11 Mayıs Pazar Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Katıldığı koşular neticesinde gruptan üstün duran 2-FOURTUNE etkili binicisiyle kazanmasını beklediğim safkandır.

2.AYAK : Kum pistte oldukça iyi performanslar sergileyen 3-MERZA dahada yatkın olduğu pistte kazanmasını beklediğim bir diğer safkan.

3.AYAK : Grup içerisinde hernekadar ön plana çıkan isimler olsa da sürprize açık maiden mücadelede HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

4.AYAK : Son koşusundan daha sert grupta olmasına rağmen üçüncülükle ayrılan 1-RANDOM SCORE mesafeninde verdiği avantajla numarayı kaptığı gibi fotoya taşıyacaktır.

5.AYAK : Son koşusunda starttan oldukça geç çıkmasına rağmen üçücünlükle ayrılan 7-KAÇAR FEVZİ uzayan mesafede kazanabilir.Eğer yine fazla oyalanıp kalabalık grupta yol bulamaz ise bu ayak karışır.

6.AYAK : Handikap 13 mücadelelerde genellikle en formda isim kazanır ancak 3 bankoma güvendiğim için sürpriz kapanışlı bir gün için bu ayağıda HEPİ diyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 2

2.AYAK : 3

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 1

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.