Ana Sayfa / Tahminler / 11 NİSAN 2017 SALI ANKARA AT YARIŞLARI KONUSU
ankara altili tahminleri

11 NİSAN 2017 SALI ANKARA AT YARIŞLARI KONUSU

11 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Ankara koşuları için paylaşım konusudur.

Ankara at yarışları için yorum ve kuponlarınızı bu başlık altından gönderebilirsiniz.

Ankara'da yarın iki adet İLKTAY koşusu var ve toplam 29 adet 3 yaşlı arap atı ilk defa koşacak.

Ankara Yarış Sezonu

11 Nisan Salı günü 75. Yıl Hipodromu'nda başlayacak olan Ankara yarış sezonunda, 83 yarış gününde 617 koşunun yapılması planlandı. 354’ü çim ve 263’ü kum olmak üzere toplam 617 koşuda safkanlar birincilik için mücadele edecekler. Bunların 341’inde safkan İngiliz atları, 276 koşusunda ise safkan Arap atları start alacak.

Yarışlar Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri (Salı günleri Kocaeli ile, Perşembe günleri İzmir ile, Cumartesi günleri ise Adana yarışları ile birlikte) olmak üzere haftada 3 gün, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında Perşembe ve Cumartesi günleri (Perşembe günleri İzmir ile, Cumartesi günleri ise Adana yarışları ile birlikte) olmak üzere haftada 2 gün yapılacak.

Ankara sezonunun açılış gününde, 4 yaşlı Arap atları çim pistte 1400 metre mesafede, handikaper Cevdet Karataş'ın adına düzenlenen koşuda (KV-18 / DHÖW), 4+ yaşlı İngiliz atları da kum pistte 2000 metre mesafeli Polis Günü Ankara Koşusu'nda (KV-7) birincilik mücadelesi verecekler.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

33 yorum

 1. Ins ankara sezonu bize ve sizlere hayırlı gelir

  • Sağolun, ilk günden gözüm korkmadı desem yalan olmaz. İlk defa koşan atları severim, galoplardan genelde belli olur. Bu sefer sayısal loto.

  • ETC

   Güzel olacak. emin olun bu sezon boyunca her kulvarda çok güzel yarışlar izleyecek, birbirimize bu manada desteğimiz sürdükçe ve özellikle sitemizin güzelliğini de buna dahil edersek mükemmel bir hazlar yaşayacağız… Yorumlarımızı ve tahminlerimizi sitemizden eksik etmeyelim, ne kadar çok seslenirsek yankısı o derece duyulur…

 2. Ramazan Yılmaz

  Gazamız mübarek olsun :)

 3. ETC

  Bu misli düşünülebilecek tahmin de benden olsun diyor, bu defa ekonomik bir yorumla ve tahminle sizlere bol şans diliyorum. Atlarınızın ayakları şans dolu olsun.

  1.Ayak: Uzun mesafe koşusunda tatminkar bir 2.lik alarak Ankara’ya gelen ve hafif kiloda Ahmet ÇELİK’le yarışacak olan TATAR BEYİ’ni uygun grupta, özellikle hafif kilo avantajının lehine olması üzerine bu ayağın en şanslı atı olarak öneriyorum. İlk bankomdur.

  2.Ayak: ARSLAN ATEŞİ, UÇAN REİS ve GÜLBEŞİR arasında geçeceğini öngördüğüm birincilik mücadelesi ile ilgili öngörüm jokeyleri ve kısa mesafede dış kulvar avantajları ile ilgilidir. Bu kısa mesafede dış kulvar avantajı olan, yani boş alan bulma avantajı bulunan atlara özellikle dikkat çekerim.

  3.Ayak: ŞÜKRÜ’nün kilo durumuna rağmen koşunun en şanslı atı olduğunu ama en yakın rakibinin de KUTUP olduğunu belirtmekte yarar var. Esasında bu ayak bu ikisiyle de kapatılabilir ama onun dışında katıldığı son 3 çim yarışında 1.lik ve 2.likleri bulunan ve ortalama kiloyla koşuda yer alacak olan kısa mesafe atı olarak bildiğimiz BİRKASIM, yine dikkat çekici ÇİM yarışlarıyla bilinen ve bu 3 atla rekabet içerisinde olacak BENYOĞUM ve son 9 yarışının tamamını tabelada tamamlayan, hafif kiloyla ve kalite jokeyiyle yarışa katılacak olan ASALETLİ’yi birlikte önermekte yarar görüyorum. Eğer umulandan öte bir performans sergilerse ASALETLİ koşunun süprizi olacaktır.

  4.Ayak: Her koşuda olduğu gibi bu koşuda da alışılagelmiş jokeyi ve sıkletiyle günün bankosu konumunda olacak TURAP sizin olduğu gibi benim de bankomdur.

  5.Ayak: Uzun mesafe koşularında son 3 yarışının ikisini 1.lik birini 2.likle farklı sıklet ve jokeylerle tamamlamış KÖRDÜĞÜM’ü de üçüncü bankom olarak öneriyorum. Diğer atların uzun mesafe yarışlarda tecrübesinin bulunmaması KÖRDÜĞÜM üzerinde tercih yapma şansı veriyor.

  6.Ayak: İlk defa koşacak atlar hakkında çok fazla bilgim olmasa da özellikle TURBO orjinli iki ata bu koşuda ilk şansı vermek istiyorum. Bunlardan birincisi önemli jokeyiyle AKAĞAÇ olup, diğeri yine kalite jokeyi ve dış kulvar avantajını elinde bulunduran BİNBİR’dir. Ayrıca YELTAY’ın da bu vb. avantajlarıyla henüz ilk koşusunda tabelaya oynayacağından şüphe duymuyorum.

  1.AYAK: 7
  2.AYAK: 2 – 7 – 9
  3.AYAK: 1 – 2 – 4 – 6 – 10
  4.AYAK: 1
  5.AYAK: 1
  6.AYAK: 3 – 6 – 9

  TUTAR: 2.70 TL

  Yarışsever dostlarımıza Bol şanslar diliyorum…

  • Etc, bol şanslar.

  • ETC

   Teşekkürler Admin dostum. Son 2-3 yarışta kıl payı fireler verdim ama bu defa, uzun zaman sonraki ilk Ankara tahminimde umarım yüz güldürenlerden olurum…

 4. Slmlar. Programa baktıkça daha çok sevdim. En az 3 at tek atılabilir. BİRKASIM, KÖRDÜĞÜM ve son ayaktaki AKAĞAÇ tek olarak denenebilir. TURAP ve SAKE BOMB 4.ayak için yeterli. Dörtlü ganyan tamam yani😊😊… Ama İlk iki ayak zor. İlk ayakları az atla geçebilen bence bu altılıyı alır. Herkese bol Şans.

  • ETC

   Evet ama 1.ayak riskli bir ayak gibi görünse de bence yarışın genelinde dikkat çekici performansları bulunan bir kaç atın daha dikkat çekici olması bu koşuda tercihte bulunmayı kolaylaştırıyor. Özellikle yukarıda yorumumda belirttiğim gibi ben bir atı burada banko olarak öneriyorum, o daTATAR BEYİ’dir. Gerekçesi ise son koşusunda ki performansı bu tercihime referans niteliğinde oldu.

  • ETC dostum, yorumların için teşekkür ederim.. Mutlaka TATAR BEYİ’nin şansı var, haklısın. Ancak TATAR BEYİ’ni tek atacak kadar bir ışık göremedim. iki yarış önce satış koşusuna konulan bir attan söz ediyoruz. İlk defa Ankara’da koşacak. Bence rakiplerine de bakmak lazım. DOĞU PINARI Adana’dan formda geliyor. ZORBEZİRGAN bir yarış gördü. Kısa kumlara bayılır. Bu atlardan da iyi attır. Ayrıca Nurbiye Gülerce’nin BÜYÜK DOĞU’su var. Çok görkemli bir şekilde maidenden çıktı. Eküri, son dönemlerde az ama öz atlarla yola devam ediyor. Hiç kötü bir atı kadroda barındırmıyorlar. Bu at için de büyük umutları var. İngilizlerde RUNNER BULL, araplarda da BÜYÜK DOĞU. Yani bence burası birazcık karışık. En azından ben işin içinden çıkamadım. İnşallah yazdığın gibi gelir dostum. Herkese bol şans.

 5. Gerçi ben böyle dediğimde, genelde altılı devrediyor…

 6. Son ayaktaki AKAĞAÇ için de bir şeyler söylemek istiyorum. Bence ablası FALEZ’den bile daha iyi bir at olacak. Mart ayı içinde Adana’da yaptığı galoplara bayıldım. Usta atlar gibi galop yapmış. Hele ki 30.03.2017 tarihli 400 26,90 ÇR. galobu süper. Hasanşah’ın yakın tarihli yarış galobu 400 ü 27,30 ÇR.tı ki, o galopla Hasanşah Derhadır’ı geçtiğini göz önüne alırsak, bence AKAĞAÇ ın yarın şansı çok yüksek. Tabi klasik laftır; “Galop, yarış koşmaz” ama elde başka veri yoksa, biz de galoplara sarılıyoruz. Sonuç itibarıyla hepsi kapalı kutu. Hepsinin ayakları düz bassın.

 7. ANGARA ( ya bugün pas geçicem , yada bombalıcam , çok sakat )
  *********
  3.5
  2.7.14
  1.2.3.4.6.8.12
  6 BİNDOKUZYÜZYEDİ ( bankom )
  5.2.4.8.1
  3 AKAĞAÇ ( bankom )
  TOPLAM : 12.60 TL
  bol şanslar …

 8. hocam bu AGF tablosu çıkmış , ne düşünüyorsun , TATARBEYİ //// ŞÜKRÜ //// TURAP //// KÖRDÜĞÜM ben bu AGF leri hiç tutmuyorum , BİNDOKUZYÜZYEDİ ( benim özel takibimdeki at , zorlarsa 7,5 zorlar ama ben tek atıcam 5. ayaktada 5 KARAGÜL çok tutuyorum gelirse çok can yakar , 3. ayak çok karışık geldi bana 8 BENAZİRKIZ ilk at çıktı bende ama dediğim gibi sakat ayak burası birde KV-18 tam patlamalık ilk ayaktaki TATARBEYİ nin AGF çıkması enteresan 3 FOTERLİ tek çıktı bende , tek rakip NASİBİN çıktı 3.5 geçicem yatarsa 5 liye devam

 9. can911

  Yukarıdaki hoş ve seviyeli tartışmalara bakılırsa çetin bir sezon bekliyor bizi… Haydi hayırlısı diyelim yarışseverlere sayın admin

 10. Selâmun Aleykûm nasıl üye olabilirim.

 11. Selam iyi oyunlar cümleten

 12. Herkese bol şans sayın admin yazı şeklini degistirmisiniz galiba çok göz yoruyor.

 13. KOCAELİ ‘de bitti amma zormuş buğün altılılar : )

 14. Ramazan Yılmaz

  Ankara kuponum

 15. Evet biraz daha büyük olmuş teşekkürler ilginize

 16. YATIRDIĞIM ALTILIM
  *******************
  3.5
  2 ARSLAN ATEŞİ
  1.3.4.6.8
  6 BİNDOKUZYÜZYEDİ
  1.2.4.5.8
  3 AKAĞAÇ
  TOPLAM : 3 TL
  ——————————-
  BEŞLİM : 2.10 /// 1.3.4.6.8 /// 1.2.6.7 /// 1.2.5 /// 3.4
  TOPLAM :14.40 TL
  BOL ŞANSLAR

 17. Ya arkadas tamam eyvallah kacilir da ata da bi nefes aldiraydin

 18. ETC

  Bugün epey dikkat çekici bir yarış günü oldu ve 6’da 6’yı bulanlar bugün coşkun bir zaferle ayrıldılar.
  Darısı başımıza diyor, yeni tahminlerle aranızda bulunmayı temenni ediyorum.
  Bol şanslar dostlarım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir