11 Mart 2014 Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 1-GENÇTAY grputan çok üstün kazanması normal sonuç olacaktır.İkramiyeyi cazip hale getirmek isteyenlere 5-DÖRTNALINOĞLU, 4-KAĞIZMAN ve 3-ÇAKMAKOĞLU önerebileceğim safkanlardır.

2.AYAK : Günün sürpriz beklediğim koşusunda ayrım yapmadan HEPSİ diyorum.

3.AYAK : Arap safkanlarının şartlı-3 mücadelesi 1-BAŞOĞUL ve 2-SIRKAYA arasında geçmesini bekliyorum.Bu ikilinin hata yapması durumunda eküri desteki 5-ŞAFAKHANIM devreye girer.

4.AYAK : Gruptan üstün gördüğüm 3-MÜYESSERS GIRL favorim.Küçük çaplı kuponlarda tek bırakılabilir fakat az safkanın yer aldığı koşuyu kapatıp rahat bir yarış izenebilir.

5.AYAK : Form durumu iyi olan 1-RAMAYANA ağır sikletine rağmen favorim.İstikrarlı koşular sergileyen ve rakibine oranla siklet avantajı bulunan 6-JAW BREAKER diğer şans verdiğim isim.

6.AYAK : Maidende fazla kaldığını düşündüğüm 6-ÖZLEMCAN artık maidene veda etme zamanı geldi.BANKOM.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 1 // 5 – 4 – 3

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 1 – 2 – 5

4.AYAK : 3 // HEPSİ

5.AYAK : 1 – 6

6.AYAK : 6

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.