11 MART 2015 BURSA ÇARŞAMBA ALTILI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Bugün BURSA da gerçekten çok güzel program var. Güzel bir ikramiye vereceğini düşünüyorum. Yazdığımız ganyan olsun.

1. Ayak Ara sonrası 3 yarış gören (1) KAVAKLI favorimdir. Son yarışında kazandı dediğim lakin anlamadığım bir şekilde gerileyen (4) ALMAATA öncelikli rakibi. Safkanın son çalışmaları da muazzam. Bursa pistini çok seven (3) HÜRDAĞ yazıp bu ayağı kapatıyorum.

2. Ayak Baktığımız da çok karışık gözükse de bir (1) BESSEY gerçeği var. Safkan her yarışında birincilik mücadelesinde. Arap atlarında bu kadar istikrarlı koşan safkan zor görülür. Ve üstüne de kendisini çok iyi tanıyan Mehmet Kaya‘yı almış. Tüm şartlar lehine günün bankosudur.

3. Ayak Sürekli olarak yarışta ki şartlardan dolayı stili dışı koşmak zorunda kalan ve şuan kendi stilinde koşucak grubu bulduğunu düşündüğüm önde ki temposunu kurabilirse bir nefeste yarışı bitirebilecek olan (2) SADIK AĞA favorimdir. Senaryom gerçekleşmezse rakip olarak (1) OCİOUS ve kaba kumda ki ilk yarışında mükemmel performans sergileyen (4) FREE STYLE yazacağım.

4. Ayak  Ben bu ayağı Hepsi yapacağım lakin genede az yazmak isteyen olursa diye yorumumu belirteyim. Yarış çok süratli başlayacağı aşikar LEGEND RİNG ve BÜYÜK AMED ciddi bir liderlik uğraşına girecekler. Hemen arkalarında 3. cülükte VEDO olucaktır. Tabi ki bu şartlarda en şanslı isim gerilerden çok güçlü gelecek olan SUN BURN olucaktır. SUN BURN beklediğim yarışı yapamaz ise yarışı büyük ihtimalle LEGEND RİNG VEYA VEDO kazanıcaktır.

5. Ayak (1) FRATELLI bankomdur. Gerçekten THIRTEEN TRICKS  anne kan hattından olan ve ülkemize sadece 3 tay veren bunlardan şuan İzmir de başarılı yarışlar koşan CORİTİBA. FRATELLI‘ nin stili CORİTİBA‘dan farksız. Ağır kilosuna rağmen bu grubu rahat geçip gözünü daha yüksek yarışlara dikeceğini düşünüyorum. Safkanın çalışmalarına hayranım zaten. Ayakları düz bassın.

6. Ayak (7) MY BUG favorimdir. Safkan geçen sene çok iyi yarışlar yapıyordu. Lakin bu safkana ne olduğunu anlayamadım. Safkan Kocaeli pistine götürüldükten sonra acayip değişti. Starttan çıkmamaya,jokeyini üstünden atmaya başladı ve huysuzluğu hiç bitmedi. Lakin son 2 yarıştır Bursa’ya döndü. Ve son startında 5 boy geç çıkmasına rağmen güzel bir 5.’lik elde etti. Son  yarışıyla kıpırdayan (8) TUĞCUYE, çok farklı şeyler beklenene lakin hala istenileni veremeyen (10) DUST CATCHER, Arasıra iyi koşan (4)PERFORM, Çalışmalarında formda gördüğüm (6) KATNISS, yarış  gören (3) HANİMUN, Sürpriz ihtimalleri yüksel olan (5) GİZEMİM, (12) LUCKYEBRAR ve (14) SALINA SALINA diyip bol şanslar diliyorum.

ALTILI ŞABLONUM ;

1. Ayak : 1,4,3

2. Ayak : 1 TEK

3. Ayak : 2,1,4

4. Ayak : HEPSİ – Sıralamam 6,2,4,3,1

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 7,8,10,4,6,3,5,12,14

KUPON TUTARI : 24,30 TL’dir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
okan

Kaleminize sağlık…

emre

Sizlerden yola cikiyoruz çatiyi kuruyoruz tessekkurler elinize sağlık başkan

f.b.ozge

Emeğine sağlık

can911

Hiç şüphesiz zaman ve emek harcanmış bir yazı olmuş, ellerinize ve çalışmanıza sağlık. Karşılığını alabilmemiz dileğiyle…

by korkmaz

Emeğinize sağlık bu altılı gelecek

ozgur

Kacmaz bundan

Cengiz Gül

Ya siz harikasiniz bugunde kazandirdiniz baba Allah binkere razı olsun