ankara altili tahminleri

11 NİSAN 2017 SALI ANKARA AT YARIŞLARI KONUSU

11 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Ankara koşuları için paylaşım konusudur.

Ankara at yarışları için yorum ve kuponlarınızı bu başlık altından gönderebilirsiniz.

Ankara’da yarın iki adet İLKTAY koşusu var ve toplam 29 adet 3 yaşlı arap atı ilk defa koşacak.

Ankara Yarış Sezonu

11 Nisan Salı günü 75. Yıl Hipodromu’nda başlayacak olan Ankara yarış sezonunda, 83 yarış gününde 617 koşunun yapılması planlandı. 354’ü çim ve 263’ü kum olmak üzere toplam 617 koşuda safkanlar birincilik için mücadele edecekler. Bunların 341’inde safkan İngiliz atları, 276 koşusunda ise safkan Arap atları start alacak.

Yarışlar Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri (Salı günleri Kocaeli ile, Perşembe günleri İzmir ile, Cumartesi günleri ise Adana yarışları ile birlikte) olmak üzere haftada 3 gün, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında Perşembe ve Cumartesi günleri (Perşembe günleri İzmir ile, Cumartesi günleri ise Adana yarışları ile birlikte) olmak üzere haftada 2 gün yapılacak.

Ankara sezonunun açılış gününde, 4 yaşlı Arap atları çim pistte 1400 metre mesafede, handikaper Cevdet Karataş’ın adına düzenlenen koşuda (KV-18 / DHÖW), 4+ yaşlı İngiliz atları da kum pistte 2000 metre mesafeli Polis Günü Ankara Koşusu’nda (KV-7) birincilik mücadelesi verecekler.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
hakan
Ziyaretçi
hakan

Ins ankara sezonu bize ve sizlere hayırlı gelir

ETC
Üye
ETC

Güzel olacak. emin olun bu sezon boyunca her kulvarda çok güzel yarışlar izleyecek, birbirimize bu manada desteğimiz sürdükçe ve özellikle sitemizin güzelliğini de buna dahil edersek mükemmel bir hazlar yaşayacağız… Yorumlarımızı ve tahminlerimizi sitemizden eksik etmeyelim, ne kadar çok seslenirsek yankısı o derece duyulur…

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Gazamız mübarek olsun :)

ZEKİ zecirli
Ziyaretçi
ZEKİ zecirli

Merhabalar. Öncelikle vede özellikle sizin. Yorumlarınız. Bence mükemmel. Ankara’da olduğumdan yarın İlk kez yorum yapacağım. Hadi. Hayırlısı

ZEKİ zecirli
Ziyaretçi
ZEKİ zecirli

1/ 23567.,
2/2567910121415,,,
3/2banko.,,
4/1267,
5/1banko,,,,
6/349. Ankara’da herkez. Bol şanslar

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bu kuponun tutarı çok yüksek bol şanlar

ETC
Üye
ETC

Bu misli düşünülebilecek tahmin de benden olsun diyor, bu defa ekonomik bir yorumla ve tahminle sizlere bol şans diliyorum. Atlarınızın ayakları şans dolu olsun.

1.Ayak: Uzun mesafe koşusunda tatminkar bir 2.lik alarak Ankara’ya gelen ve hafif kiloda Ahmet ÇELİK’le yarışacak olan TATAR BEYİ’ni uygun grupta, özellikle hafif kilo avantajının lehine olması üzerine bu ayağın en şanslı atı olarak öneriyorum. İlk bankomdur.

2.Ayak: ARSLAN ATEŞİ, UÇAN REİS ve GÜLBEŞİR arasında geçeceğini öngördüğüm birincilik mücadelesi ile ilgili öngörüm jokeyleri ve kısa mesafede dış kulvar avantajları ile ilgilidir. Bu kısa mesafede dış kulvar avantajı olan, yani boş alan bulma avantajı bulunan atlara özellikle dikkat çekerim.

3.Ayak: ŞÜKRÜ’nün kilo durumuna rağmen koşunun en şanslı atı olduğunu ama en yakın rakibinin de KUTUP olduğunu belirtmekte yarar var. Esasında bu ayak bu ikisiyle de kapatılabilir ama onun dışında katıldığı son 3 çim yarışında 1.lik ve 2.likleri bulunan ve ortalama kiloyla koşuda yer alacak olan kısa mesafe atı olarak bildiğimiz BİRKASIM, yine dikkat çekici ÇİM yarışlarıyla bilinen ve bu 3 atla rekabet içerisinde olacak BENYOĞUM ve son 9 yarışının tamamını tabelada tamamlayan, hafif kiloyla ve kalite jokeyiyle yarışa katılacak olan ASALETLİ’yi birlikte önermekte yarar görüyorum. Eğer umulandan öte bir performans sergilerse ASALETLİ koşunun süprizi olacaktır.

4.Ayak: Her koşuda olduğu gibi bu koşuda da alışılagelmiş jokeyi ve sıkletiyle günün bankosu konumunda olacak TURAP sizin olduğu gibi benim de bankomdur.

5.Ayak: Uzun mesafe koşularında son 3 yarışının ikisini 1.lik birini 2.likle farklı sıklet ve jokeylerle tamamlamış KÖRDÜĞÜM’ü de üçüncü bankom olarak öneriyorum. Diğer atların uzun mesafe yarışlarda tecrübesinin bulunmaması KÖRDÜĞÜM üzerinde tercih yapma şansı veriyor.

6.Ayak: İlk defa koşacak atlar hakkında çok fazla bilgim olmasa da özellikle TURBO orjinli iki ata bu koşuda ilk şansı vermek istiyorum. Bunlardan birincisi önemli jokeyiyle AKAĞAÇ olup, diğeri yine kalite jokeyi ve dış kulvar avantajını elinde bulunduran BİNBİR’dir. Ayrıca YELTAY’ın da bu vb. avantajlarıyla henüz ilk koşusunda tabelaya oynayacağından şüphe duymuyorum.

1.AYAK: 7
2.AYAK: 2 – 7 – 9
3.AYAK: 1 – 2 – 4 – 6 – 10
4.AYAK: 1
5.AYAK: 1
6.AYAK: 3 – 6 – 9

TUTAR: 2.70 TL

Yarışsever dostlarımıza Bol şanslar diliyorum…

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar. Programa baktıkça daha çok sevdim. En az 3 at tek atılabilir. BİRKASIM, KÖRDÜĞÜM ve son ayaktaki AKAĞAÇ tek olarak denenebilir. TURAP ve SAKE BOMB 4.ayak için yeterli. Dörtlü ganyan tamam yani😊😊… Ama İlk iki ayak zor. İlk ayakları az atla geçebilen bence bu altılıyı alır. Herkese bol Şans.

ETC
Üye
ETC

Evet ama 1.ayak riskli bir ayak gibi görünse de bence yarışın genelinde dikkat çekici performansları bulunan bir kaç atın daha dikkat çekici olması bu koşuda tercihte bulunmayı kolaylaştırıyor. Özellikle yukarıda yorumumda belirttiğim gibi ben bir atı burada banko olarak öneriyorum, o daTATAR BEYİ’dir. Gerekçesi ise son koşusunda ki performansı bu tercihime referans niteliğinde oldu.

timothy
Üye
timothy

ETC dostum, yorumların için teşekkür ederim.. Mutlaka TATAR BEYİ’nin şansı var, haklısın. Ancak TATAR BEYİ’ni tek atacak kadar bir ışık göremedim. iki yarış önce satış koşusuna konulan bir attan söz ediyoruz. İlk defa Ankara’da koşacak. Bence rakiplerine de bakmak lazım. DOĞU PINARI Adana’dan formda geliyor. ZORBEZİRGAN bir yarış gördü. Kısa kumlara bayılır. Bu atlardan da iyi attır. Ayrıca Nurbiye Gülerce’nin BÜYÜK DOĞU’su var. Çok görkemli bir şekilde maidenden çıktı. Eküri, son dönemlerde az ama öz atlarla yola devam ediyor. Hiç kötü bir atı kadroda barındırmıyorlar. Bu at için de büyük umutları var. İngilizlerde RUNNER BULL, araplarda da BÜYÜK DOĞU. Yani bence burası birazcık karışık. En azından ben işin içinden çıkamadım. İnşallah yazdığın gibi gelir dostum. Herkese bol şans.

timothy
Üye
timothy

Gerçi ben böyle dediğimde, genelde altılı devrediyor…

timothy
Üye
timothy

Son ayaktaki AKAĞAÇ için de bir şeyler söylemek istiyorum. Bence ablası FALEZ’den bile daha iyi bir at olacak. Mart ayı içinde Adana’da yaptığı galoplara bayıldım. Usta atlar gibi galop yapmış. Hele ki 30.03.2017 tarihli 400 26,90 ÇR. galobu süper. Hasanşah’ın yakın tarihli yarış galobu 400 ü 27,30 ÇR.tı ki, o galopla Hasanşah Derhadır’ı geçtiğini göz önüne alırsak, bence AKAĞAÇ ın yarın şansı çok yüksek. Tabi klasik laftır; “Galop, yarış koşmaz” ama elde başka veri yoksa, biz de galoplara sarılıyoruz. Sonuç itibarıyla hepsi kapalı kutu. Hepsinin ayakları düz bassın.

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

ANGARA ( ya bugün pas geçicem , yada bombalıcam , çok sakat )
*********
3.5
2.7.14
1.2.3.4.6.8.12
6 BİNDOKUZYÜZYEDİ ( bankom )
5.2.4.8.1
3 AKAĞAÇ ( bankom )
TOPLAM : 12.60 TL
bol şanslar …

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

hocam bu AGF tablosu çıkmış , ne düşünüyorsun , TATARBEYİ //// ŞÜKRÜ //// TURAP //// KÖRDÜĞÜM ben bu AGF leri hiç tutmuyorum , BİNDOKUZYÜZYEDİ ( benim özel takibimdeki at , zorlarsa 7,5 zorlar ama ben tek atıcam 5. ayaktada 5 KARAGÜL çok tutuyorum gelirse çok can yakar , 3. ayak çok karışık geldi bana 8 BENAZİRKIZ ilk at çıktı bende ama dediğim gibi sakat ayak burası birde KV-18 tam patlamalık ilk ayaktaki TATARBEYİ nin AGF çıkması enteresan 3 FOTERLİ tek çıktı bende , tek rakip NASİBİN çıktı 3.5 geçicem yatarsa 5 liye devam

can911
Üye
can911

Yukarıdaki hoş ve seviyeli tartışmalara bakılırsa çetin bir sezon bekliyor bizi… Haydi hayırlısı diyelim yarışseverlere sayın admin

Reşat
Ziyaretçi
Reşat

Selâmun Aleykûm nasıl üye olabilirim.

resat
Üye
resat

Selam iyi oyunlar cümleten

Olcay
Ziyaretçi
Olcay

Herkese bol şans sayın admin yazı şeklini degistirmisiniz galiba çok göz yoruyor.

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

KOCAELİ ‘de bitti amma zormuş buğün altılılar : )

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

Ankara kuponum

Olcay
Ziyaretçi
Olcay

Evet biraz daha büyük olmuş teşekkürler ilginize

GÖÇMEN123
Ziyaretçi
GÖÇMEN123

YATIRDIĞIM ALTILIM
*******************
3.5
2 ARSLAN ATEŞİ
1.3.4.6.8
6 BİNDOKUZYÜZYEDİ
1.2.4.5.8
3 AKAĞAÇ
TOPLAM : 3 TL
——————————-
BEŞLİM : 2.10 /// 1.3.4.6.8 /// 1.2.6.7 /// 1.2.5 /// 3.4
TOPLAM :14.40 TL
BOL ŞANSLAR

burak
Ziyaretçi
burak

Ya arkadas tamam eyvallah kacilir da ata da bi nefes aldiraydin

ETC
Üye
ETC

Bugün epey dikkat çekici bir yarış günü oldu ve 6’da 6’yı bulanlar bugün coşkun bir zaferle ayrıldılar.
Darısı başımıza diyor, yeni tahminlerle aranızda bulunmayı temenni ediyorum.
Bol şanslar dostlarım..