11 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Son derece zorlu, bir o kadar da ilginç sonuçların çıkabileceği bir Bursa programı var bugün. Altılı Ganyan Ganyan Tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Uzun mesafeli Arap atlarının mücadelesinde son dönem performanslarına, çalışmalarına ve kilo müsaitliğine göre sıralamam 7 (ADIMNUR), 4 (ALMAATA) ve sürpriz bir öneri olacak olan bu mesafede sık tabelalar yapabilen 8 (HİLVAN GÜZELİ) küçük kuponlarda yeterli olacaktır. Biraz daha yeri olanlara 5 (DENİZERİ) ve 1 (KAVAKLI) da ilave edilebilir.

 

2.AYAK: Dişilere mahsus KV-6 yarışta ilk sürprizin yaşanabileceği düşüncesindeyim. Sıralamam son iki yarışının sulu ipistten etkilendiği için şartların daha müsait olacağı günde 6 (KOŞUCU), orta mesafede aldığı başarılı sonuçlarla 7 (NUREYŞAN), Sentetiğin başarılı tayı ve kendisini iyi tanıyan binicisiyle 1 (BESSEY), bu pist ve mesafede tabelalarıyla 10 (YOLAŞAN), aldığı son 2.likte kazanabilecek 9 (RANA SULTAN) ve maidendan yeni çıkmasına rağmen 3 (VARDARLI) diğer önerilerim olacaktır.

 

3.AYAK: Kendisini de iyi tanıyan binicisiyle daha uygun bir grupla Şartlı mücadeleye çıkacak olan 1 (OCIUS) benim bugünkü tek tercihlerimden biri olacaktır.Rakip arayanlara eküri desteğiyle 2 (SADIK AĞA) ve çim pist başarılarını önerdiğim her iki tayı da geride bırakmış 5 (ERYN) olacaktır.

 

4.AYAK: KV-8 Gelibolu koşusunda zevkli bir çekişme bekliyor olacak bizleri. Burda bulacağımız cazip bir banko bundan sonraki sürprize açık iki koşuda rahat öneri bulunmamı sağlayacaktır. Bu isim de Binicisi idaresinde çok farklı koşu ve derecelere imza atan, antrenör değişikliği sonrasında da formu daha da yükselen 6 (SUN BURN) olacaktır.Bu tay gelmediği vakit işler karışacağı gibi her atın gelme ihtimali de olan bir koşu haline gelir.

 

5.AYAK: Son yarışlarını kazana veya tabelada yer alan tayların handikap mücadelesinde dikkatlerin ikide iki yapan 1 (FRATELLI) üzerinde olacağı kesin. Fakat ben yalnız bırakmayarak yanına 4 (KÖR BELA), 2 (DREJAN) ve 5 (WHO KEEPS ME) ‘yi de ekliyorum.

 

6.AYAK: Hem çok at hem vasat performanslı ingiliz tayları, bir de handikap mücadele sürpriz hatta bomba kokusu var.Sıralamam 8 (TUĞCUYE), 10 (DUST CATCHER), 11 (HATTRICK), 4 (PERFORM) ve ekürili 3 (HANİMUN)  şeklinde olacaktır. Her zamanki gibi mümkün olan en ekonomik önerilerle kupon oluşturma prensibim nedeniyle bu kadarla sınırlıyorum.

Şablonum:

1.Ayak: 7-4-8-5-1
2.Ayak: 6-7-1-9-10-3
3.Ayak: 1 /// 2-5
4.Ayak: 6
5.Ayak: 1-4-2-5
6.Ayak: 8-10-11-3-4

Kupon Tutarı: 36,00 TL (/// sonrası 3.Ayakta 2-5 ilavesiyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

BURSA
1AYAK1
2AYAK1,6
3AYAK1,2,4,5
4AYAK1,2,3,4,6
5AYAK1
6AYAK1,4,5
2Cİ
1AYAK1
2AYAK6
3AYAK1,2,4,5
4AYAK4
5AYAK1
6AYAK4
BOL ŞANSLAR

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x