11 Mayıs İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Uzun aranın ardından iki yarış gören ve bu koşular kesinlikle ölçü olmayan 6-AZURRA önde sıkıştıracak bir isim olmadığı için kazanmaya aday ilk isim.RİBELLA ve DEHA gibi safkanlarla kan bağı bulunan 6-AZURRA dili bağlı katılacağı koşuda banko önerebileceğim safkandır.

2.AYAK : Katıldığı iki koşudan da ikincilikle ayrılan 8-TEKELİ KIZI önde boş bırakılırsa kazanır.Aksi halde 5-LEYDİKIZ devreye girecek ilk isim olur.

3.AYAK : Anneler gününe özel Grup-3 mücadelede 1-CABİRE, 11-TUMBULZELE ve 12-VELİ CAN KIZI ilk olarak ön plana çıkan isimer.5-SEVDACAN, 9-ADIMNUR ve 4-ÖZGÜLEN sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Çim pistte zayıf görüntü sergilese de mesafenin lehine olması sebebiyle 5-GLENDOR favorim.6-YARAMAZ ÇOCUK, 4-EL CONQUERADOR bu ayağın olmazsa olmazları.1-ASTORYA sonraki ihtimal.

5.AYAK : Günün KV-6 mücadelesinde 2-DEMİR REİS, 3-HALİSBEY ve 1-ANILBEY öncelikli şans verdiğim safkanlar.Son üç koşusunu da kazanan 4-USLUHAN form durumuyla bugünde şans verilmeyi hakediyor.

6.AYAK : Çok yüksek potansiyele sahip 1-ILLUSIONIST yarış hayatının ilk koşusundan adeta galop yaparcasına zaferle ayrıldı.Uzun süredir yarışmıyor olsa da bu pedigriye sahip bir safkanın bu grupta fazla zorlanmayacağını düşünüyor banko olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 6

2.AYAK : 8 – 5

3.AYAK : 1 – 11 – 12 – 5 – 9 – 4

4.AYAK : 5 – 6 – 4 – 1

5.AYAK : 2 – 3 – 1 – 4

6.AYAK : 1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
özgür

burunla kaybedilmez ki ya şans

hüseyin

1 saliseyle kaybedilmez ki yaa:( ramazan abi yine de kutluyorum seni. Çok başarılısın.

Ramazan Yılmaz

İşin içine Karataş girince böyle olabiliyor yapcak bişey yok

Ramazan Yılmaz

Teşekkürler Hüseyin birazda şansa ihtiyacımız var

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x