11 OCAK 2018 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Son iki yarışında da ikinci gelmesine rağmen bana göre pilot farkı ve uyumu net olarak ortadaydı. Ancak ilgilileri benim gibi düşünmüyor olacak ki bu yarışta da aynı pilota safkanı emanet ettiler. agf sıralamasında altta kalacağını bilsemde bu safkanın iyi koşmaya devam edeceğini düşünüyorum (2) numaralı GARAVAS ilk safkanım.

2.ayak: 4 yaşında ve yarış kazanamamış safkanlar içinde herhalde şuna güveniyorum desem biraz abes kaçacak gibi geliyor. İşin mantıklısı elbette kalabalık tutmak ve gözü kapalı ilk defa koşacak safkanlara şans vermek olur. (11) numaralı SENANUR ilk saflanım.

3.ayak: Çok fazla beni haklı çıkarmamış olsada yarış hayatının başından itibaren (4) TUĞALP’e olan inancım devam ediyor. Şu ana kadar 15 yarışta sadece 1 yarış kazanmış ve güven vermeyen bir görüntüde olsada bu grubu kaçırmaması gerektiğini düşünmem bir tarafa sanki bir başlasa seriye takacak gibi geliyor. (4) numaralı TUĞALP BANKOMDUR.

4.ayak: Kalite isimlerin bir araya geldiği yarışta bir safkana çok güveniyorum. Safkana çok güveniyorum ama ilk defa binecek olan Karataş’a aynı oranda güvenemiyorum. Genelde ilk defa bineceği safkanlar üzerinde bir takım formüller deneyen pilotumuzdan ben açıkçası korkuyorum (3) numaralı PANTA RHEI ilk safkanım.

5.ayak: Vermiş olduğu aradan sonra 20 ganyanla süper isimleri geride bırakan safkan çok yüksek oranda AGF çıkacaktır. Güvenmiyorda değilim ancak ikramiye anlamında (2) numaralı AĞAPERSEN’in yanına at yazacağım.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-5-4-1

2.ayak: 11-3-4-2-7-9-8

3.ayak: 4 tek

4.ayak: 3-2

5.ayak: 2-1

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ramazan

4.7 / 4.8.9 / 4.5.1/ ( 3) / 1.2.3.4 / 1.3.2.6 / izmir böyle arkadaş herkese bol şanlar .

admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28

bol şanslar

Erdal Balci

Bol şanslar bombacı

yavuzhan41

Bol şanslar

Vfg

4/2347/4/1234/24/1267 izmir altılı arkadaşlar

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x