaktır )

Hakkında yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...

17 yorum

 1. Erdal Balci

  Bol şanslar Yavuzhan

 2. yavuzhan41

  Tek rakip gibi gözüküyor ama son koşusunda ki ikinciliği el nino arkası güzeldi. Bugün anzas ın eksik koşması halinde gelebilecek tek isim gibi gözüküyor.

  • Anzas ın derecesi de yanına at yazma diyor. Yarın olsun da bakalım artık.

  • yavuzhan41

   Büyük favori çıkar adminim. Yarın ola hayrola. cümleten hayırlı akşamlar dilerim.

 3. Bombaci

  Bol şanslar. Erdal abicim buradan cvp yazmış olayım güzel sözlerin için tşk ederim.

  • yavuzhan41

   Teşekkürler Bombacı Bol şanslar

  • Erdal Balci

   Niye senin ofisin yok mu ( pardon sayfan diyecektim) burdan yazıyorsun, sana misafir gelenleri komşuda mı agırlıyorsun, o zaman biz misafirler de burdan ;

   Gufre
   Özcan (bi ara yazıyordu)
   Bankocu
   Mehmet
   Binbastar
   Admin
   Adrian
   Can911
   Barışcı
   Etc
   Yavuzhan
   Cyrone
   ……
   Cümleten bol şanslar dileriz diyelim :))))))))

   Sevgili kardeşim hiç bir yerden demesende benim yanımda “kadim dostsun”. O kadar..

 4. bol şanslar

 5. binbastar

  bol şanslar diliyorum herkese

 6. yavuzhan41

  Muziceden bir mucize bekliyorum. şuan itibari ile :)

 7. yavuzhan41

  Evet misli gidenleri tebrik ederim. :) Muzice şeklinde denedik olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir